Mami, ožeň mě

(pořad)
  • Slovensko Mama, ožeň ma!
Reality-TV
Slovensko / Česko, 2011, 62 min

Prvé stretnutie slobodných mládencov a ich mamičiek s vydajachtivými ženami prinieslo nielen humorné ale aj dramatické scény. Ako reagovali potenciálne svokry na nové ženy v blízkosti svojich synov? Preskočila medzi mamičkinými synáčikmi a ženami iskra hneď pri prvom stretnutí? Či nebodaj niektorá z nich pomýšľa hneď nad svadbou? To všetko uvidíte v novej reality show Mama, ožeň ma!

V prvním díle nové reality show s názvem Mami, ožeň mě! se divákům představí osm starých mládenců – Arpád, Michal, Roman, Tom, Marek, Miro, Miško a Pavel. Starostlivé matky budou pro své dospělé, ale stále nezadané syny hledat dokonalé partnerky. Princip show vychází z předpokladu, že každá máma chce pro svého syna jen to nejlepší – a to se týká i výběru potenciální manželky.
O každého nezadaného muže budou bojovat dvě ženy, které stráví několik dní u něj doma, aby jemu i jeho mamince poskytly příležitost je co nejlépe poznat a zároveň aby samotné ženy měly možnost ukázat se v co nejlepším světle.Vyřazení a odchod jedné z žen potom otevře té druhé cestu k srdci svého vysněného muže a samozřejmě také jeho milované maminky. (oficiální text distributora)

Mustaffa odpad!

Tak toto je opravdu už moc, podobné reality show by opravdu neměli vysílat, protože to je výmaz mozku. Já se za ty degeny (soutěžící) styděl a bylo mi dost trapně při sledování tohoto pořadu. Je to naprostá tragédie... ()

Gromnir23

Název už volá po trapnosti, ale castingové oddělení televize JoJ opět projevilo absolutní dokonalost. Najít takové exoty dokáží snad jen oni. Někdy jsem měl pocit, že jsou všichni profesionální herci dodržující scénář ala Monty Python :). Vše doprovází již tradičně na všem nejvtipnější sarkastický komentář. ()

kingpsch

Toto je neuveritelne vtipna relacia, je az k neuvereniu ake kreaturky a postavicky tam vystupuju...to je taky sci fi humor neveril by som inak ze takyto ludia existuju ()

LooserEVZ

Prostě .....slušnej bizár :D Miluju slovenský reality show :D Kam se sere česká výměna na slovenskou....konkrétně mama ožeň ma- Mazec-nedám samozřejmě 5,ale 4 za tu zábavu :D ()

kreion

*******404 error- brain not found.******Je fér aby človek niečo odpísal už len z toho čo videl v reklame? Myslí, že pri tomto "kúsku" je to viac než na mieste. Spánom bohom aby som to ešte musel pozerať na to, aby som mohol konštatovať že je to odpad. P.S.- to je na tom jojka už naozaj tak zle že si syntetizuje projekty zo "Ženatí so záväzkami" a "Farmár hľadá ženu"? Dokedy bude destilovať túto hnovojú pálenku? EDIT: po zhliadnutí prvého dielu musím dať 5 hviezdičiek za aféru Miško a taniere =D Toľko som sa na niekoho debilnosti nenasmial od doby čo si môj spolužiak v prvom ročníku ZŠ zjedol pred celou triedou vlastný chriachel =D =D =D Táto show človeku dodá viac motivácie ako Modré z neba a po dosledovaní si len hovorím aké to mám šťastie že mama nechlastala a nefajčila keď ma čakala =D=D =D =D =D ()

KanoJJ

NIKDY v životě sem neviděla nic lepšího, u čeho bych u každýho dílu se rozbrečela smíchy.. E P I C fakticky.. ()

lehkoživka

Je tam všechno - zoufalství, zoufalci, matky, tchyně, zoufalé svobodné matky, zoufalí mamánci, mentálně postižená s freestylovým chrupem v ružovom disko tope, romantický dinosaurus obalující se moukou, bývalý pornoherec... drama, komedie a horor v jednom s vtipným komentářem jako třešničkou na dortu z Lidlu. ()

Grim odpad!

...panoptikum exotov, ktoré treba vidieť...tak ako sloní muž, aj táto relácia priťahuje zvedavé zraky divákov, ktorí sa priam sprchujú v štipľavých komentároch na adresu účinkujúcich, pripadajúc si inteligentnejšie...diváci sa nedočkavo tetelia v sedačkách a na gaučoch, netrpezlivo čakajúc na potápanie sa do nových hĺbok oslavovanej stupidity... ()

fafejt001

Tak jeden lepší magor než druhý . Teda chlapi , teda synové . . Holky na tom byly o něco lépe . Ale také žádná hitparáda . CHÁPU , že každý jsme nějaký , ale někdy lézt do televize s takovou alkoholickou povahou , to chce fakt ,, odvahu " , např. Aprád anebo ten totální buran , co miluje pouze svého psa Broka , myslím , že to byl Michal . Ten byl fakt výmaz . Sooooorrrrry jako. No a matky se také vydařily . Hlavně ta pražská . Nedivím se sestřičce Marcele z Ostravy , že na to neměla nervy . SNAD to byly vybrané extrémy , myslím ty kluky s matkama , jinak by to bylo dosti děsivé v těch našich zemích . Už jede i druhá řada . Doufáááám , že bude o foouus lepší . Tak svatbám zdar . Jo a ta Alena , co byla u slováka Romana , který měl rád páteček , tak ta byla fakticky šíííílenáááá . Náááááááááářez . Tak servus chalani . ()

Infantility

Vy s těma odpadama, vy jste to ale vůbec nepochopili! .... Neskutečně se bavím a těším se na nový díly jako malý dítě na Ježíška (Ježíšek není, jen kdyby jste to nevěděli). Matka (babička, teta, prababička, dcera) se rozhodla, že už dál nebude živit svého sopláka jen tak, ona si potřebuje povídat se svou budoucí snachou, ona chce, aby její nejjedinější a nej"krouživými pohyby"vyleštěnější syn přetrhl smůlu (děvět rozchodlů, je devět rozchodů, na to ani MHD nestačí) a zamiloval se do do do do sy sy sympatické slečny, která nemá nic jiného na práci, než se ukazovat v televizi. A pak přijde svatba, nejlépe do měsíce od prvního střetu jisker a všichni budou žít šťastně a jestli neumřou, tak umřu já. Od smíchu. ()

Pavlo odpad!

Buď sú účinkujúci takí vynikajúci herci, alebo sú tak „sprostí“ ľudia, keď sa sem prihlásili. Ako reality show - otras, bez náznaku kvality! ()