Mami, ožeň mě

(pořad)
  • Slovensko Mama, ožeň ma!
Reality-TV
Slovensko / Česko, 2011, 62 min

Prvé stretnutie slobodných mládencov a ich mamičiek s vydajachtivými ženami prinieslo nielen humorné ale aj dramatické scény. Ako reagovali potenciálne svokry na nové ženy v blízkosti svojich synov? Preskočila medzi mamičkinými synáčikmi a ženami iskra hneď pri prvom stretnutí? Či nebodaj niektorá z nich pomýšľa hneď nad svadbou? To všetko uvidíte v novej reality show Mama, ožeň ma!

V prvním díle nové reality show s názvem Mami, ožeň mě! se divákům představí osm starých mládenců – Arpád, Michal, Roman, Tom, Marek, Miro, Miško a Pavel. Starostlivé matky budou pro své dospělé, ale stále nezadané syny hledat dokonalé partnerky. Princip show vychází z předpokladu, že každá máma chce pro svého syna jen to nejlepší – a to se týká i výběru potenciální manželky.
O každého nezadaného muže budou bojovat dvě ženy, které stráví několik dní u něj doma, aby jemu i jeho mamince poskytly příležitost je co nejlépe poznat a zároveň aby samotné ženy měly možnost ukázat se v co nejlepším světle.Vyřazení a odchod jedné z žen potom otevře té druhé cestu k srdci svého vysněného muže a samozřejmě také jeho milované maminky. (oficiální text distributora)

ChickenPate

Tak šílenou koncentraci ubožáků jsem ještě neviděl. Jak se na žádné soutěže a "reality" show nedívám, tak toto sledovat budu (proč se čas od času někomu nezasmát). Shlédnutí aspoň části jednoho dílu musí neuvěřitelně zvednout sebevědomí průměrnému muži. ()

VeeDee

Kterak se vezme pár zoufalců (až na výjimky), dají se po skupinkách dohromady a čeká se, co se bude dít... a že se dělo. Někdo řekne, jaký odpad, jak jednoduché... Ale já jsem se bavila, a protože jsem to zvládla na internetu shlédnout během dvou dní, zaslouží si to ode mě 3 hvězdičky. A za velice vtipné komentáře moderátora pořadu ještě jedna hvězdička navrch! ()

Rawar

Tak tohle je mimořádná přehlídka hnusu a ukázkové obludárium, jsem naprosto šokován groteskními karikatury, které vystupují v "relácii" jako lidé. Beru to s obrovským nadhledem a skvěle se u každého dílu bavím, skutečným motorem je samozřejmě komentátor, který distingovaným způsobem absolutně ničí všechny zúčastněné :-D 2. séria je ještě krutější než první :-D jsem nadšen a spokojen ()

odbornicka

tu dá buď niekto odpad alebo 5 hviezd. Nechápem ľudí, čo tu píšu, že sa tým "zhovaďuje" celé Slovensko. A pred kým? Dávajú to aj v Nemecku, Afganistane, Austrálii? Táto relácia sa pre nikoho iného nevysiela. Ani žiaden český divák si nepomyslí akí sú Slováci sprostí. Každý vie za akým účelom bolo niečo takéto natočené a účel to určite splnilo. Na žiadnej stupídnej umelej americkej komédii som sa v živote nezasmiala tak, ako na tejto parádnej relácii :D takže kľudne nech sa to dostane aj do celého sveta ! ()

Petike odpad!

Priťažujúca okolnosť: Nechutné zneužitie LEGO figúriek v titulke tejto relácie. Zaujímavé komentáre: Flipper ()

Mire

Poradili mi to kamaráti, vraj je to dobré, ale z ich rozprávania som sa bavil viac ako z riadneho vzhliadnutia relácie. Dám jednu hviezdičku za niektoré obstojné baby a komentovanie Hudáka, inak to vyzerá na ďalšiu stoku. Hlavne ten pobožný chlapec ktorý vyzerá akokeby ho mama riadila celý život - toto má byť chlap? Ešte sa rozhodnem či si pozriem ďalší diel :) EDIT 14.9.2011: Po včerajšom dieli zvyšujem hodnotenie o dve hviezdy (a možnože bude aj viac!) - je to totiž naprosto dokonalá tragikomédia, situácie, hlášky čo tam padajú, účinkujúci, to je proste vynikajúci materiál pre psychiatrov :DD HNOJka síce dáva len nepozerateľné shity, ale toto je vážne dobré. Ak čakáte nejakú romantickú zoznamku typu Srdcové záležitosti, ste na omyle. Toto je komédia so všetkým čo k tomu patrí :D Všetkým odpad!-istom radím aby si to pozreli predtým než to ohodnotia, lebo toto má vážne niečo do seba :D Plne chápem tých čo dávajú 5 hviezd :D ()

Lucius55 odpad!

Televizní obludárium, jehož exponátů je mi často až líto. Pořad využívá estetické a intelektuální nedostačivosti účinkujících, kteří si to naštěstí ani neuvědomují. Ani se nedivím, že jsou v podstatě jen 2 skupiny hodnotících - jedné se pořad moc líbí a druhé vůbec (a nic mezi tím;-)) ()

RigorMortis odpad!

Odpad ako všetky "reality show" podobného rázu. Sociálne neschopní dospelí ťuťmáci, ktorým sa o ich partnerský život majú starať mamičky? Na tomto sa nedá ani smiať. No akosi sa stalo štandardom, že takíto zaostalejší jedinci sú pre slovenské ovečky odchované Narkózou a Hnojkou nekonečným zdrojom zábavy. ()

Havala odpad!

Neříkám že jsem pár dílů neviděl, dokonce i moderátor už to bez okolků přiznává, poslední série opravdu lahůdková, nejsou to už chovanci z ústavu? ()

PAVLIS

1. série 80%, 2.série 70% .... Pro většinu lidí další z řady přiblblých reality show a vlastně všechny ty odpady tady chápu. Svět lepší po natočení tohoto zázraku nebude, i když vzhledem k velké neúspěšnosti v hledání partnerů v tomto počinu možná svitla malá naděje... Pro mě ale nejen díky účasti soutěžících s větším či menším psychickým problémem nebo retardací, ale hlavně díky neskutečně sarkastickému a ironickému komentáři, který se s nikým na place nemaže, úžasně úchylně návyková zábava. ()

Dslike

V záujme vedy a výskumu, som videl celú druhú sériu. Vopred upozorňujem, že iné podobné televízne formáty som nevidel a nemám to ani v pláne. Jediný dôvod prečo som vlastne zvládol pozrieť celú sériu ( 8 častí ) boli komentáre v podaní Michala Hudáka, ktoré ma v určitých momentoch naozaj pobavili. Celý tento televízny koncept však zakladá na jednoduchosti ľudí a ich zosmiešňovania a toto zosmiešňovanie bolo podľa mňa často krát nad rámec (rozumej - skôr mi bolo tých ľudí ľúto ako by som sa mal na nich smiať). Preto aj napriek tomu, že som sa chvíľami bavil zdržiavam sa hodnotenia. ()

oasismanik

Komentár k druhej sérii: So zdesením som práve zistil, že som dal tomuto klenotu, ešte ako hlúpy 23 ročný sopliak neskúsený životom, odpad, asi som mal pocit, že som intelektuálne založený jedinec a takáto plytká show ma má predsa poburovať! Dnes som tu ako 32 ročný chlap, hovno intelektuál! Naučil som sa milovať tieto neskutočné, tupé bizáry okorenené naozaj brilantnými roastmi, ktoré musel písať génius, bez prdele. Druhá séria Mama ožeň ma je dodnes neprekonaný a pravdepodobne aj neprekonateľný masterpiece na poli primitívnej televíznej zábavy. ()

LordArthas odpad!

Cože? Tato rádoby reality show má ještě stále 39%?? Kde se stala chyba?? To i farmář hledá ženu apod. jsou na lepší úrovni. Co chlap to otřesnej vidlák...dívat se na tu jejich trapnost, hádky atd...a to se tady má někdo ženit...to si děláte ze mě srandu...střihy jsou tak otřesný, že člověk vidí doopravdy jen totální ubohost vystupujících a ještě mu to nedává smysl...do toho úplně okouzlující slovenskej komentář...je mi z toho pěkně blivno!! To radši farmáře, kde to aspoň mělo nějakej cíl, nějak to probíhalo...ODPAD!! ()

Kokutek

"Co by za to kdo dal, kdyby měl vedle sebe takovou kočku, jako jsem já", mončičák jako dekorace bytu a sbírka naprostejch dementů a zoufalců. Seru smíchy, jsem pobaven, jinak sračka teda. Smích prodlužuje život a nasmál jsem si plno let, za to tedy ty 4 hvězdy :-). ()

Gloory

I když je možná trochu nemorální založit pořad na dělání si prdele z retardovaných lidí, tak tomuhle se prostě nedá odolat.....muhahaaa ()