poster

Tahiti: Perfektní vlna 3D

 • USA

  Ultimate Wave Tahiti, The

 • USA

  Ultimate Wave

 • Austrálie

  Ultimate Wave Tahiti, The

Dokumentární

USA, 2010, 45 min

Režie:

Stephen Low

Hudba:

Michel Cusson

Hrají:

Kelly Slater
 • ilemas
  *****

  První blu ray ve 3D, která jsem si koupil na vyzkoušení 3D u nové tv., jelikož z filmů jsem si nic nevybral. Moc dobrá volba, Tahiti je můj celoživotní sen, bohužel se tam asi nikdy nepodívám tak jsem vděčný za nádherné obrazy ve 3D. Doporučuji všem milovníkům dokumentárních filmů a překrásné přírody. Dech beroucí záběry ve 3D nemají chybu. Všichni kdo haní 3D a říkají že to je zbytečnost buď zavidí nebo to snad nikdy neviděli. V tv mnohem lepší než v kině. Od teď už jenom filmy ve 3D !!!(26.8.2012)

 • Frajer42
  ****

  Úchvatné a dechberoucí. Tahiti je ostrůveček skutečně přenádherný. 3D při záběrech na surfaře a surfařky není až tolik intenzivní jako 3D při záběrech na podmořský svět. Ale když vám po pokojíčku surfují trojrozměrné surfařky v bikinách, tak je rozhodně nač koukat. Surfaři až tolik sexy nejsou, ale zase se svým prknem více dovedou, takže oslní po jiné stránce. Průzračné moře a obrovské vlny jsou hlavní náplní celého dokumentu. Vůbec mi nevadilo, že zhruba 30 ze 40 minut koukáme stále na to stejné a jednotlivé záběry se od sebe až tolik neliší, ale ono upřímně ani nebylo moc co orginálního vymýšlet. Já pálím 4*.(1.11.2013)

 • andi666
  *****

  Dělo dokument o překrásné zemi. Super 3D efekt.(7.9.2012)

 • _DAVE_
  *****

  Zatím nejlepší 3D dokument. Opravdu ultimátní 3D efekt, z obsahu se člověk i něco dozví (rozbor vzniku vln, typy vln) , zajímavý obsah (surfování, obyvatelé Tahiti, podvodní fauna a i nějaké ty silikony tam jsou :) ). Celkově to prostě nenudí, narozdíl od některých jiných dokumentů.(28.3.2014)

 • Sten-li
  ***

  Čekal jsem nějaké šílenosti od Slatera na Teahapoo, ale dočkal jsem se převážně tahiťanů prohánějících se na paddleboardu. Ovšem záběry ostrova jsou překrásné. 3D verzi jsem neviděl, ale jsem na pochybách zdali tu má 3D nějaký silnější efekt...(22.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace