Dámsky klub

(pořad)
Publicistický / Rodinný
Slovensko, 2011, 85 min

Radosti a starosti nielen zo sveta žien. Moderujú Andrea Chabroňová a Karin Majtánová. (oficiální text distributora)

Marek1991

Bŕŕŕ, relácia ktorú prepínam, je určená len ženám s typickými rečami žien v pokročilom veku, ktoré nedokážu diváka zaujať, pokiaľ samozrejme nie ste na materskej a nemáte, čo robiť. ()

Uesbe

ach jo......určité veci sú tam dobré....moderátorky nie sú vlezlé a vedia reláciu ukočírovať.......ale tí ,,odborníci" až príliš často hovoria polopravdy a teórie, ktoré vyvrátili vedci na Západe už pred 5-10 rokmi...ale samozrejme, na Slovensku sú aj vedci, lekári a psychológovia pozadu......lenže to je dosť podstatný problém a Dámsky klub ho len pestuje a kŕmi nič netušiacich divákov bludmi! ()

xhelmutx odpad!

toto ma davat rady niekomu, alebo nedajboze formovat niekoho nazor? majtanova HZDS penaaaze positive, malachovska zem a vek positive aka podpisovacka reznikovej anticharty a k tomu plastikova afektovana podivnost mullerova. Netusim aky moralny profil ma dalsia moderatorka, ale kedze dokaze zdielat "plac" s hore menovanymi a dokaze sa pozret na seba do zrkadla, tak to asi tiez nebude terno...to naozaj nevie statna televizia ponuknut co i len jednu zenu so sarmom, inteligenciou a naklonenostou k moralnym hodnotam? ()

MM_Ramone odpad!

Takýchto relácií tu už bolo. Väčšinou sa to vysiela v skorom rannom čase, alebo niekedy okolo obeda. Relácia určená ženám v domácnosti, nezamestnaným či tým, ktoré sú práve na materskej dovolenke. Samé dobré rady ako si udržať štíhlu líniu, ako sa dobre obliecť, ako čo upiecť, čo to naaranžovať, zacvičiť si jógu a podobne. Stále dokola to isté. Všetko v neznesiteľne príjemnej, optimistickej nálade. "Dámsky klub" neprináša na obrazovky nič nové. Len zbytočne pretriasa starý odpad! ()