Reklama

Reklama

Film vypráví příběh Waltera Poola, ztroskotance a začínajícího autora románů, který dostane nabídku na 100 tisíc dolarů, když zabije údajného vraha mladého chlapce. Walter peníze z mnoha důvodů zoufale potřebuje. Jedním z nich je to, že se zakoukal do místní krásky a má pocit, že jí nemá co nabídnout. Nabídku přijme, ale od své oběti se dozví, že vrahem je ve skutečnosti muž, který Waltera najal, Jose Guerras, a zavražděným mladíkem je jeho vlastní syn. José dá Waltera místo slíbené odměny zastřelit. Ten ale zázrakem přežije. A tak, jakmile se zotaví, vrací se zpátky pro pomstu. Ve městě ale zjišťuje, že dívka jeho snů zatím s Josem čeká jeho druhé dítě… (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Pribeh jedneho supaka, ktory sa zapletie do rodinnych problemov miestneho gangstra. Velkym plusom filmu je skvely Eric Roberts, ktory tu hra ten typ supaka aky casto hraval Christopher Lambert. Bohuzial pribeh v ktorom sa ocitla jeho postava, nie je prilis zaujimavy a hlavne sa neskutocne vlecie. Vdaka sviznemu a vtipnemu traileru som od toho ocakaval komedialnejsie pojatie. Sem tam sa na tom da zasmiat, ale inak je to nuda. Aj po produkcnej stranke to vyzera jak film natoceny za par dni niekde v Mexickej dedine. Jediny dôvod pre ktory sa film oplati vidiet je Roberts, ktory sa tentoraz snazil hrat. 4/10. ()

Virusman666 

všechny recenze uživatele

Průměrný thriller, nestojící ani za 4*, natož mnou oceněných 5*, bych hodnotil kvůli zajímavé a neotřelé hlavní ose filmu, tak na nejvýš na 55%, ale musel jsem "vyrovnat" nespravedlný "odpad!", který mu přidělil jakýsi inteligent s nickem "moodey"..., zřejmě je to obdivovatel "Ordinace v růžové zahradě"... to je fajnové ovocíčko...ddddd ()

Reklama

Reklama