Another GANTZ (TV film)

Júsuke Watanabe

Kendži Kawai

Cujoši Imai
  • FMJ

Vlastně jsem se znova koukal na první díl s pár scénami navíc a to mě opravdu vůbec nebavilo a dávám nejnižší možné hodnocení. Všechny tři Gantz filmy mě fakt ohromně zklamali a můžu jen doufat že alespoň animovaný O bude stát za něco. 10%---- 1/10 IMDb(9.5.2019)

Alternativní verze prvního dílu GANTZe, vyprávěná z pohledu jakéhosi novináře, jenž zjišťuje co to ten GANTZ vlastně je. Kromě toho se tahle verze více zaměřuje na ostatní postavy z prvního dílu a je o půl hodiny kratší. Je sice zajímavé sledovat příběh částečně z jiné perspektivy, nicméně zas tolik nového film nepřinesl a postava novináře je dost podivně odbytá. Celé mi to připadá jako nějaké DLC, se scénami jež se nevešly do původního filmu, slepené narychlo novou dějovou linkou.(19.11.2011)

• - Another Gantz byl vytvořen sestříháním prvního dílu filmu Gantz (2010) s nově dotočenými scénami a vysílán na Nippon TV těsně před uvedením druhého dílu Gantz: Perfect Answer (2011) do kin. (Raztubyl)