Televizní komedie o tom, že přípravy tohoto svátečního večera mohou mít někdy i více než dramatický průběh... Na Štědrý den dopoledne se tatínek (J. Lábus) měl s malým synkem vypravit na chatu a cestou se zastavit pro maminku (D. Veškrnová), která ještě musela do práce. Jenže ztřeštěný tatínek při všech těch balíčcích, zavazadlech a kufrech zapomněl milého Honzíčka doma. Když to se ženou zjistili, vrátili se domů. Jenže mezi tím objevila chlapečka sousedka (J. Bohdalová), která měla klíče od bytu. Donutila svého muže (P. Nárožný), aby na sousedovic chalupu dítě odvezli. A kolotoč zmarněných cest nekončí… A tak nakonec si divák může povzdechnout – to by se dnes, v době mobilů, stát nemohlo! (Česká televize)

antragus

Noooo... Na televizní "cosi" se to ještě ve srovnání s některými podobnými dílky celkem dalo, nic to ale nemění na skutečnosti, že toho malýho bych preventivně svázal a rozvázal až po 18 narozeninách (a to kdoví jestli) a dámy manželky bych obě nakopal někam, Bohdalku ocelovou botou... Doporučuji shlédnout v období Vánoc, tam máte šanci, že budete shovívavější, případně aspoň otupělí jinými podobnými perlami. ()

vinducha

Pokus o krejzy komedii. Nejzábavnější bylo sledovat , jak to tam mastili se 105 Šáde a Žigulem na sněhu a ledu . To se kaskadéři zase vyblbli. A slovní fajty mezi P. Nárožným a J . Bohdalovou si zaslouží také uznání. Jinak na p. Bočana opět jen průměr. ()

motyka52

Něco jako české Sám doma. Jen teda s výrazně zmatenější zápletkou (která ale na malé české poměry docela dobře graduje), nesrovnatelně horším dětským hercem (ten je na pár facek celou dobu) a mnohem menší porcí humoru (ale momenty tam jsou). ()

raininface

Překvapivě dívatelná normalizační TV komedie o malém rozmazleném spratkovi, kterému nikdo nedokázal pořádně nařezat. ()