Geissenovi: Těžký život milionářů

(pořad)
  • Německo Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie! (více)
Reality-TV
Německo, 2011, 55 min

Reality show o bohaté rodině Geissenových, která divákům ukáže, jak "těžký" je život bohatých. Multimilionář Rober Geiss, zakladatel médní značky Uncle Sam, žije se svojí rodinou - manželkou Carmen a dcerami Davinou Shakirou a Shaniou Tyrou - ve skutečném přepychu. Vlastní mnohé nemovitosti, mimo jiné domy v Saint Tropez, Kitzbühelu, Monaku, luxusní jachtu, velký automobilový park, ve kterém nechybý Bentley, Hummer či Rolls Royce. Už jen z tohoto výčtu je zřejmé, že Robert Geiss si vybírá jen luxusní věci. Vede však skutečně takový záviděníhodný život v přepychu, o jakém se obyčejným smrtelníkům může jen zdát? (TV Barrandov)

Marek1991

Umelé rozhovory, prišli mi takmer všetky ako podľa scenára, samé pretvárky. Pľuvanec do tváre bežných ľudí. V kapitalizme nie každý má možnosť sa sem dostať, nie každý má rovnaké štartovacie podmienky ani v priebehu života podmienky sa sem dostať nepadnú každému do dlaní. Pripomína to Mojsejovcov, ale oceňujem aspoň ten humor, nebrali to tak vážne a koniec koncov aspoň nám ukázali, akí vlastne sú. Ukázali nám, čo si človek dokáže zadovážiť a ako zostáva bohatým a bohatne viac a viac, keď si základ zabezpečí. Ako sa dokáže starať o hlúposti a robiť hlúposti a pritom vo svete by mohol byť pri mnohých problémoch užitočný. Otvorili aspoň okno bez ostychu a to si ja vážim, inak je to hrôza! ()

Janega

Tak trochu nechápem prečo chcú boháči, aby národ videl ich "ťažký" život, ale iné je keď sa predvádza bezdetný manželský pár (Mojsejovci), ktorí chcú svetu niečo "odkázať" a iné je keď sa do TV dotrepú boháči, ktorá celá ich reality show je bez pointy a hlavne tam predvádzajú svoje DETI!, čo považujem za najväčšiu špinu krkavčích rodičov. Nedokážem pochopiť, ako môžu chcieť, aby sa cudzí ľudia sledovali ich deti. ()

peiton

Na jednej strane povedzme si,načo je dobrý takýto druh relácie,ale zase na strane druhej si rada pozriem aké vedú životy bohatí ľudia a čo sa im na tom páči.On - pán Robert zakladateľ a majiteľ prestížnej modnej značky,ona - pani Carmen bývalá miss fitnes,ktorá bola na správnom čase na správnom mieste.Teraz už len plastika sem,plastika tam..Robert je ťažký pohodák,javí sa mi ako obyčajný človek,ktorý si rád a hlavne sústavne uťahuje zo svojej ženušky.Ked klapka beží sa mi ich vzťah javí ako celkom,ideálny,seriozny,priateľský.Vraví sa,že peniaze kazia charakter,takže za kamerami to môze byť na oplátku aj riadna divočina. ()

Crybaby odpad!

Ako toto mozu zaradit do vysielania?! Kde su tie stare krasne casy ked JOJ-ka v takom case pustala dookola jednu vybranu cast nejakej kriminalky... Toto sa ani neda inak hodnotit, co mam z toho ze vidim nakupovat partiu vypatlancov, ktori ak by sa dalo, mali by si najprv zakupit nejake to IQ a tak pod. ()

Jiu

Všetci čo tu nadávate ste len hejteri a cez vlastnú závisť nevidíte, že sú obaja vo svojej primitívnosti a arogancii úžasne vtipní (možno práve vďaka tomu totálne nereálnemu pohľadu na svet), navzájom sa skvelo dopĺňajú a perfektne k sebe pasujú... Treba to brať s nadhľadom, kochať sa luxusom a proste sa baviť. Objektívne hodnotiť sa to nedá, ale pobaviť sa na tom dá kráľovsky. ()

• TV Joj chcela nakrútiť niekoľko dielov relácie na Slovensku. Nápad sa však nezrealizoval kvôli vysokým nárokom rodiny Geissenovcov, ktorí žiadali až 100,000 eur za jeden deň nakrúcania. (TopX)
  • V januári 1995 sa Robert a Michael rozhodli firmu predať, a tak zarobili 140 miliónov nemeckých mariek, čo je dnes približne 71,4 milióna eur. (cargobull)