Jack a Kate se milují. Uspořádali velkolepou svatbu a míří vstříc svému štastnému společnému životu, dokud se každý z nich neprobudí sám v zapečetěné cele bez dveří. Videa promítaná na zdech odhalují útržky jejich životů... Dvacátníci Kate a Jack budí dojem šťastného páru. Tak jako všichni s sebou však vláčí tajemství, která nejsou připraveni odhalit. Po svatbě se každý z nich probere z hlubokého a temného spánku v zabedněné místnosti bez oken a dveří. Uvnitř je pouze promítací plátno a monitor se dvěma tlačítky: na jednom stojí „ano", na druhém „ne". Hrůznou situaci ještě umocňuje sledování filmu odhalujícího útržky jejich společného života, které se objeví na obrazovce vždy, když monitor položí otázku. Každá další otázka je ještě podivnější a děsivější, než ta poslední. Brzy však začne být zřejmé, že právě absolvují tu nejbizarnější prověrku jejich vztahu. Odhalená tajemství je zavádějí hlouběji a hlouběji až tam, kde už nepůjde jen o zkázu jejich lásky, nýbrž i o samotný život. (HBO Europe)

rodan21

Film isto zaujme myšlienkou a tým, že človek vôbec netuší, ako sa dej bude vyvíjať. Avšak už aj spomínaný dej, ako aj prostredie, napätie a herecké výkony nie sú ničím prevratným a miestami som sa pri filme až nudil. ()

violik

Nebyl to špatný psycháč. Myslím, že každý druhý pár, kdyby absolvoval takový test by se jim dost podobal. Průnik do nejistoty, pochyb, z promítaných životních scének, vyústil až do vražedné nenávisti, druhého zlikvidovat na mizinu se nám lidem hodně podobal. S láskou pečený karamel dojemně zlomil nenávist, pochyby - tenhle happyend mě docela dostal. ()

moriseklg

Nechápu některá hodnocení. Do filmu jsem se zadívala a po celý jeho průběh jsem byla napjatá,co se stane. Žádný podprůměr, ale průměrný solidní triller (nic horrorového). ()

pan Spock

Možná zajímavé téma, možná zajímavé zpracování. Mě to ale bohužel vůbec neoslovilo a potažmo ani nebavilo. Hlavní postavy mi byli naprosto ukradené. Bylo mi fuk, jak to s nimi dopadne, jestli se na konci obejmou, nebo je někdo rozřeže pilou. Děj mi přišel hrozně zdlouhavý a nudný. Netvrdím, že to byla naprostá kavina, ale nezapadlo mi to. ()

jamesbond120 odpad!

Nudnej film, nemá cenu se na něj ani dívat. Vše se odehrává na jednom místě a Kate a Jackovi jsou kladeny otázky. Prostě děsnej film. Dokoukal jsme ho až do konce v naději že to bude zajímavý ale NUDA- ()

Godless

Jeden z mojich oblùbených žánrov. Taketo klaustrofobické filmy s počtom postáv nepresahujúcim počet miest v osobnom vozidle si fakt užìvam. ALE. Podla môjho hodnotenia muselo prísť ale. Miestami ma to strhlo do deja, miestami to bolo napìnavé, ale chýbalo tomu niečo viac. Viac napetia, viac logiky, jednoducho by som čakal viac. ()

Fu_Ki

Napad by to malo dobry, keby to nebola taka neskutočne neskutočna piiiičovina! Mala som chuť si vydlabať oči z jamiek a spraviť si komplenú lobotómiu nech zabudnem na cca 2 hodiny môjho života. Väčšiu pitomosť snád ani nakrútiť nemohli. Jednu hviezdičku dávam za za titulky.. Príbeh**,Akcia*,Humor>Žiadny, Násilie*,Zábavnosť*,Hudba**,Atmosféra***,Napätie** ()