Jack a Kate se milují. Uspořádali velkolepou svatbu a míří vstříc svému štastnému společnému životu, dokud se každý z nich neprobudí sám v zapečetěné cele bez dveří. Videa promítaná na zdech odhalují útržky jejich životů... Dvacátníci Kate a Jack budí dojem šťastného páru. Tak jako všichni s sebou však vláčí tajemství, která nejsou připraveni odhalit. Po svatbě se každý z nich probere z hlubokého a temného spánku v zabedněné místnosti bez oken a dveří. Uvnitř je pouze promítací plátno a monitor se dvěma tlačítky: na jednom stojí „ano", na druhém „ne". Hrůznou situaci ještě umocňuje sledování filmu odhalujícího útržky jejich společného života, které se objeví na obrazovce vždy, když monitor položí otázku. Každá další otázka je ještě podivnější a děsivější, než ta poslední. Brzy však začne být zřejmé, že právě absolvují tu nejbizarnější prověrku jejich vztahu. Odhalená tajemství je zavádějí hlouběji a hlouběji až tam, kde už nepůjde jen o zkázu jejich lásky, nýbrž i o samotný život. (HBO Europe)

jefff

Ještě jednou uslyším pravda, láska jest, budu vraždit a roztřískám všechno kolem sebe...Lžeš, zemřeš je sice zajímavý film, ale nudný, hloupý, špatně zrežírovaný a bez pořádné pointy. Ztráta času. ()

Vaiollet

Čekala jsem to špatné. Ale bylo to ještě horší. Postavy se často v takových filmech chovají nelogicky, ale když jsou k tomu ještě nesympatické, tak to už fakt nejde. Chyběla zde alespoň špetka napětí. A prostě vůbec to nefungovalo. Poslední půl hodinu jsou projela zrychleně a na konci jsem byla ráda, že je po všem. Jedna hvězda za dobrý nápad, který bohužel nebyl vůbec dobře využit. ()

MickeyStuma

Psychologická sonda do partnerských vztahů ve formě drsné hry uvězněním v cele bez oken a dveří. Inspirace Saw, Kostky a jiných podobných snímků je zřejmá. Jen s rozdílem, že se tu krvavě nemučí a nesekají těla na kousíčky. Vše je na psychologické bázi. Atmosféra plná tajemství, úzkosti a nečekaných přiznání dává jasně najevo, že nikdo neznáme svého partnera tak dobře, jak si všichni myslíme. Hrozící klaustrofobie a zoufalství útočí na divákovo vnímání každou vteřinou. Jisté napětí snímek nabízí, ale je nutné děj sledovat bez rušivých elementů. Jinak se nedá prožít jediná minuta a pochopit události plná překvapení a zvratů. Jisté je, že tento počin není jen tak pro každého. Závěrečné citové vzplanutí málo kdo pochopí. A tak je těžké něco takového hodnotit. Pro mě je to lepší průměr za kvalitní scénář a výtečné zpracování. A propó: Věříte své lásce? Pravda láska jest! ()

Hapretor

Láska ? - Snad. Ale hlavně obrovská nuda a jen kecy, kecy, kecy. Originalita se taky zrovna neprojevila. Fakt sem usínal. Tedy je to taková romantická uspávačka. ()

drankeryth

Videl som aj lepsie filmy na tento sposob, kde je clovek uvazneny a ani nevie preco. Filmu chybalo viacej akcii, ktore boli nahradene dialogmi, ktore obcas boli neskutocne rozsiahle, co je troska nudne pre mna. Film sa mi podobal na slabsi klon filmu KOCKA. Film sa da v pohode pozriet a urcite to neni sracka:) ()

Rockerman

Dobrá myšlenka, která postrádala napětí. Vzhledem k tomu, co všechno se jeden o druhém ve velmi neobvyklém testu pevnosti lásky dozvěděli, mě ten happyend překvapil. ()

Hpatrik

Začátek vypadal celkem slibně, tedy až do té doby co začali odpovídat na otázky (čekal jsem variaci na Saw), potom ale čím dál větší nuda korunovaná přihlouplým "cukrkandlovým" závěrem. Celou dobu se ohánějí pravdou a přitom jim dávají informace naprosto vytržené z kontextu, podle kterých mají rozhodovat o svých životech?! A film je zařazen do sci-fi žánru díky jedné WTF scéně na konci filmu?! Ve výsledku je to nudná blbost se slušným vizuálem a ucházejícími herci. ()

CharlieSs odpad!

Pane bože no to snad už není možný. Co za neskutečné sračky, nazývané HOROR, se to točí? Samé nevděčné krávy, dě*ky, neskutečně debilní a nesmyslné kecy, věci... A ještě happyendy? To není pravda, já chci sledovat HORORY a né nějaký romatnický drámo, s dě*kou v hlavní roli a tím vším co tam bylo... Já bych s ní po tom všem fakt nezůstala... Nic než odpad tohleto. ODPAD! A ještě víc než odpad! ()

ZnalecH odpad!

To myslíte vážně? To byla první otázka, která mě napadla. Prvních 10 minut je tam jeden střih za druhým a to jenom zhoršuje dojem. Myšlenka není špatná, ale je špatně natočená. Takže v čem je film dobrý? ()

Alouette

Mladí manželé jsou uneseni a uvězněni každý ve své místnosti. Kdosi s nimi hraje hru na pravdu. Na stěny místností jim promítá film, kde jsou natočeny scény nejen z jejich společného života. Na další stěně mají tlačítka ano, ne a díky nim odpovídají na položené otázky. Za lživou odpověď je čeká nepříjemná lekcička. Celkem podařené psycho, které si můžete lehce spojit se SAW nebo Kostkou. Mně se film líbil, i když to už není tak úplně originální téma. Výborné bylo stupňování položených otázek. Protože ačkoli se páreček zdál téměř dokonalý, oba zamilovaní měli před sebou přeci jen nějaké to tajemství... ()

Megynka

Za horor bych to asi nepovažovala, ale rozhodně to nezklamalo. Proč neupozornit a na méně se objevující filmy? Líbilo se mi. No a hlavně, bylo to pozitivní, což se musí ocenit! :) ()

Miagy

Film zaujal predovšetkým zaujímavou myšlienkou, dobrým nápadom a celkom slušným hereckým výkonom. Mierne zaostáva vo vysvetlení, osobne by ma veľmi zaujímalo kto, prečo a ako....Chýba mi teda akýsi záver, rozuzlenie a vysvetlenie. Myslím však, že hodnotenie je nízke a film by si zaslúžil viacej pozornosti. Mňa ten nápad, testovanie, otázky a pozorovanie ako sa ľudia správajú a zo sekundy na sekundu sa dokážu rozhodnúť inak zaujal. PLUS: nezvyčajný námet, herecké výkony, psychoanalýza ľudí, MINUS: slabé vysvetlenie, nedopovedané otázky, veľa otáznikov, rozuzlenie. ()

Mamlas odpad!

Takový absurdně slabý, nudný, nenápaditý, hloupý, dlouhý, pomalý, nezáživný, levný, ošizený a pitomý odvar něčeho, čemu by v jiném světě mohli říkat horor. Toto není žádný horor. Toto není nic. Toto je jen nuda a tvůrčí bezmoc. ()

Mikecat

Niečo na tému "SAW", stým, že sú "hráči" zavretí v jednej miestnosti, a komunikujú s "neznámym" pomocou displaya a tlačidlom "YES", "NO", ktorý premieta neúplné videa na stenu a rozhovory vytrhnuté z kontextu a kladie otázky a prezrádza páru tajnosti, ktoré majú pred sebou a ako naložia s tým druhým, či to dokážu akceptovať alebo nie, či si môžu a chcú jeden druhému navzájom veriť. ()

MT_Y

NEČÍST SPOILERS A FINÁLE!!!! - - - - - > Já na těmhle film, se sem tam rád podívám, mě se prostě líbí. Jednak člověk se musí podívat co za tím filmem je, a to je ten point a ten je v tom že film ukazuje jak důležité je mezi sebou komunikovat, nezanedbávat a že vše co chcete může mít řešení. Ono co se týče čisté spoiler, tady ani není extra co, prostě manželský pár je zavřený, musejí odpovídat na otázky (mimochodem jak někdo psal nebo někteří - NE NEJSOU DĚSIVÉ jsou ze života např. Věříš ji/jemu, lze ti, víš o něm vše) atp... - - - - > Závěr - - - - > V závěru filmu stojej před rozhodnutím (ano odnese to milenec) (Ano oba přežijou)... Ten film na mě působí prostě jako taková manželská terapie (ano ikdyz teda docela blbým způsobem).... A právě proto se mě ten film jednou za čas prostě líbí.... 5 hvězd 95% (Nějaké ty chybičky ten film má, ale já osobně je odpustim) Ovšem Jestli nemáte rádi především kecací a k zamyšlení filmy tak ne koukat, protože přesně o tom film je... ()

Ironhead

Dalsi pokus jak udelat/natocit hodne muziky za malo penez, rozumejte skoro cele v jedne mistnosti o nekolika hercich, ale tentokrate to bylo opravdu dosti blbeee a naivni... ()