Lžeš, zemřeš

Y/N: You Lie, You Die

Thriller / Horor / Sci-Fi

USA / Itálie, 2012, 98 min

• drankeryth

Videl som aj lepsie filmy na tento sposob, kde je clovek uvazneny a ani nevie preco. Filmu chybalo viacej akcii, ktore boli nahradene dialogmi, ktore obcas boli neskutocne rozsiahle, co je troska nudne pre mna. Film sa mi podobal na slabsi klon filmu KOCKA. Film sa da v pohode pozriet a urcite to neni sracka:)(4.6.2014)

• Vaiollet

Čekala jsem to špatné. Ale bylo to ještě horší. Postavy se často v takových filmech chovají nelogicky, ale když jsou k tomu ještě nesympatické, tak to už fakt nejde. Chyběla zde alespoň špetka napětí. A prostě vůbec to nefungovalo. Poslední půl hodinu jsou projela zrychleně a na konci jsem byla ráda, že je po všem. Jedna hvězda za dobrý nápad, který bohužel nebyl vůbec dobře využit.(3.5.2015)

Mladí manželé se ocitnou v jakési zvrácené hře, kdy jsou každý zvlášť zavřený a podstupují nedobrovolně jakýsi test důvěry. Zas další variace na podobné filmy, kdy musíte dokázat jak moc vám na druhým záleží a jak moc ho znáte. Myšlenka je dobrá podobný psychárny mám rád, ale tady mě chybí smysluplná pointa, zvlášť to pozadí oné hry, kdy se toho moc nedozvíme co a jak bylo. Chtělo víc dotáhnout, ale na jedno zkouknutí dobrý.(4.5.2014)

• rollman1

Mě se ten film opravdu nelíbil, nezabíjej mě. Film, který si bere inspiraci z Kostky a Saw, kde jsou dva manželé uvězněni v nějaké místnosti (každý zvlášť) a odpovídají na otázky, které se týkají jejich vztahu. postupem času jsou otázky osobnější a horší a tak se oba dozvídají něco velmi hezkého na toho druhého. Nehorázně jsem nudil, přepísklá stopáž tomu moc nepomohla a ani děj, který nějak diváka nechytne. Mohlo to být lepší. Jdu se zeptat souseda jestli mě opravdu miluje a pokud zalže, sním mu křečka.(8.12.2013)

Pořádně nevím, co si myslet. Nápad nijak převratný. Vlastně je to jen hra na pravdu a u té vždy záleží na tom, jak je zpracovaná psychologická stránka věci. A ta je tady značně kolísavá. V jednu chvíli je to fakt totální psycho, které nutí nedutat, v tu druhou chvíli nuda k ukousání a jindy člověk kroutí nad hloupostí postav. K pozitivnějšímu hodnocení mě přemluvily dvě třetiny herců, přičemž Ellen Hollman mě docela zaujala. Když si nehraje na germánskou válečnici, je to docela slušná herečka. 60%(5.1.2014)