Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

Herr_Flick odpad!

Mrdací realityshow aneb nic horšího jsem neviděl. Pět kokotů s pokérovaným žaludem, jejich jediným úkolem je zasunout a naplno ukázat svoji imbecilitu. K nim pět slepic, abys dostal celý kurník. Třicet deka paštiky na ksichtě, zaschlý jogurt v prdeli, jejich jediným úkolem je roztáhnout, odhalit všechno a předvést vrchol trapnosti. 10 lidí - IQ 114 dohromady. Žaludek se mi svírá při pomyšlení, jakým existencím jdou všechny ty peníze. Potěš koště! ()

MoiJe

Prvych par dielov som si to prilezitostne zapla k inej cinnosti, bola to pre mna pomerne vesela sonda do sveta "inych" ludi. Ked sa ale sonda dla vsetkeho zacyklila, videla som potom po dlhej dobe az finale. Najtrapnejsie finale cohokolvek, ake som kedy videla. Gavriely je marna. Tej Slovenke asi museli neustale nieco hovorit do sluchatka, lebo zasadne vety dokoncovala tak, ze bolo jasne, ze ich zaciatok si uz nepamata. Vsetci sa neustale lucili, aj ked vlastne zostavali v miestnosti a cele finale sa jednoducho skupinka ludi bavila o hovne. OK, v podstate o tom bola cela show, ale coho je vela... Inak teda najvacsimi minusmi danej show su asi absolutne ohybne pravidla (koniec koncov obaja finalisti vraj uz pocas show vyhodeni boli), neschopnost strategie ("ty si na mna vcera divne pozerala, chcem vyhodit teba") a ziadne polienka pod nohy sutaziacim (aspon ako vo Vyvolenych a v podobnych show, takze naozaj len sedeli a chytali bronz). Kazdopadne, ze show bude povrchna hovadinka, kde intelekt je skor na obtiaz, som cakala a nevadilo mi to, ale ze to bude nudna povrchna hovadinka, to je vylozene chyba tvorcov. ()

ivishka odpad!

OMG!!!!!Jedna z největších h**adin co jsem kdy viděla...Reality show co nemá absolutně žádný cíl.Řekněte mi prosím někdo jakej má cíl něco, co se dá přirovnat k plné králíkárně.Prostě nacpali lidi do nějákýho hotelu podle postav a "inteligence"soudím,že jde o velice špatné a pravděpodobně Géčkové porno herce, kteří dělají asi za peníze velice špatné intriky a "vztahy"...Neviděla jsem vztah poslepovaný jakoukoliv reality show co by vydržel..Tady jde opravdu jen o sex a nic jiného. ()

SaNcHeZ_cz odpad!

Ano chápu, že to některým lidem přijde jako vcelku reálně založená show. To ovšem nemění nic na tom, že je to břečka která má k zábavnosti skutečně daleko. Jednoduše nevidím důvod ve sledování něčeho, co dostanete po půlnoci na každé druhé diskotéce nakondenzované do sympatického prostoru. Někoho možná celá ta erotika v lobotomickém balení baví, nicméně já očekávám od televizní zábavy poněkud hodnotněji strávenou třičtvrtě hodinku. ()

Spooner odpad!

Že se Hotel Paradise vůbec nepovedl, vlastně ani žádné překvapení není. Zklamal ale v tom, že vlastně obsahuje minimum té zvrácené zábavy, u které se s kámoši příjemně opijete a pobavíte. Zde se zkrátka sešla ta nejjednodušší skvadra, která vypadá jak banda vytrénovaných pornoherců a hezkých pornohereček, která celej den jen vysedává u bazénu a vypouští z pusy totálně trapný dialogy. Hlouběji už snad v českých reality shows ani klesnout nejde. ()

• Natáčení byl přítomen více než šedesátičlenný štáb, instalováno bylo čtyřicet kamer včetně devíti s nočním viděním a položeno bylo přes sedmnáct kilometrů kabelů. (JoranProvenzano)
  • Soutěžící Zuzana Plačková je Playmate roku 2011. (..Lucas..)
  • Účastník reality show Leo Beránek sám prohlásil, že do Hotelu Paradise šel jen proto, aby se zviditelnil. (karlik4801)