Adoration

Drama, které režírovala Anne Fontaine, je o příběhu dvou žen. Dvěma nerozlučným kamarádkám z dětství se stane něco, co ani jedna z nich nečekala. Zamilují se navzájem do svých synů. Po mnoha letech se o všem dozvědí jejich nastávající snachy. Obě mají co vysvětlovat. (rreal13)

TheFilmThief

Vztahové drama o dvou bff matkách a jejich synech. Všichni se dostanou do dost bizarní, ale přesto velmi romantické situace, která přes všechno dopadne dobře pro všechny zúčastněné. Situace se změní, když jeden nemá problém udržovat vztah se dvěma ženami, ale proč to musel schytat i druhý pár? Na konci v jednu chvíli oba ztrácejí své mladé rodiny, ale zároveň už nic nestojí v cestě jejich romanci, protože TAKHLE TO MÁ PROSTĚ BÝT. Konec. ()

Sheelle

Naomi a Robin jsou nádherné a na všechny a všechno v tomto komorním drama se opravdu hezky dívá. Tím bych asi shrnula klady. Zbytek za moc nestojí. Chemie mezi postavami moc uvěřitelná není, to už mi přišlo že to více jiskří mezi "matkami" než mezi napárovanými dvojicemi a příběh je natolik přitažený za vlasy, že se přes to dá jen stěží dostat. Druhá polovina to trochu dotahuje a z těžko uvěřitelných sexy hrátek na pláži se alespoň trochu rozvíjí nějaký příběh, ale pořád to není dost. Nicméně podívat se na to dá, klidně i vícekrát - krásná příroda, krásní lidé, pro chvíle kdy chcete vypnout mozek jako stvořené. ()