Skupinka cestovateľov uviazla v Chile po veľkom zemetrasení v podzemnom nočnom klube. Cestovatelia si postupne uvedomujú, že ak sa im podarí dostať sa von, bude to iba začiatok hrôzy, ktorú nemusia prežiť. (Tony DiNozzo)

Krajcik38

U některých scén jsem si vážně nahlas musel říct "Na co to zase koukám!". Začátek příjemný, párty, alkohol, balení holek... proč ne, možná by se film spíš uchytil jako párty komedie o tom, kterak si nesmělý táta k ruské děvě cestu našel. Po prvním otřesu ale změna v horror/thriller nevyšla. Horror to je tak možná sledovat. Hvězdu dávám jen za již několikrát zmiňované nečekané pořadí úmrtí a finální záběr. ()

frantad

3 rozmazlení židáci vyrazili plundrovat Jižní Ameriku, v baru potkali 3 pipky z východní Evropy. Tam je zastihlo tsunami. Díky němu, ale i místním kriminálním živlům po zásluze všichni pochcípali. Za to dávám 2 hvězdičky. ()

Machaut

Docela dobrá jízda. Nevím však, proč je uvedena Selena Gomez v hlavních rolích, když ta se tam objeví cca na 1 minutu a to úplně v nepodstatné roli. ()

fabregas1

Béčkárna, která se mění z komedie na katastrofu a hned na hororovou survival honičku, která vás na konci spláchne studenou vodou, takže si navlečte neoprén a hurá do Chile. ()

Mukade

SPOILER: podľa popisu k filmu by si jeden myslel že tam bude bohviekoľko násilností na babách, však nočný klub, väzni... :D .No ale film je vlastne svojím spôsobom prudérny, je tam všehovšudy jeden decentný rejpík (a aj to ho prenechali neborke ruske :)) .Väzni vyzerajú ako idioti, vôbec nie desivo. Namojdušu najväčším zážitkom bolo cameo seleny gomez LOL ()

kojot.name

Skupina buržoů, z nichž někteří se dobře baví, někteří se snaží dobře bavit a moc jim to nejde, a z nichž pouze jedna osoba má zkušenost s tragédií, se setkává, Žižkovsky řečeno, s Reálnem, v tomto případě živelnou katastrofou a útěkem vězňů ze zemětřesením poškozeného vězení. Nastává klasická survival "vybíjená"... Originální tento film rozhodně není, ale herecké výkony jsou nadprůměrné, prostředí chilského města je dobře vykreslené, řemeslně jde o velmi zdařilý film. Doporučuji. PS: Není to horor, je to "jen" thriller. Je strašné, jak je slovo "horor" zneužíváno! ()

Fundelot

Tak tohle mi udělalo radost. Jelikož jsem si o Aftershock před jeho shlédnutím vůbec nic nezjišťovala, absolutně jsem nevěděla, co mám očekávat. Chvíli mi trvalo než jsem se dostala přes ten delší úvod (který mi však v tomhle případě vůbec nevadil) a pak se to rozjelo - zemětřesení, uprchlí vězni, tsunami! Ačkoliv by zpracování mohlo být mnohem lepší (například závěrečný souboj v podzemí vypadal přinejmenším strnule), film obsahoval spoustu skvělých, neotřelých nápadů, postavy umírali opravdu různorodě a navíc v poměrně nečekaném pořadí, proto si myslím, že si ty čtyři hvězdičky určitě zaslouží. ()

KcarlosK

O čem že to sakra bylo? Byl jsem z toho otrávený jako prasnice Selena v klubu. Ostatně za její maxiroli bych jí klidně věnoval Zlatou malinu. ()

Tossico

Tak toto bylo hustý! První půlku sem se tlemil až sem si řikal "to že je horror?", nejvíc mě rosekala scéna jak si na hajzlíkách fotí koule před tim cizim týpkem :D no to sem se tlemil hodně dlouho :D, No a druhá půlka hustej masakr, překvapilo mě pořadí ve kterém umírali (což je dobře, nemám rád když už na začátku vim kdo přežije), no a sem rád že poslední kdo přežil byla aspoň holka která mi sedla jako jediná :) Takže sem byl velice spokojenej a musim prostě dát plnej počet ()