Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sváteční slovo je promluva zajímavé osobnosti, která má co říct k aktuálním problémům dneška a přitom respektuje křesťanský (tedy tradičně evropský) hodnotový žebříček. Má vytvářet prostor pro zamyšlení, má otevírat morálního rozměr naší existence a hledat ho v každodenním snažení. Promluvy jsou tematicky orientovány zejména na oblast mezilidských vztahů, charitativních aktivit, hodnotových měřítek, osobní odpovědnosti jedince apod. (Česká televize)

(více)

Recenze (20)

Radek99 

všechny recenze uživatele

Česká republika je sekulární stát, nechápu tedy, proč by neděli co neděli měla být veřejnoprávní televize prodlouženou rukou kostela do většiny českých obývacích pokojů. Sváteční slovo by se mělo vysílat tak maximálně 2x ročně, totiž o Velikonocích a Vánocích. Navíc zvolená forma spolehlivě ubíjí obsah, ať už jakkoliv přínosný či kontroverzní. Televize veřejné uspávací služby... ()

ivishka odpad!

všechny recenze uživatele

Závisí to na věci názoru....já mám uplně protipolný názor na všechny tyhle nejen pořady ale hlavně ty náboženství...A hrozně mě rozčiluje,že o tom někdo hlásá dokonce v televizi.Víra je plná podvodů a hlavně mě udivuje,že taková masa lidí jde slepě jako stádo oveček někam za nějákým ďábelským papežem - bez urážky studujte jeho tvář, jeho gesta plná iluminátských vyjádření,chování a vůbec projevy a skutky jako takové. Jediný papež,který si zaslouží uznání je Jan Pavel II. ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Keď vidím to nízke hodnotenie a čítam tie stupidé vyjadrenia niektorých užívateľov ku tejto relácii, tak mi je z toho smutno a zároveň sa vo mne prebúdza hnev. Títo takzvaní ateisti, pseudo demokrati a trápni teenagerskí rebeli, čo tak silne broja proti kresťanstvu, nemalou mierou prispievajú ku tomu, aby sa z Európy stala provincia moslimských fundamentalistov. Vďaka ich hlúposti zaniknú všetky naše historické, kultúrne i náboženské hodnoty a stane sa z nás len menej cenný národ zotročený vyznávačmi islamu. *** ()

otík 

všechny recenze uživatele

Je neskutečné, jak na pětiminutový pořad pro křesťany (upozorňuji některé neznalce, že katolíci jsou součástí křesťanů, mezi které patří třeba i adventisté, husité, jednota bratrská, apod.) můžou někteří tak plivat. Proč se na to díváte? Že jsme pohanský stát neznamená, že když naše kultura stojí na křesťanských kořenech, máme na tuto skutečnost zapomínat. Kvalita pořadu je věcí sama o sobě, každý z hostů si řekne své, někomu to sedí, jinému ne. Každopádně všechna čest veřejnoprávní televizi, že takový pořad vysílá. ()

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Teď jsem se schválně díval na návod použití ČSFD a fakt se v něm nepíše nic o tom, že filmům z produkce Novy, filmům o homosexuálech, filmům Zdeňka Trošky anebo všemu, co třeba jen vzdáleně souvisí s náboženstvím, je zakázáno udílet vyšší hodnocení než odpad. Čili můžete klidně vystrčit květák zpod peřiny a beze strachu nahlas říct, že některé myšlenky vybraných lidí můžou být pro jiné přínosné nebo inspirující. Já myslím, že profil by vám za to POMO nezrušil... ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama