Boží stvoření

• USA Child of God (více)

Child of God je příběhem násilníka a vyvrhele společnosti Lestera Ballarda, jež se odehrává na úpatí Apalačských hor v Tennessee na začátku šedesátých let dvacátého století. Ballard se rozhodl pro zničující život mimo civilizaci a společenské konvence. Přišel o rodiče, bydlení i sebeúctu. Žije v jeskyni a díky krutým zločinům a vlastní degradaci klesl na samotné dno společnosti. (Cinemax)

Saxos

Ze začátku to vypadá, že i americký buranov má svého obyčejného obecního blázna. Lesterovi Ballardovi stačí stará bouda, puška, dvě europalety místo postele, kus klacku místo toaleťáku. Vše se změní po nálezu mrtvých v autě. Sám pro sebe si nebyl schopen zatopit, ale když si dotáhnul snoubenku, tak ji řečeno obrazně i doslova musel na rukách nosit. Oheň, aby jí nebylo zima, hezké červené šaty. Schizofrenie a nekrofilie pro něj byl pojem asi jako případná cesta na měsíc. Cvok to byl ale opravdu řádnej. Když se mu rozbila jedna hračka, tak začal hledat další. Na jeho duševních poruchách by se psychiatři vyřádili. Hannibal Lecter byl proti němu bílá ovečka. Scott Haze zahrál, jakoby snad byl skutečným Ballardem. ()

topvideo

*** dávam v podstate, že som to dopozeral celé. Hold, človek je tvor zvedavý... Inak odporný hlavný hrdina, ktorému tak trocha držíte palce, čo sa niekedy so záporákmi stáva. A aby som nezabudol, všimnite si zuby hlavnej postavy...čakal by som niečo reálnejšie. ()

Mukade

(SPOILER) nudný film vhodný na priebežné FFWD (môj prípad) o jednom debilnom hovade v divočine (milým hlupáčikom prestal byť v okamihu keď začal nemilosrdne strieľať tinedžerov aby sa potom mohol nekrofilne ukájať). Doprial by som mu smrť v tej jaskyni, tvorcovia boli ale iného názoru, asi im bol sympatický LOL (aspoň že o pazúru prišiel :) ()

zurivymlok

Problém tohoto filmu je už se samotným námětem. Prostě si nedokážu představit, jak natočit takový film aby měl spád a bavil. Vcelku se nedá říci, že by bylo něco špatně, ale prostě to neuvěřitelně nudí. A jedno info pro LIVINGDEADa - Jamese Franka jsi v roli hnusného špindíry nepoznal proto, že ho nehrál. :-D ()

Shanyo

Len vďaka strhujúcemu výkonu hlavnej postavy na tento film dlho nezabudnem. Tento drsný, fekálno-nekrofílno-usoplený príbeh bol miestami hluchý, taký nemastný-neslaný :-(. Mám pocit, že keby stopáž bola aj polovičná, filmu by to ani tak neprospelo. ()

Pollini

Úchvatné obscénní drama, jehož přirozený průběh je logický a nevyhnutelný. Hrdina přišel o všechno a snaží se žít. Během toho přichází o rozum a veden instinkty a ztraceným žebříčkem hodnot se protlouká lesem. Na první pohled vypadá jako neškodný blázen, ale nechybí vraždy, nad kterými zůstává rozum stát a zároveň nutí přemýšlet proč. Diváci mu budou rozumět nebo znechuceně odvracet zrak. Nechala jsem se unést skvělou kamerou, i když scénář byl trošku o chození lesem a křičení. Pět hvězd za skvělou práci ve své kategorii. ()

Filmyx

Hnusný film o hnusnym člověku, chudáku a polovičním bláznu, který ale vyzněl i přes gradující finále trochu ploše, ovšem na druhou stranu zobrazit vic syrovosti z ubohosti (vrozené i získané) hlavniho "hrdiny" by znamenalo zvýšení rattingu o několik čísel. Překvapivě se mi film líbil:) ()

Zemřel oceňovaný autor Cormac McCarthy

Zemřel oceňovaný autor Cormac McCarthy