Postřehy odjinud (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický

Česko, 1993, 4-6 min

Milan Fridrich

Zdeněk Úlehla

Příjemné jednohubky ve spolupráci České televize a Českého rozhlasu. Takový nedělní "Zápisník zahraničních zpravodajů" doplněný obrazem. Pro mě na kratičkém časovém úseku často dostatečně objevné, úsměvné, krásné,... dle jednotlivého dílu. Zajímavý komentář: Drom, e-pilot.(2.12.2013)

Postřehy Jana Šmída (už ne z Paříže) vždy stojí za to. Ten o Forrestovi best!(27.2.2017)

Postřehy odjinud - Polsko očima Miroslava Karase - Rybářský sen - osobně si myslím, že tento film nemusel být na festivalu MFOF 2014. Né, že by to byl špatný pořad, ale pro svoje zaměření by se hodil lepší cestopis, který třeba nebyl odvysílaný na ČT. Hodnotím pouze tento díl ***. Shlédnuto v rámci MFOF 2014 v Opavě.(13.11.2014)

Pořad o zemích Evropské unie, o jejich nejzajímavějších a nejkrásnějších koutech, kterými vás provede v 6 minutách vždy jiná tvář Českého rozhlasu nebo České televize.(26.7.2013)

Sleduji teď krátká vyprávění Jana Šmída o Americe a je to příjemná chvilka před nedělní pohádkou. Jen tak dál.(28.3.2015)