MM_Ramone

Za boha, za národ, bratia v týchto časoch treba spolu stáť... Zomknúť sa a tvrdo si brániť naše historické, kultúrne a náboženské dedičstvo. Svorne ísť vpred, do boja proti moslimskému moru, ktorý agresívne napáda a plánovite ničí všetko to, čo nám po celé stáročia bolo oporou a prirodzenosťou. Nesmie dopustiť, aby sa Európa ocitla v krvavých paprčiach islamských fanatikov. Musíme stáť pevne a nezabudnúť na tváre našich otcov. Uvedomte si to, vy blázni, čo ste označili tento titul ako odpad. Prestaňte sa správať ako hlupáci a radšej si pozorne, s pokorou a úctou, vypočujete slová, ktoré pravidelne odznievajú v tejto relácii. *** ()

Marze

Byt verici, nemel jsem pocit, ze se to tyka primo me. Jeden dil je ke shlednuti v archivu Slovenske televize. ()

Marek1991

Som kresťan a katolík a preto tento program ako vyplnenie určitého času vo vysielaní kvitujem. Mnohokrát to prinesie človeku viac než dlhé programy. Zainteresovaní ľudia tam rozoberajú sväté písmo, najmä na veci, ktoré súvisia s aktuálnym dejom počas dní a skúšajú to uplatniť na realitu, teda stojí to na nich. Problém je, že ešte nikdy mi to neprinieslo nič prevratné, ešte nič nebolo poňaté pre mňa tak zaujímavo, že by som si povedal wow, proste internet a aj iné médiá ako knihy, či rozhovory mi prinášajú viac, toto je len na také krátke zamyslenie, od ktorého má zrejme väčšiu účinnosť aj reklama, ale som zaň rád, možno raz prídu na to, ako tam dať pridanú hodnotu a vylepšiť to. ()