Dvanáct odvážných soutěžících, nádherná usedlost mimo civilizaci, na které se zastavil život před sto lety (není tu elektřina, neteče tu voda, nejsou tu postele ani záchod), boj o vítězství a v Česku dosud nevídané letní dobrodružství! (oficiální text distributora)

Mukl007 odpad!

Pohár debility a ubohosti dosáhl svého vrcholu. Soutěž o ničem, kde bych skoro uvažoval o žalobě na producenty, jakým způsobem představují život na farmě. ()

challik odpad!

Bože, neviem za čo ma tresceš, ale už s tým prosím nepokračuj! ... Horšiu reality show som nevidel, a to som videl aj Bučkovcov! ()

Zdenecek

Super reality show kterou znám od Slováků :-) Tereza vypadá baječně, fandím jí a jsem rád, že to moderuje profík. ()

MrGandy

Tak, farmu jsem si pustil až dneska jen tak ze zvědavosti, protože vůbec nevím, o co se jedná. A jak již bylo řečeno- výběr soutěžících je k smíchu. Cituji tu černovlásku: "Tohle miluju, taková staročeská nebo staroslovenská kuchyně"..... následně najela kamera na ten "košík", kde byly pomeranče.... ()

Mort09

Další pokus o českou realityshow, a neřekl bych, že až tak špatný jak se na první pohled může zdát. Celkový koncept je zvolen dobře a soutěžící jsou vybrání s důrazem na to, aby se k sobě povahově a sociálně nehodili a měli mezi sebou konflikty (princip reality-TV). Slabá místa jsou dvě. Prvním je zpracování, které působí občas amatérsky a druhým je osoba moderátora. Pergnerova jakožto archaický dinosaurus neustále se snažící o comeback totiž odradí víc diváků než samotný námět pořadu. 30% ()

Caesius S. odpad!

Jako puberťák jsem měl Pergnerovou docela rád, ale dívat se teď po letech na její zhuntovaný vyfetovaný obličej je dost odpudivé. Samotný obsah této show je samozřejmě hrozně trapný. ()

yarda1 odpad!

No upřímně, čekal jsem to. I přesto jsem se ale dokopal k tomu, abych shlédl aspoň dva celé díly, než se pustím do hodnocení. V dnešním díle museli duelanti do strašidelných srubů, v hlubokém, temném a děsně strašidelném lese, aby přežili děsivou noc. Nebylo to snadné, ale oba přežili. O to dramatičtější pak ale byla hádanková soutěž, u které jsem si málem ukousal nehty i na nohách. Hudba na pozadí mě neustále upozorňuje, že je to drama jako prase, nebo spíš koza, která utekla a stala se tak v podstatě hlavním tématem dnešního dílu. Příštím farmářem bude... a Terezka to už nestihla doříct, protože začala reklama. Jak to teď mám vydržet? Větší hodnocení by ode mě dostalaurčitě i vypnutá televize. ()

Eradin odpad!

Naprosto netuším, proč by na tuhle krávovinu někdo koukal. Hodinové díly úplně o ničem. Soutěžící hodnotí své činosti stylem: "Zasadili jsme brambory, pak jsme tohle a támhleto...". Do toho si možná trošku otevřou srdíčko, jak se jim stejská po civilizaci. Žádná akce, žádná zápletka, ani to velký kulový se tam nenajde. ()

schindler

Nápad to není špatný nechat městské burany na opuštěné farmě bez známek moderní civilaze, ať se starají. Jenže první chybu udělali tvůrci z Novy už tím, že důkladněji nerozprostřeli na soutěžících věkové spektrum, takže tu máme 2 padesátníky a proti nim skupinu mlaďáků, což není úplně fér. Jinak člověk má pocit, že na farmě se hlavně jí a diskutuje o tom, kdo je svině a kdo ne. Koukat se na to dá zejména kvůli tuze nesympatickému cholerikovi Milanovi, zbytek osazenstva je nevýrazný. Korunu tomu dává feťačka v holínkách, která si říka moderátorka, když ze smrtelně vážným výrazem začne dávat otázky typu ,,bez kterého člověka by ses tady obešel" mám co dělat abych nevypnul zvuk. O MĚSÍC POZDĚJI: Ne je to fakt strašná volovina, jak jsem mohl dát 2 hvězdy. ()

dmk

Ubohý komentář. Nepříliš dobrá znalost češtiny ze strany moderátorky. Soutěžící kritizují ostatní když intrikují, což je důležitá součást většiny reality show. Týden probíraná scéna(ztráta kozy) není nahrána. Jediné pozitivum jsou časté povedené záběry květin, tu se však musím zeptat: Je to záměr či se jen kameramani tolik nudili? ()

pájap odpad!

koukáme v hospodě...tam je to sranda...ale musí se pít ...natvrdo to sledovat střízlivej fakt nejde.vrchol včera ižíček a tříkilovej králík...tři dny ve dvou stavět králíkárnu?? pánové vy byste mohli pořádat psí pohřeb.......!!!!!!!!! ()