Dvanáct odvážných soutěžících, nádherná usedlost mimo civilizaci, na které se zastavil život před sto lety (není tu elektřina, neteče tu voda, nejsou tu postele ani záchod), boj o vítězství a v Česku dosud nevídané letní dobrodružství! (oficiální text distributora)

karovka

To už si ta nova dělá p*d*l!! Kdyby to aspon dávali v jinej čas.Pár lidí co žijou na farmě makaj rukama a mužou se z toho p*s*at.To je fakt „zábavný". ()

007.

Myšlenka zajímavá, ze začátku se mi několik dílů líbilo, ale pak už to bylo o ničem. Druhou hvězdu dávám za originální nápad. 33% ()

Nix

Občas jsou tam zajímavý duely, jinak je to prvoplánová show, kde jsou na jednom místě lidi a aby to nebyla taková nuda, tak se snaží, aby se tam něco dělo, ale mne to moc neoslovilo. ()

vozralec

Zatím pomalý rozjezd. Už aby nastaly pořádné hádky přítomných individuí. Chlast by tomu zřejmě pomohl. Update - průběžné top momenty: Milan neuhlídal kozu, Milan a jeho 10x "Sklapni!". ()

Miro_CZ odpad!

Od dob Big Brothera a prvních Vyvolených jsem žádnou z těchhle "show" neviděl, až teď jsem díky nudě obětoval dva večery tomuto pořadu a je to stejná blbost jako to bylo před těma několika rokama. ()

JohnZ87

Z nováckých (a vůbec i primáckých) příšerných reality show patří farma k tomu lepšímu a koukatelnějšímu. V porovnání s naprosto katastrofálním Hotelem Paradise je tohle vyloženě balzám na duši. 40% ()

playboy_05 odpad!

A komu tím prospějete? Z Novy je mi poslední dobou vyloženě na blití...nejdřiv prodloužej Televizní noviny o 20 minut aby doprostřed mohli narvat reklamu a hned potom vysílaj hodinu tuhle zvrácenost...proboha proč to musíte vysílát každý všední den až do konce prázdnin?...Vážně je českej národ tak retardovanej, že lidem ke štěstí stačí každej den furt dokola sledovat tyhle "reality" show typu Farma, Hotel Paradise a podobně...Lidi proberte se, televize tyhle sračky vysílají proto, že VY to hltáte, a ONI pak vydělávaj na reklamách, který vám tam minimálně 2-3 nacpou...a kam jdou pak ty peníze? Většina z nich na natáčení a vysílání dalších podobnejch zvěrstev...protože proč by si televize měli kupovat práva na nějakej kvalitní, dobrej zahraniční seriál nebo pořad, když takováhle šílenost má ve finále větší sledovanost. Teď k pořadu, za mě jasný odpad!, kdyby tu existovalo ještě něco horšího než odpad! tak Farma by to na 100% ode mě dostala. ()

Smerfetka88 odpad!

Sice jsem nevydržela ani jeden díl sledovat dýl než 3 minuty, ale myslím, že není třeba se trápit déle, abych si na tohle mohla udělat názor. Přehrávající a místy afektované Čágo belo , brutálně nesympatičtí soutěžící a všechno se to odehrává v čarokrásné krajině nějakých Prdelovic. Samozřejmě nechybí intriky, romantika, dobrodružství.... ()

seeba10

Hry bez pravidel kdy se lidi vrací do hry, jak se štábu zlíbí jsou spodinou zábavy. Pro mne urážlivé. Hvězda pouze za výzvu v přetahování, kdy tekla krev. ()

Wolf

Na protest proti Vaším hodnocením. První reality show v české televizi, která měla alespoň nějakou úroveň ()

Crazynka

Hodnotím za počáteční díly. A díky vítězi o hvězdu navíc. Každopádně, pokud bude další "série" už sledovat nebudu. Pergnerovou prostě nemám ráda... ()

BruceW odpad!

Při shlednutí několika dílů reality show Farma se lze jenom smát. Nechápu důvod, proč bych se měl dívat na partu městských lidí, jak okopávají brambory a staví novou stodolu pro krávy. Všechny postavy jsou samozřejmě vybrány s co možná největším sociálním extrémem, a proto nechybí barbie, šampón, homosexuál či psychopat. Ti všichni přežívají na "autentické" farmě, kde nad nimi pevnou ruku drží přísný Hospodář, kterého nejspíše najmuli v nejbližšímamatérském divadelním kroužku. Bohužel ani jednotlivé zápletky nedávají pocit skutečnosti a režie TV Nova je cítit až příliš. Znovunalezení Terezy Pergnerové k tomu všemu dále jenom ubírá na již tak hrozné kvalitě. ()