Dvanáct odvážných soutěžících, nádherná usedlost mimo civilizaci, na které se zastavil život před sto lety (není tu elektřina, neteče tu voda, nejsou tu postele ani záchod), boj o vítězství a v Česku dosud nevídané letní dobrodružství! (oficiální text distributora)

Anagram

Docela dlouho jsem si myslel, že je to docela fajn reality show, ale to by to nesměla být TV NOVA, aby to pořádně nezkurvila. ()

brzozin odpad!

Je to nekonečné jak týden před výplatou a táhne se to jak kočičí mrmel. Co je to? Brainwashing, kterým pravidelně TV NOVA vymývá svým divákům mozek v prime timu. Asi na tom musí být hodně zle, když hlavní vysílací čas zaplácává nechutným pořadem o tom, jak pár lidí z města přežívá na farmě. Ty koláče sledovanosti bych chtěl vidět stejně jako masochisty, kteří na to koukají pravidelně. O důvod víc, proč mně nemrzí, že už týden nemůžu Novu, tuhle žumpu televizní zábavy, naladit. Asi se na to vykašlu. Co byste taky čekali od neplaceného kanálu, holoubkové. ()

walkingdead odpad!

Dlouhá léta se obě naše vaše televize předháněly v tom, kdo posune laťku ubohosti, nevkusu, hnusu a omezenosti níž. Před pár lety bylo dosaženo dno, hlouběji to nejde, takže od té doby se Nova s Primou drží na stejné úrovni a diváka už nemá co překvapit. ()

kubilov odpad!

Další zoufalej pokus o televizní zábavu, nataháme co nejvíc nenapravitelnejch případů, nejlíp buzny, feministky a krávy s kokotama a zavřeme je kydat hnůj na nějakej polorozpadlej zablešenej statek, super nápad! ()

route60 odpad!

Nerad soudím něco do předu ale reality show nemám rád a kord když naše vyhlášená brak TV Nova ukázuje a láka na bandu tupců kteří tam jsou jen a jen proto aby se hádali a tohle mě opravdu vůbec neláka, znám mnoho lidí kteří se na Farmu těší, je to jejich věc ale dívat se na ubohost a potom o tom dalekosáhle diskutovat o tom kdo jak,co,proč,ským, kde atd. a ještě nášup v podobě trapné fetky Terezy Pergnerové = jasný ODPAD, NOVO čert tě vem. ()

BisiJoker odpad!

Stačí se podívat na ukázky,bude to klasický venkovský typ pořadu Vyvolení a pár lidí si v tom své najde....ale né já. ()

infernet odpad!

Banda tupejch homoprostitutů a kancelářskejch hovad si vyjela na venkov. Já vyrůstal skoro na vsi, to mě má jako zajímat, jak nějaká městská pipina zametá verandu a škrábe brambory?! Děte se vysrat!! Milá televize Novo, vyslyš, prosím, hlasité volání většiny soudných lidí a jdi s těma svejma retardovanýma pořadama konečně do prdele! Místo tohodle už můžete rovnou vysílat legendární "přestávku s koťatama" a výjde to nastejno. A jestli ta stárá fetna Pergnerová potřebovala práci, tak ať se živí něčim normálnim a jde třeba do Tesca doplňovat regály! V ústecký zoo máme orangutana, který se jmenuje Ňuňák. Režisér tohodle výpotku se mu musí podobat nejen jménem, ale i inteligencí (ať mi to nebohý a krásný zvíře promine), když je schopnej namočit se do takovýho škváru. P.s.: Omluvte, prosím, sprostá slova a nespisovnou češtinu, ale nic jinýho si to nezaslouží. ()

Mitch196156 odpad!

Pane Bože !! Bože! Mám se zabít já sám nebo někoho? Co to k*** je? Nechápu každého, kdo se kouká na takovou totální .. to slovo ještě nevymysleli.. Tím pádem nechápu ani sebe, páč jsem viděl asi 10 minut toho... Proč? Bože proč? Stupidita.. Vypatlaný emociálně nevyrovnaný lidi v nebezpečné farmě. S prominutím je tam parta buzerantů a idiotů coč má za následek, že farma je plná krav a volů. Tereza Pergnerová mi nesmírně připomíná mojí "velice oblíbenou" paní učitelku, která mě skoro nepustila ve třeťáku pak ve čtvrťáku k maturitě z technického kreslení. Ale tato vzpomínka mě v těch 10 minutách aspoň udržovala naživu. Mám takový nápad na "reality-šou".. Jmenuje se Kdo přežije... jediný vítěz vyhrává svůj život.. ostatní umřou násilnou smrtí... Počkat, právě jsem se dostal k něčemu záživnějšímu než je Farma.. takže se vracím.. Shrnu to jedním slovem: NE! ()

davistercz odpad!

Pardon, ale toto je hrozná věc,která se nikdy neměla odvysílat. Nevím proč ale u stanice TV Nova začínají dávat čím dal více dementnější pořady. Ale nejsem tu od toho abych kritizoval stanici, ale spíš tenhle pořad, jestli se tomu dá tak říct. Jediné slovo které bych chtěl říct.. tak to je obrovská katastrofa!!! Česká verze "Kdo přežije farmu". ()

tonton78 odpad!

párkrát jsem viděl prostřihy které dávají před kriminálkou miami, a okamžitě jsem měl kyselo v hubě a rudo před očima...korunu tomu nasazuje promovaná psycholožka Pergnerová, která svými fundovanými diagnozami dodává pořadu neskutečný říz a šmrnc ()

gotham odpad!

Bez mučení přiznávám, že jestli jsem viděl 2 celé díly, tak je to moc. Ale i kdybych viděl třeba jen 2 minuty, bylo by mi jasné, že pro Farmu nepřipadá v úvahu jiné hodnocení než Odpad. Chápu, že někomu se líbí slaďárny, někomu horory, někomu třeba přiblblý americký teen komedie, budiž. Ale to, že se naši občané ve velkém počtu dívají na takovéhle stupidity, to je mi opravdu záhadou a jen to ukazuje na úroveň dnešního světa. Bohužel. 0% ()

Doncek odpad!

další neskutečný výblitek televize Nova, stačil mi jeden díl, kde se všichni poslali někam, feťačka měla spoustu blbých keců a vlastně se nic nedělo... ale pořád lepší než Iveta na Pětce. ()

Nerajohn odpad!

Kdy už Nova pochopí, že tohle asi většinu lidí nezajímá, a že to není žádná reality show, ale přehlídka exhi typů toužících po vlastní pseudo slávě? ()