Paul McCartney: My Valentine

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
Velká Británie, 2012, 3 min

V hudebním videoklipu k písni My Valentine z McCartneyho patnáctého studiového alba Kisses on the Bottom, které vydal v únoru roku 2012, se ze známých hollywoodských osobností objevili Johnny Depp a Natalie Portman. (R´Hell)

dan.pacino

Inu.. není to klip na přivolání depky? Krásná Nat, vážný Johnny, skvělá hudba, celé to dělá dojem uklidnění, ale opak je pravdou. Myšlenky se začínají výřit, černobíle, tak jako natočené video. Myšlenky se začínají bouřit, jak tak koukáte na Nat, jak znakovou řečí opakuje po Paulovi I´m alone a Johnny do toho brnká na struny, pomalu, zamyšleně. Fakt to má hloubku, damn. ()

karlik4801

Už jen to jaké dvě hvězdy v tomto klipu hrají je prostě úspěch. Ale i kdyby tam nebyli tihle dva, líbilo by se mi to. Protože po hodně velké době jsem viděl poctivou originalitu. Přemýšlením se nikdo moc dlouho nezabýval, protože nebylo proč. Takhle to stačí a je to super. ()

TheRoller

Klasická balada Paula McCartneyho, ktorá sa vám páči veľmi, alebo vôbec. Našťastie som ten prvý prípad. Melancholická hudba, krásny text, ktorý je do posunkovej reči prevedený nádhernou Natalie Portman. Depp je proste Depp, ten tam mohol len celý čas sedieť aj bez gitary a bolo by to skvelé. McCartneyho hlas milujem a počul som drvivú väčšinu všetkého, čo vypustil za tých ohromných vyše 50 rokov. Pieseň sama o sebe je nostalgická bomba a Macca obsadením dvoch "jedničiek" z ČSFD z nej vyťažil maximum. Obaja pekne kontrastujú a čierno-biela verzia je v tomto prípade tretina úspechu. ()

ondrula

Pěkný. Akorát je tam vidět, že Johnny Depp už taky začíná dědkovatět, inu asi neměl ta správná halyvůdská líčidla. ()

ataman329

originál je len natalie bez deppa. to by bolo za 5*. džony to svojím unaveným zjavom a odčítanými "ledabolo" posunkami vážne pokazil. pesnička je krásna. ()

jasse

Krásná píseň a zajímavý nápad. Jak koukám, i znaková řeč má asi své "nářečí", protože Natalie se občas s Johnnym nesejde. :) Každopádně na ni se dívá líp. Na tu kytaru ale nehraje Johnny Depp (i když to jistě umí), ale Eric Clapton. Update: viděno naživo ve Vídni 2013. Paul tu píseň věnoval svojí současné ženě Nancy, hrál ji na klavír a Claptonův kytarový doprovod zvládl s přehledem jeho lead kytarista Rusty Anderson. Za ním byla na velkoplošné obrazovce promítána znaková řeč Deppa a Portmanové. Vypadalo to dobře a možná, že i za tímto účelem ten klip vznikl. ()

Antaeus

Nepýtajte sa ma prečo, ale všetky verzie klipu na mňa bohovsky zapôsobili. Pre mňa veľmi sugestívne. Rozhodne odporúčam. ()

Lusů

Zajímavý nápad, nicméně s tlumočením hudby do znakového jazyka to nemá moc společného :) Pro představu doporučuji např. DVD Neslýchané od skupiny Traband ()

Ceberus

Netradiční hudební klip se "silent Deppem" a "lipsync" Portmanovou. Údajně existují i varianty pouze s Deppem a pouze s Portmanovou, přičemž se prý oba při znakování dopustili nějakých chyb a přednášeli jiné slovo než to v textu k písni. I tak je ale hezké takto připomenout existenci lidí, pro které sluch není samozřejmostí. ()

FoxMulder

Song je moc pěkný a přesně podle mého vkusu, ale klip stoji za houby. Nemastný, neslaný a nudný. Johnny Depp vypadá, že zrovna vstal, dal si kafe a potáhl gandžu a teď čeká, až to bude celé hotové, ať se může jít vysrat. Natalie rozkošná a křehká, ale to je tak všechno. Nějaké klasické schéma "osudového malého příběhu" zasazeného do kavárničky francouzského ražení za deštivého odpoledne, by se mi k tomu líbilo mnohem víc. ()