Laboratoř pro chlapy Jamese Maye

(pořad)
  • Velká Británie James May´s Man Lab (více)
všechny plakáty
TV spot
Velká Británie, 2010, 8x50 min

James vede tým ztracených duší, mužů, na které čeká řada tvořivých praktických zkoušek. Učí se, jak se vypořádat se záhadami lásky, a znovu si připomenou důležitost týmové práce. (oficiální text distributora)

Le artist nova

Tak rád bych se na pořad s podobnou tématikou koukal, také James, který seriál zašťítil vlastní tváří a jménem patří k mým oblíbeným postavám britské TV produkce. Nicméně v případě tohoto pořadu mi neustále unikala myšlenka. Jednou to tedy je zábavný pořad, ale bohužel pak by neměl být tak nudný a pokud se profiluje na praktický aspekt mužského života, pak výsledné obohacení, je stejně ve výsleku nulové. Taková byla moje zkušenost, která i navzdory občasnému užití slušného vtipu vedla k ukončení stahování další série a průměrnému hodnocení. ()

subic

Hračky pro chlapy? Kuchyňská deska z betonu apod. ? To samo o sobě není až tak zajímavé. Ale je to opět kořeněno velmi specifickým humorem Jamese Maye a to se mi líbí, vážení diváci. ()

Pimpy

V tomto pořadu se James snaží něco vytvořit způsobem jeho vlastním, což je roztomilý a anglicky vtipný. Nechtěl bych aby tady s ním účinkoval Jeremy, jak tady většina píše, protože jak víte, Jeremyho nejoblíbenější nářadí není šroubovák, ani klíč a hlavně, tohle není top gear. ()

agent_barton

Ne, ne a ne... James May opravdu nezvládne utáhnout pořad sám bez pomoci Jezzy či Richarda. A už víme, proč při jeho dlouhých proslovech v Top Gearu oba rychle utíkají. Zatím uděluji jen dvě hvězdy, ale zároveň dávám seriálu ještě šanci... tak i po shlédnutí dalšího dílu musím zůstat na 2*. ()

Pražus

Jak už tu zaznělo...Tohle není Top Gear!!! Tohle je pořad člověka co by dokázal popsat funkci zubní nitě na tisíc stran čistého textu a ještě by mu přišlo, že to nepopsal dostatečně podrobně. Já osobně Top Gear žeru, ale uvědomte si že díly Top Gearu jak ho znáte, v době kdy tam James nebyl, nepatřily mezi ty nejlepší. Top Gear bez Jamese by byl (a taky už byl) něco jako Červený trpaslík bez Arnolda Jidáše Rimmera (scéna z Top Gearu, kdy si James dřevěnou deskou překryl víčko nádrže a zjistil to až na pumpě, je nezapomenutelná), tolik k tomu, že s J.Clarksonem by to bylo mnohem lepší. Nevěřte tomu, právě ten Jamesův přístup nahrává Jezzovi na ty nejlepší a nezapomenutelné momenty v Top Gearu (i sám Jezza to ví). ... Tahle role kutila Jamesovi jednoznačně sedí, kdo jiný by měl uvádět "nudný" pořad o "kutilství" než "nudnej" James. Já jeho humor prostě hltám, protože je to vzorek toho klasického suchého britského humoru. James prostě "neřve" jako Jezza, není to žádnej živel, nepůsobí "akčně" o to víc si však jeho humor člověk může vychutnat. Jinak, Man Lab je pořad pro "suchary", takže pokud si raději rohlík namáčíte do bílého kafe, dejte od něj ruce pryč. ()

MiroslavMir

K Jamesovy chybí Richard Hammond a Jeremy Clarkson proto tomu to pořadu nedám plný počet.. i když některé Jamesovy jsou luxusní ale doma bych je neprováděl ()