Suckablood

Scénář:

Kamera:

Jonny Franklin

Ben Tillett

Gotická hororová pohádka na "dobrou noc" od Bena Tilletta a Jakea Cuddihya vypráví příběh Tilly, na kterou kvůli cucání palce přivolala její macecha kletbu. (pan Hnědý)

Meteorista

Horror short flick at its best. Opravdu moc moc povedenej kraťasovej horůrek. Vizuál hrozně povedenej, zvolená forma vyprávění parádní. K tomu nemám co vytknout. Navíc na YouTube s CZ titulkama. Paráda i pro ty, který angličtinu, zvlášť rýmovanou, neovládaj. ()

Dimo

Skvěle zvládnutý mini horor, perfektně zahraná role vyděšené dívčiny a tvůrci se s tím vůbec nemazlili, krev, příšera, děs a napětí, všechno přítomno! ()

LuiCJ

Ďalší krátky film z dielne britského filmového štúdia BLOODY CUTS. Podobne ako snímok Deathly Presents, je aj tento veľmi kvalitne spracovaný. Týka sa to strihu, obrazu, zvuku a celkového vizuálu. Síce sa nejedná o prvotriedny horor, tá “desivá” atmosféra tam je. Príbeh a celý koncept tohoto filmu je nápaditý a originálny - dievčatko Tilly si často cucá prst a preto na ňu jej macocha privolá kliatbu. A tým pádom je aj poetická časť filmu (dabing) zaujímavo urobená. Ale žeby ma to nejako nadchlo, asi nie. ()

altaica

PRO MUŽE:Krvesaj je brilantní středověkem čpící šortík, navíc zveršovaný naprosto zvěrským způsobem. Perfektní večerníček pro notoriky se sacím reflexem, na které nestačí obligátní bububu, necháš toho ty zkurvysyne!! Vlastně křivochcalko! Nejstrašidelnější na celém filmíku je pro mě představa, že na příšeru, která hraje matku, někdo před pár lety dokázal vylézt a spáchat jí dítě!!! Dokážu si představit, že to té obludy někdo injekcí vstříkne strychin, ale lachtanem své genetické informace. BRRRRR a fuj tajkxl.         PRO ŽENY A *CITLIVÉ* MUŽE: Madame, i já se přimlouvám za pokračování tohoto nevšedního dílka a slovo suck dost napovídá. Viděl bych to asi takto: Suckablood – blow job. He can kill you, sweet small Tilly, he`s a vampire, don`t be silly, get the condom on his Willy, to safe your life you must be quick, salvage your blood and suck his Dick!!! ()

anyonecek

Heleme se na ten zvrat! Holčička přechytřačila Suckablooda a ten si vzal namísto ní její mužnatou macechu, tzv. 2 mouchy jednou ranou. ()

Lula.cz

Jestli si vaše dítě cucá palec, tak by Suckablood mělo vidět povinně :D Na to, že je to sedmiminutový horor má hodně povedenou atmosféru. Dokázala bych si Suckablood představit i jako celovečerní film. ()

Torcida.hr

SPOILER! No, bylo by to daleko hezčí, kdyby místo tý babičky umřela ta ošklivá holka. Na to, že si cucala palec, je dost velká jako! Nechápu proč to ošklivý dítě muselo přežít :D ale je to jen film, ve skutečnosti by určitě umřela :))) ()

mimars

Nádherně zpracovaný krátkometrážní horůrek. Zlá macecha přivolá v noci na svoji vyděšenou dcerku tzv. "krvesaje", aby ji potrestal za to, že si pořád cucá palec. Nakonec ale všechno skončí slušným plot twistem. Film je veršovaný, s vypravěčem a v angličtině. ()