Suckablood

Scénář:

Kamera:

Jonny Franklin

Ben Tillett

Gotická hororová pohádka na "dobrou noc" od Bena Tilletta a Jakea Cuddihya vypráví příběh Tilly, na kterou kvůli cucání palce přivolala její macecha kletbu. (pan Hnědý)

verbal

Nádherný, gotický kraťas ve verších, který samovolně vybízí k natočení dvojky. Jmenovala by se Suckadick a osmileté holčičky by v ní necucaly jen palce. Už jsem si dovolil zkomponovat i vyvolávací kletbu: "Suckadick, Suckadick, come at night to watch my trick! In creepy darkness show your blaze, so come at night, cum on my face". ()

Slasher

Jasně, chci tyhle krásný masky, vypravěče, "Krvouše" a vidět s nima všema celovečerák. Což se nikdy nestane... Ale i tak, super 5 minut. Cucejte si palce a zežere vás příšera. ()

flanker.27

Na můj vkus až moc burtonovské, až moc přestylizovaná výprava, kdy už je to spíš komediální než hororové, a ten hlas vypravěče byl poměrně otravný. Méně by tu aspoň pro mě asi bylo více. ()

Segrestor

Paráda. Tohle pustím kolegovi z práce, ten má pazouru v tlamě furt. To ho naučí! Takový filmově zdařilý kraťas aby člověk pohledal. Naposledy jsem se takhle pobavil u jiného instruktážního hororu zde. ()

Gilmour93

„What a clever young girl, not sucking your thumb. I could not eat you, so I´ve taken your Mum!“ Gotická veršovaná s nadhledem - palec nahoru a rozhodně ne do pusy! Zdá se mi to, nebo u verbalových dveří slyším klepat hochy z mravnostního..? ()

Jezinka.Jezinka

Kdo si kouše nehty, bude mít bebí, když má zlou macechu, tak od pana Šmikmalíka - Krvouše a to dosti zřetelné. Chcete vědět víc? Podívejte se na tenhle film, dobrý večerníček, z postele se budete bát vylézt. Lepší atmosféra než v celém Faunově labyrintu v pouhých šesti minutách. ()

darkrobyk

Půvabný horůrek s nádherně gotickou atmosférou - noc, holé stromy s nestvůrnými pařáty, havrani a starý viktoriánský dům, ve kterém...straší? Spíše něco horšího! U nás se strašilo vodníky a čerty, zde najdete pěknou příšeru, co nemá ráda, když si začnete cucat palec, kousat nehty a vůbec neustále strkat ruku do pusy. Nádherná s/m scéna (i když mohla být ukázána naplno) je příkladem, jak ztrestat dítko nehodné. A pak dům, přeludy, noční můry - nádhera! Konec jsem sice čekal brutálnější (pro děvčátko neposlušné!) jinak ale výborné. Pokud milujete podobné příběhy i v knihách, doporučuji: A.Rausch - Příběhy ze staré Šumavy. Uvidíte, že i u nás uměli děti před spaním pěkně vyděsit... ()

juta

No zasloužilo by si to větší rozpočet a kvalitnější masky pro lepší zážitek, takhle je to o třídu horší, ale dá se to. ()

Šakal

Sympatická (krvavá) veršovaná pro celou rodinu aneb palec kamkoliv, jen ne do pusy....děti. Dobrou noc a krásné sny. To Gilmour93 resp. verbal: ONI (nikdy) neklepou. Pokud tedy mluvíme o stejném klepání. V případě, že „ťukali“ i u "rakouských sklepmistrů", potom souhlas. ANO, právě (verbale) vyráží dveře. Však už taky bylo načase :-) RESPECT! ()

PetrPan

Hororová lahůdka se vším, co většinou chybí tzv. modernímu hororu - příběh, strašidelný bubák a pointa. Zároveň zatím nejlepší film od Bloody Cuts, v pořadí už pátý. ()

korbitch22

"Úžasně fascinující".Dobrá kamera, pěkný masky a to je všechno.Otravný komentář ničí veškerou atmosféru, místo toho aby se člověk bál, ironicky a otráveně sem se šklebil.Technicky nadějné, ovšem zabité mizernou režií a trapným zpracováním s ještě trapnější pointou.Další zbytečnej krátkometráž.35%.Suck your dick, bitch. ()

VenDulin85

Nádherná jednohubka, bezvadná gotika, dokonalé propojení hororu s komedií... Málem jsem si z toho začala dumlat palec, ale... bouřlivé noci jsou teď tak často, že si netroufám, co kdyby... :-)) ()

rikitiki

Vymazlené děsítko pro odrostlejší děti, něco jako plyšový medvídek s ostrými zuby. Nádherně staromilské. /20. 11. 13./ ()

TheEvilTwin

Výborný horor a zároveň návod, jak donutit děti si přestat cucat palec. Atmosféra excelentní a vypravěč strašidelný. NEjvíce mě dostal popis na yt jako "fairytale" a nato hned jeden z prvních rýmů "Suckablood come to slaughter my daughter for sucking her thumb" :D:D ()