Rychlé peníze - prodej drog

• USA How to Make Money Selling Drugs

Neuvěřitelně otevřená ukázka toho, jak se z pouličního prodejce drog může až překvapivě snadno stát vůdce drogového kartelu. Snímek How to Make Money Selling Drugs vás zasvětí do násilného, avšak velmi lukrativního drogového průmyslu. Dokument je natočen z pohledu několika bývalých obchodníků s drogami a nechybějí v něm ani rozhovory s advokáty Russellem Simmonsem, Susan Sarandonovou a Davidem Simonem (tvůrce seriálu "The Wire – Špína Baltimoru"). Film vám ukáže, jak rozjet vlastní drogové impérium, a odhalí korupci, která se skrývá za "válkou s drogami". (HBO Europe)

Hpatrik

Zajímavý a zábavně pojatý dokument, ve kterém se podíváte na celý drogový byznys z trochu jiného úhlu, dozvíte se zajímavá fakta a možná Vám to i malinko otevře oči. ()

lucky.loo

Takovéto filmy by se určitě měli točit. Vyvolávají určitou kontroverzi a tím víc nutí přemýšlet. Zpočátku jsem si pomyslel, to myslí vážně oni dávají návod jak si vydělat prodejem drog? Ve skutečnosti si ve filmu prostřednictvím známých osobností a nejen těch pokládají mnoho zajímavých otázek. Jako jednu vyberu jak je možné, že tabákový průmysl a jeho dopad na lidské zdraví zabije ročně mnohem více lidí než vraždy, drogy apod. dohromady a to je v pořádku, zatímco za držení a "podělení se" o marihuanu hrozí dnes díky americkým zákonům větší postihy než za vraždu? Hodnocení: 82% ()

dynamic_duo

A co z toho plyne za ponaučení? Každý by si měl zobat co chce a hlavně ve výsledku zjistíte, že kromě drog je tu ještě spousta jiného svinstva, ovšem to je "aplikováno" z té správné strany a tudíž je to v pořádku...takže na konci si budete pokládat stejnou otázku jako ten chlapík. Dává vám to smysl? Mně ne.. ()

delman

absolutne bezobsazny, nic nehovoriaci zhluk vyrokov ludi z drogovej sceny tvariaci sa ako dokument...velka bieda. kto nejake filmy tykajuce sa dealovania drog videl sa nic nove ani zaujimave nedozvie. 96 minut nudy. ()

Krastom

Velmi zajímavý dokument, který diváka přímo vybízí k nelegální činnosti. Pozitivní formou jsem se dozvěděl o veškerých kladech i záporech prodeje drog. Doporučuji skouknout. ()