Rosamunde Pilcher: Ať půjdeš kamkoli (TV film)

• Německo

Předloha:

Rosamunde Pilcher (povídka)

Michael Smeaton
  • Puppy

"Ja to vedela, monitor je jeste teply !"(1.7.2013)

• eaglestar

Tak se nám tu určitě sleze plno čurákovských názorů od lidí, co maj mizernej život bez lásky a bez mrdačky. Kdo si občas nedopřeje tento výplach mozku, tak musí mít fakt děsnej život. Proč na to čumíte, když víte, jaký tyhle filmy jsou? Doporučím vám: místo Rosamundy radši masturbujte! Zlepší se vám nálada a nebojte, fakt z toho nebudete mít chlupatý ruce.(1.7.2013)

• ESNYR

Partnerka čumí na všechny tydle filmy, takže i já občas "poslouchám" o co tam jde. Vždy mě na těchto filmech bavilo odhalovat jaká přijde dramatická situace, kvůli které se ti dva rozejdou, aby se na konci zase daly dohromady. Spousta těch filmů jsou kýble hnoje - to si řekněme na rovinu - ale tento je zajímavá vyjímka. Příběh byl dobrý a zápletka tady dokonce dávala smysl ! ::--:: Nadine Warmuth, vypadala v některých záběrech jako Sandra Bullock. ::--:: Během filmu mě napadlo že kdyby se toho chytl nějaký hodně dobrý scénárista a režisér, mohla to být dobrá komedie.(17.2.2016)

Vůbec není jasné, proč se chovají tak, jak se chovají. Ale jako romantická oddechovka je to super.(1.7.2013)

• Sophie Schütt