ricci.s

Nuda jak šľak. Je vidieť, že to režírovala milá, jemná, sympatická, romantická a nežná tetuška. Ale čo z toho, keď sa na ten žáner "horor" úplne zabudlo. Nie, toto by ma nebavilo ani ako teenagera, dokonca si myslím, že by som tomu rovno drbol odpad. Našťastie som vo veku, kedy sa už dokážem povzniesť nad isté veci, a oceniť aspoň technické či herecké kvality. ()

George Stobbart

Dievča sa po smrti svojej mamy sťahuje do nového mesta, kde sa dostáva na elitnú školu. Tu ale postupne zisťuje, že škola nie je úplne obyčajná a má svoje staré tajomstvo... Kto by to bol pred rokmi povedal; že "Twilight" bude mať až taký dopad, aby ovplyvnil filmové spracovania teenagerských fantasy / horror stories na ďalšiu dekádu a z análu filmového sa prevŕta až do análov historických. A je snáď jasné, že to tu nepíšem len tak, ale týka sa to aj novinky "Innocence", ktorá sa však pokúša trochu nasmerovať aj "Suspiria" štýlom, resp. novšími (a porovnateľnejšími) "The Moth Diaries" či "Vampire Academy". Vo svojej škatuľke to v podstate zlé nie je, má to fajn audio-vizuálnu stránku, obstojných hercov (!Kelly Reilly to celé dvíha o level vyššie) a pár jemne hororových momentov, no pre svoju nenáročnosť to v prvom rade zrejme sadne teen diváctvu a nadšencom súčasných romantických hororov. ()

Keledaia

Neni to tak spatne, ma to peknou atmosferu, herci v pohode, spis takove dost nedomyslene, mistama dost nudne, hodne der, nezajimave...  proste to mohlo bejt udelany mnohem lip no, ale neurazi.. ()