Kakao

Talk-show
Slovensko, 1997

Účinkují:

Igor Adamec, Martin Vanek

Moderátori Igor AdamecMartin Vanek (neskôr Ivan Blahút a Michal Rovňák) boli súčasťou víkendových rán pre mnoho detí. Spoločne s kúzelníkom Máriom prinášali reláciu plnú zábavy, súťaží a kúziel pre tých najmenších a školopovinných. (oficiální text distributora)

Madsbender

Ako dieťa som tento program zbožňoval, a dokonca som sa raz aj zúčastnil natáčania, za čo som si vyslúžil originálny pohár s logom relácie. Dnes by to však asi vyzeralo rovnako ako v prípade zdenotvora a redwika. ()

ChArLeNe

Toto som ako malá pozerávala. Vstávala som skôr, aby som to v sobotu ráno o siedmej mohla vidieť (asi tak nejak sa mi zdá, že to išlo). Ešte som si k tomu spravila aj teplé kakao. No samozrejme, že keby som to pozerala teraz, hodnotenie by bolo veľmi nízke. ()

JohnMiller

Čo vám poviem... Kult z detstva. Som jeden z tých, ktorý každý víkend skoro ráno vstávali aby si to kukli. Netvrdím, že je to pre dnešnú generáciu ale je to rozhodne lepšie ako dnešné relácie. ()

GILLWANDER

Keď som bol malý nedal som dopustiť, žiaľ decko už nie som takže pozitívne hodnotiť tento "bullshit for Kids" určite nemám v úmysle... 15% ()

zdenotvor

Naprosto súhlasím redwik. Tiež som to miloval ako dieťa,ale obávam sa že teraz by mi to prišlo dosť nudné. Ale spomienky sú pekné takže tie 3* sú optimálne. ()

jedenzdvoch

Hodnotím retrospektívne z pohľadu cieľovej skupiny - dieťaťa v školskom veku. Toto bol môj každovíkendový chlebík, doteraz nechápem ako som nedokázal sám od seba do školy vstávať ale cez víkendy som bol hore skôr ako kohút kikiríkal :D ()

redwik

"Talk-show" Kakao je veľmi ťažké hodnotiť. Keď som bol ešte malý chlapec tak som si to vždy rád pozrel. Pamätám si dokonca ako som si hrozne prial raz tam ísť a súťažiť. Ale myslím že keby si to pozriem teraz, viac ako jednu hviezdičku by som nemohol dať. Preto volím neutrálne. ()

Uesbe

Adamcov a Vankov humor bol úžasný a originálny, treba oceniť že z detí nerobili blbečkov, ale proste mladých ľudí čo si zaslúžia zábavu na úrovni.......bez nich to už bola slabota ()

D1705

Zaujímavý detský program z rokov 1996-2005, ktorý bol predchcodca Fidlibuma na STV. Celkom dobrý, aj obsah celkom zaujímavý, len tí prehnane trápni moderátori... ()

Neo83

Ja čaj nepijem, ja pijem iba kakao! Na tu vetu asi nikdy nezabudnem.Tie časy su už navždy preč,ale rád si zaspomínam na Kakao,tým pádom aj na svoju mladosť. ()