Zdeněk Izer a jeho skvělé parodie úplně na všechno. (oficiální text distributora)

korbitch22 odpad!

Vykopávka televizní ´´zábavy´´ automechanik Izer vzal za vděk sběrně moderátorského odpadu a udělal si svůj typicky imbecilní a 1000x provařený styl pořadu s humorem pro patnáctileté vyhulence a padesátníky ze střední vrstvy, kteří určitě jeho debilní humor přivítají s otevřenou náručí.Já se můžu už jen ironicky usmívat nad trapností a ubohostí tohodle přiblblýho komedianta, jehož éra skončila s Markem Dobrodinským.0%. ()

Boudyy

Docela fajn. Já se bavím. Izera mám rád a na jeho pořady si vždy čas udělám. Jeho nápady jsou fajn. Má nejoblíbenější rubrika je "Pod lupou" a spotřebitelský test petard neměl chybu. Hodně kritizovanou rubriku "Bud´ in" mám rád a možná to těm nebystrým nedošlo, ale Vańková v těch scénách má být trapná. Nejvíc se mi líbila část s Izerem jakožto metrosexuálem, co má čas na sex pouze v metru. Jinak, Auto-moto kout mě dostává pokaždé a "Koule nelžou" jsou někdy fekal, ale baví. Izerovy cesty do zahraničí už tak moc nebaví, proto tam nebude ta pátá. Jinak fajn. ()

ANTYCHRYST

Izera mám rád, jeho humor, vtípky a Maňase... ale tyhle scénky bože... to je velká slabota a zoufalost. To se vrátil tak 15 let nazpět s takovou zábavou.. No doufám že se probere a zase to bude starej dobrej Izer. Jedna hvězdička je za sexy Šárku Vaňkovou. Reklamu, která hlásá potrháte se smíchy ... tak ta je hodně mimo. ()

gogos

První díl s myslivcema byl geniální. Až na pár šlápnaců vedle jsem se bavil téměř u každé scénky a nasmál jsem se jako už dlouho ne. Druhý díl byl o poznání horší, ale i přesto oplýval několika dobrými nápady. Uvidíme, jak se nový pořad Zdeňka Izera rozvine a jakou úroveň si udrží dále... Prozatím lepší 3* EDIT po 5 dílech... úroveň začala nebezpečně klesat dolů, a tak jsem radši na seriál přestal koukat uplně. Nenechám si zkazit dobrý dojem ze záčátku pokaženým dojezdem, ale i přesto musím snížit hodnocení na 2* ()

michalkop

Buřtcajk balancuje na pomezí mezi záchodovým a masovým humorem. V době nekonečných talentových show a nesmyslných reality show to stačí k úspěchu. To je trochu smutné. Z kultivovanější zábavy tu zbylo jen pár talk show. Buřtcajk je naděje na vzkříšení skečových pořadů. Nemusí pršet, stačí jen, když kape. ()

Časové pásmo bylo změněno