A dost! (TV pořad)

Česko, 2012, 4–11 min

Jan Tuna

Lukáš Záhoř
  • RAY~

Dřív mi přišel Tuna divnej. Teď už z něj jde vyloženě strach. Na rukou má pletený koberce a gumový náramky, kroutí se jak Hranáč a podezřele často se pohybuje poblíž dětem předškolního věku, kterým nabízí svojí domácí limonádu. Pořad sám o sobě asi má svoje místo a Tuna mu navíc dává takovej jemnej pedo-nádech, kterej v divákovi udržuje napětí a přiměje ho dokoukat se do konce.(18.8.2015)

I přes všechny drobné mouchy je to výborný pořad, který dokáže oslovit mnohem více lidí a informovat je co si v obchodech vlastně kupují. Tento pořad vznikl ve spolupráci s časopisem D-Test, který vřele doporučuji všem ke čtení, když si chtějí něco koupit. Užitečné a poučné, jen tak dál. Pořad již zaznamenal malá vítězství proti obřím nadnárodním společnostem. Hold když není odběratel zboží tak není ani výroba. Při nákupu čtěme pozorně etikety a spotřebitelské testy. Vybírejme jenom kvalitní zboží a odpadky rychle zmizí z regálů. Jde to.(26.3.2015)

Jsem Tunovi dříve říkala don Quijote... ale dnes je pro mě hrdina! Držím pořadu palce, časy se mění... :) nenecháme se přece otrávit... Překvapila epizoda o vejcích, že se žloutky uměle dobarvují přes krmivo, musím pochválit epizody o Bubble Tea, toxických čajích, palmovém oleji... Jsem vděčná, že tento pořad existuje!(3.1.2017)

Nejsem cílová skupina, ale rád se na tento pořad občas podívám. Některé epizody jsou opravdu zajímavé jako třeba epizoda o české poště a ohledně epizod o jídle, rád se na ně podívám, ale něco o stravě vím a když nebudete tyhle sračky žrát 24/7 nic se vám nestane. Teda pokud nejste vegan to je duševní onemocnění. A všimněte si že většina z těch vyživových odborníků jsou tusté prasata, žádné nemoce které to spůsobují mě nezajímají neexistuje nemoc která by zabranovala aby člověk nemusel byl tlustý jak hovado.(23.2.2016)

• Freakyy

Moderátor mně přijde nesympatickej a mluví tak, jako bysme byli snad úplní blbci. Potom ti tzv. "odborníci", kteří tam pro větší důvěryhodnost říkají (no spíš to vypadá že čtou z papíru) detaily ohledně toho či onoho výrobku. Je hezký že tam napíšou jméno, ale napsat třeba kdo to je by taky mohli. Takhle tomu jen těžko někdo uvěří a u tohoto pořadu se jen přikláním k té většině negativních komentářů. Sice se tam dá občas narazit na něco zajímavýho, ale první a zároveň celkovej dojem je hroznej.(25.11.2012)