poster

A dost! (TV pořad)

Publicistický / Krátkometrážní

Česko, 2012, 4–11 min

Režie:

Jan Tuna

Producenti:

Lukáš Záhoř
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RAY~
  **

  Dřív mi přišel Tuna divnej. Teď už z něj jde vyloženě strach. Na rukou má pletený koberce a gumový náramky, kroutí se jak Hranáč a podezřele často se pohybuje poblíž dětem předškolního věku, kterým nabízí svojí domácí limonádu. Pořad sám o sobě asi má svoje místo a Tuna mu navíc dává takovej jemnej pedo-nádech, kterej v divákovi udržuje napětí a přiměje ho dokoukat se do konce.(18.8.2015)

 • surfmeda
  *****

  I přes všechny drobné mouchy je to výborný pořad, který dokáže oslovit mnohem více lidí a informovat je co si v obchodech vlastně kupují. Tento pořad vznikl ve spolupráci s časopisem D-Test, který vřele doporučuji všem ke čtení, když si chtějí něco koupit. Užitečné a poučné, jen tak dál. Pořad již zaznamenal malá vítězství proti obřím nadnárodním společnostem. Hold když není odběratel zboží tak není ani výroba. Při nákupu čtěme pozorně etikety a spotřebitelské testy. Vybírejme jenom kvalitní zboží a odpadky rychle zmizí z regálů. Jde to.(26.3.2015)

 • Meeryan
  ****

  Jsem Tunovi dříve říkala don Quijote... ale dnes je pro mě hrdina! Držím pořadu palce, časy se mění... :) nenecháme se přece otrávit... Překvapila epizoda o vejcích, že se žloutky uměle dobarvují přes krmivo, musím pochválit epizody o Bubble Tea, toxických čajích, palmovém oleji... Jsem vděčná, že tento pořad existuje!(3.1.2017)

 • URBAN
  ***

  Nejsem cílová skupina, ale rád se na tento pořad občas podívám. Některé epizody jsou opravdu zajímavé jako třeba epizoda o české poště a ohledně epizod o jídle, rád se na ně podívám, ale něco o stravě vím a když nebudete tyhle sračky žrát 24/7 nic se vám nestane. Teda pokud nejste vegan to je duševní onemocnění. A všimněte si že většina z těch vyživových odborníků jsou tusté prasata, žádné nemoce které to spůsobují mě nezajímají neexistuje nemoc která by zabranovala aby člověk nemusel byl tlustý jak hovado.(23.2.2016)

 • Freakyy
  *

  Moderátor mně přijde nesympatickej a mluví tak, jako bysme byli snad úplní blbci. Potom ti tzv. "odborníci", kteří tam pro větší důvěryhodnost říkají (no spíš to vypadá že čtou z papíru) detaily ohledně toho či onoho výrobku. Je hezký že tam napíšou jméno, ale napsat třeba kdo to je by taky mohli. Takhle tomu jen těžko někdo uvěří a u tohoto pořadu se jen přikláním k té většině negativních komentářů. Sice se tam dá občas narazit na něco zajímavýho, ale první a zároveň celkovej dojem je hroznej.(25.11.2012)