Another Me

• Španělsko Mi otro yo (více)

Po tom, ako rodinu pätnásťročnej Fay Delussey (Sophie Turner) postihne nepríjemná udalosť, uvedomí si, že jej detstvo sa skončilo. Jej otcovi (Rhys Ifans) diagnostikovali ťažkú degeneratívnu chorobu, ktorá je smrteľná. Fayina matka Ann (Claire Forlani) sa s tým ťažko vyrovnáva a nachádza predčasnú útechu v učiteľovi drámy Johnovi Moffatovi (Jonathan Rhys Meyers). Mladá Fay sama navštevuje hodiny herectva, kde pod Johnových vedením nacvičujú i Shakespearovu drámu Macbeth. Keď Fay získa v tejto hre jednu z hlavných úloh, jej spolužiačka Monica Meldrum (Charlotte Vega) ju za to začne nenávidieť. Situácia neskôr vyústi do ostrého konfliktu, v ktorom Fay obviní Monicu, že sa za vydáva za tajomného dvojníka, ktorý jej chce zničiť život. (sochoking)

Pythonator

Když je někdo cool emo gothic puberťák, tak si musí dávat bacha, kolik si těch slastných depresí dávkuje. Když se totiž takový puberťák utápí v depresích příliš, občas se stává, že mu tak zvaně jebne a dojde k rozpolcení osobnosti následované důkladně duplicitním rozkladem na dva emo blbečky. Něco podobného se asi stalo i rozkošné Starkovic holce. ()

ciapok

kvalitná európska produkcia, pekná kamera, obrazy. Prijateľné, i keď nie ultra nezabudnuteľné herectvo. Tieň Čiernej labute je všadeprítomný a nedá sa naň nemyslieť počas celého filmu. Čo ma však ako diváka uráža, je hlúpa pointa, ktorá postráda elementárnu logiku + lacné vyvrcholenie. ()

p3g odpad!

Pri pozeraní tohto skvostu som prišiel na pár veľmi zaujímavých faktov. Dokážem si hrýzť nechty na pravej nohe ale ľavou si k hube nedosiahnem. Priemerný prd vylezie spod periny v priemere za 6 sekúnd a 32 stotín. A vážne som sa zamýšľal nad tým, že v tomto prípade by napriek torrentovej verzii filmu šlo od produkcie vysúdiť náhradu škody za stratených 86 minút života. Ok fajn, tak 66 - nedopozeral som. ()

Esty

Velmi okouzlující a krásná herečka, jinak by nemělo cenu se na to dívat s takový zaujetím. Ale jinak to nebylo vůbec takové psycho, jak by kdo čekal. Pokud se chcete opravdu bát pusťte si raději nový film Zdeňka Trošky... ()