Bučkovi - slunce, seno, vesnice

(pořad)
  • Slovensko Bučkovci (více)
Reality-TV
Slovensko, 2013, 65 min

Hvězdy slovenské reality show Farmář hledá ženu, bratři Tomáš a Jan, se vrací a tentokrát i s celou rodinou. Hlavou rodiny je maminka Anka, která se s ničím nepáře. Poznáte i svéráznou babičku, která ráda křičí, nebo otce Jana, který farmaření nesnáší, ale o to víc miluje jídlo. (TV Prima)

Zl0

Pred napísaním komentu som prebehol ten súpis "odpad" komentárov dolu a čo som sa chystal napísať bolo naplno vystihnuté u Yelush. Toto je silná facka všetkým rádobyvtipným slovenským komédiám a seriálom čo teraz vznikajú. V rovnakom období vypustení Sekerovci sú v porovnaní s týmto ťažko zaraditeľným brakom úplny shit. Čo sa v "komédiách" snažia zahrať, tu len nastageujú a natočia. Je to zároveň smiešne, zároveň smutné ale toto je Slovensko. Aspoň jeho časť čo sa nehrá na niečo viac. Bučkovci za to majú určite primerane zaplatené, primerane sa bavia, pseudointelektuáli majú o 1 možnosť tvrdiť že to nepozerajú navyše .. som zvedvý koľko ľudí čo nadávajú že je to prízemné by vedeli do slepej mapy zakresliť kde je Sihla. Stavím sa že polovica ani nevie kde je Brezno. Keď už nič iné, Bučkovci nastavili zrkadlo a ukázali aká je úroveň súčasnej slovenskej televíznej produkcie. Zober kameru do ruky, nájdi nejakú slovenskú rodinu na dedine a natočíš aj tak lepšiu vec ako v exkluzívnom štúdiu s hercami. ...je to zlé ()

helrohir odpad!

Kompetentní v TV JOJ by si už konečne mali uvedomiť, že k dobrému menu televízie nestačí len vysoká sledovanosť... ()

RigorMortis odpad!

Tak okatý a nechutný konkurenčný boj medzi Hnojkou a Narkózou, až to bolí. Degenerácia slovenského diváka pokračuje... Môj verdikt je jasný. ()

Lochnes009

Ja sa na tom bavím,je na tom mnoho pravdivého a je to brané s nadsázkou,čo je vidiet aj u účinkujucich Bučkovcov,neprajníci prosím neukamenujte ma :-) ()

BadassX odpad!

Bože to je fakt špína Slovenska, nebo to je vzorek běžného Slováka? To přece není možné a ten komentář? Oč tu běží? Nějaký tunel na peníze (museli něco natočit nebo co to je?) ()

Gromnir23 odpad!

Co to je??? Rodina uječených buranů a jejich denní starosti, tohle je už opravdu pořad pro hašišáky. Nevím co je na JOJce za úchyláky, že je napadne tohle točit. Nezbývá než litovat kameramany, kteří s rodinou tráví celý den a hned za nimi je politování hodná práce ve střižně, kde nad tímto materiálem omdlévá hrůzou nebohý střihač. ()

Kokutek odpad!

Chytnul jsem hustej díl. Všichni na sebe věčně hulákali a hrozně rychle, a jeden přes druhýho a rozuměl jsem prakticky jenom komentář, takže mi mnohý hlášky unikly. Každopádně jsem pochopil, že jde o bizár bez hranic. ()

belinko odpad!

Slovensko, slovensko, naozaj ťa baví pozerať sa na nejakú sockársku rodinu, len kvôli troche peniazom? naozaj sú tí sprostí ľudia tak zapredaný? žial, sprostejší ešte tí, čo to i pozerajú :) pre mňa zatiaľ najväčšia bezduchá sračka, ako i farma, mojsejovci, či iné hovadiny ()

MFJD odpad!

Tak toto je moc. Keby Jojka začala chodiť z domu do domu a z chalupky do chalupy po celom Slovensku, tak by to skončilo najskôr ako toto ale skôr by to skončilo, že by to išlo z väčšej p.či do ešte väčšej pi.i! No koho už zaujíma čo niekto robil pred dvaciatimi rokmi a vešal to niekomu na nos. Č o niekomu, celému štátu! Jojka s Markízou sú dve K.rvy za čias starého zákona. Len aby tiež nezhoreli ako oni dve (sodoma a gomora), lebo toto čo sa tu prezentuje nespĺňa IQ húpacieho koňa. ()

clint123

Fuuhhhh..... čo napísať, ja som sa aspoň na tom pobavil, na tom aké to problémy riešia a blbosti, no čo už. 3 hviezdičky ozaj len za rozosmiatie. ()

unclejack odpad!

Bučkovci sú nepodarená rodina, ktorá sa snaží tváriť ako hviezda reality show. Zrejme ani netušia ako sú na posmech celému národu. A hoci priznávam že seriál má svoje úsmevné momenty, som zásadne proti takýmto experimentom, ktoré časom diváka len unudia. ()

brasek odpad!

Ďalšia relácia ktorá dokazuje mladej generácii, že stačí sa chovať ako kretén a vždy sa nájde nejaké televízia, ktorá zaplatí za také divadlo. ()

TheBrain odpad!

Iba totálny chudák napadnutý ťažkou demenciou môže akýmkoľvek spôsobom prispieť do tejto relácie. Dokonca aj osoba, ktorá sa podieľa na komentáre (nie som si istý či je to Hudák ) by sa mala hanbiť. Jedno sú peniaze ale druhé je hrdosť. Myslím, že by mala existovať komisia čo by za takéto relácie zatváral do väzenia ()

Nemesis odpad!

Kedysi, ešte ako malý zasran som sa smial nad tým, že my Slováci nemáme žiadne seriály. Teraz sa už len ticho hanbím. ()

endoskop odpad!

Tu platí to isté ako u Expertov, takže komentár zopakujem: Nepochopím, ako sa na tieto zvratky môže niekto pozerať. A tiež nepochopím toho, kto mohol a takou sprostosťou prísť a pretlačiť do vysielacieho času. To vlastne ale chápem, veď slováci sa radi na tieto inteligenciuznížujúce "seriály" (alebo čo to vlastne je) pozerajú... ()