Skupina amerických vojáků odhalí plán, který může zásadně změnit průběh války a naklonit vítězství v prospěch nacistického Německa. Během druhé světové války při plnění jednoduchého úkolu oddíl amerických vojáků odhalí plán, který může zásadně změnit průběh války a naklonit vítězství v prospěch nacistického Německa. Jednotka je pověřena odvézt zásoby na štáb. Při cestě jsou napadeni a ocitají se v týlu nepřítele. Začíná německá protiofenzíva. I přes nebezpečí, které jim na nepřátelském území hrozí, se skupina rozhodne najít německého jaderného fyzika, zajistit plány vývoje atomové bomby, a zabránit tak nacistům zvítězit. (TV Nova)

Togorot

Snažil jsem se na tomto filmu najít něco pozitivního, ale obávám se že kromě prvních pěti minut kde film vypadá nadějně přichází jedno sklamání za druhým. Podle obalu člověk usoudí že jednu z hlavních postav ztvární Neal McDonough(ve filmu je tak 10 minut). Všechna německá technika je označena alespoň dvěmi hákovými kříži, asi aby každý poznal kdo jsou ti zlí. Následující část obsahuje SPOILERY: Skupinka hrdinný amerických vojáku jede doručit "vánoční šunku" na frontu, když je napadnou němci a většinu jich pozabíjí, tak se náhodou stáhnou na místo, kde němci testují atomovku. Přes spoustu přestřelek proti přesile se prostřílí až do Štutgartu, kde chodí oblečení jako němci aniž by znali jedinné německé slovo. Poté co je zajmou a na vteřinu přesně příjde ruský voják (který je předtím zradil a mimichodem je to zapálený komunista) a zachrání je,tak si rozdělí kořist(v podobě atomovky a jejího vynálezce jenž připadne američanům na jedné straně a plánu k ní jenž si vezme rus na straně druhé). Pak zdrhají v ukradeném nacistickém náklaďáku 100 km přes nepřátelské území aby dostali atomovku přes linii. ()

Googooplexer

Vážne? Naozaj? Tomáš Väčšiečíslo a Vincko Jonáš vo WWII filme? + ešte Dimitrij Djatčenko. Tak to by mohla byť pecka. Ale až niekedy nabudúce, keď sa toho chopia normálni filmári a nie ich sfetované deti zo škôlky. Vážne, naozaj? - jeden nacista sa niečo optýta po nemecky a druhý mu odpovie anglicky s nemeckým prízvukom? A to tu bolo niekoľkokrát! nízkorozpočtový, nízkorozumčekový vojnový film s množstvom zbytočne minutej munície a zbytočne minutého filmového materiálu a hlavne času. Plytké postavy, nepresná streľba, všetko tam ide nereálne ľahko ako keby ste hrali Hidden and Dangerous. A tvári sa to ako seriózny film. ()

Slickcz

Kde zacit? Smrtelne vazne se tvarici rezba, ktera je ovsem ke sve skode, jak vystrizena podle sablony akcnich filmu 80.let ( ktere mam tak rad). Mizerne digitalni efekty, bezedne zasobniky (jak v Komandu) , vsechny automaticke zbrane zneji stejne ( jeden sample?), zaslehy ze zbrani ocividne v post produkci (priznane reziserem), sem tam se ozve vystrel ale zablesk nula, SS panzery T34 s papundeklama na vezi a stavnata nahotinka ke konci stopaze. Skode, preskoda- potencial to melo. ()

+sfinx+

Už od úvodní akce je patrné, kam to bude směřovat ... američtí hírous si tu a tam zastřílí, vykřiknou pár hrdinských vět a pokud se autor dobře vyspal, tak se najde i nějaká ta hláška. V inteligenci úvodní scény a dialogů odtamtud jsem zahlédl Černou zmiji a dialog: -"Střílejí po nás" -"To je úžasné, nezapomeň mi říct, až mne zasáhnou!" Opravdu logiku nečekejte. US Army musí vyniknout a tak německý sniper, který útočí ze zálohy stěží zabije dva vojáky, a pak si dá deset minut pauzu, aby ho americký voják (samozřejmě začátečník, který získal praxi ve střelbě na pouti) mohl najít a zasáhnout. Příběh stojí za starou bačkoru. Kdyby alespoň ta akce nebyla tak hloupá, dopadl by film lépe. Jenže hloupost je bezmezná - není problém si v noci při pochodu zapálit. Počítám, že tvůrci by to rádi zdůvodnili výčitkami člověka, který ztratil jednotku - protože jen tak lze logicky usoudit, že beze slova opustí i svou novou jednotku, nechá ji vzadu nechráněnou a ještě touží všechny Němce upozornit na přítomnost svých přátel :-) Následují další a další nelogické záležitosti typu: vlak s vězni, přesto bez německých vojáků - ale navzdory tomu všemu není možné je nechat zdrhnout a pro Němce je zase zřejmě nadlidské úsilí obklíčit jeden vlak. A tak dále.. Proto jen jedna hvězda. ()

DarkSikorski

Ach jo. Další snímek postižený klasickou kletbou "Film podle hry". Hra o stejném názvu je vysoko ceněná. Ale co se tohoto filmu týče, tak kromě názvu nemají společného vůbec nic. Od naprostého propadáku to asi zachraňuje jen to, že tento film nerežíroval Uwe Boll. Je to prostě takový nic moc béčkový snímek. ()

OtokPag odpad!

Velké zklamání, čekal jsem něco, jako Bratrstvo neohrožených. Tohle do konce nedám, jdu spát... 4%, víc ani náhodou! ()

PachoSK

Milujem vojnové filmy, znesiem toho naozaj veľa, no toto bola neskutočná sračka. A tá roztrasená kamera? To čo akože malo byť? Keď nechcete dostať epileptický záchvat a stratiť takmer 2 hodiny zo svojho života, tomuto filmu sa treba vyhnúť veľkým oblúkom. Neskutočný paškvil. ()

Tempter

Z hlediska filmařiny nebetyčná blbost, kde nefungovalo vůbec nic. Hvězda za mnou oblíbené válečné téma, množství vystřílených nábojů a na počest padlé filmařské cti a množství ztracených hereckých výkonů. ()