Zombie Hunter

Záhadná droga způsobila, že se z některých lidí stanou zombie. Hordy živých mrtvých se stávají nebezpečím pro hrstku přeživších. Hlavní hrdina Hunter (Martin Copping) je alkoholik a je mu vše jedno. Pro zábavu si vezme ojetý vůz, zbraně a hodně chlastu a takto vybaven jezdí a jen tak pro zábavu zabíjí mrtvé. Na své cestě narazí na skupinu lidí, kteří se snaží apokalypsu přežít. (Terva)

Hapretor

Jedna * za tu podbízející se vnadnou čičinu. Jinak hlavní macho - ten blonďák - to byl teda vopruz - pořád se tvářil tak drsně, a přitom mi připadal jak trapák. Danny Trejo je neherec, to mu ale všichni herci tolerujou a stejně ho uznávaj. Tady měl roli opět Oskarovou. Ono by to bylo koukatelné, prostředí je dobré, triky odpustitelné, ale ono je to nudné, bez nadsázky a nějakého vtipu ... a ten blonďák mi neskutečně lez krkem ... jinak ostatní postavy se daly vydejchat ... jen když chcete ztrácet čas ... ()

mosnak odpad!

Podle hodnocení (7.10.2013 - 71%!!!) jsem asi viděl jiný film než ostatní! Proboha vždyť se to neliší od těch céčkovejch zombiesraček,kterejch je každým rokem víc a víc! Danny Trejo tam "hraje" sotva půlhodinku a ještě k tomu příšerně. Má opravdu vynikající čuch na filmy. Vrcholem je fialová krev zombíků, kreténský "příběh" a otřesné efekty ale Resident Evil! - 0% ()

kingik

Robert Rodriguez by měl z takového filmu radost. On grindhouse rád. Země je sužována agresivními, masožravými zombies, jež jsou rezultátem pouliční drogy nejasného původu a kteří dostali pojmenování "Žrouti". Vyprahlou krajinou toho času projíždí muž jménen Hunter, který s nevzrušivým výrazem ve tváři (Martin Copping ho tak opravdu hrál a mohl se tvářit o něco sympatičtěji) a s kufrem plným zbraní občas srazí svým Camarem nenáviděného zombíka, jemuž podobní mu vzali před časem jeho milovanou rodinu po níž mu zbyla jen fotografie, kterou stále nosí u sebe. S bolestí v srdci a s alkoholem v krvi a navíc zraněný narazí na skupinku lidí přebývající na ranči, kterou vede kazatel říkající si "Jesus" a to si pište, že nepronáší jen modlitby, a stejně dobře jako to umí s biblí a snad ještě lépe, se umí ohánět sekerou, kterou umně porcuje zombíky. Skupinka ve které jsou dvě sličné dívky, tlustoprd a jiní má v plánu dostat se k letadlu a odletět z kontaminované oblasti. Cesta k letadu však vede přes nepřátelské teritorium. Brakové post-apo se vším všudy a i s nějakou tou stylovostí navrch včetně drobného míchání žánrů. Jinak se to nedá nazvat. Jednotlivé postavy jsou představeny za pomocí tradičních popisek, které jsou žánru vlastní, pochopitelně nesmí chybět prsatá sexbomba, která na okolí působí svým atraktivním zevnějškem, ačkoliv úplně hloupá taky není, jako její protipol je zde sympatická slečna, která ukáže hlavnímu hrdinovi své kvality v posteli a stará se o svého mladšího a zakřiknutého bratra, tlustoprd o kterém už byla zmínka a který se postaral o hrdinovu nucenou zastávku na ranči a kazatel, který se i přes svoje charisma a bijecké schopnosti poroučí ze scény poměrně rychle a předčasně. Herecká sestava poměrně pestrá, pro účely žánru lahůdkově přesná a nepříliš známá s odpovídajícími hereckými výkony a nad nimi dominující Danny Trejo, který měl ve filmu zůstat déle. Film se za sebe nestydí a občas mu nechybí nadhled, ale finance už ano. Odnesla to slabá animace kreatur, které jakoby vypadly z videohry typu "Rezident Evil" a nebyl tím pádem k mání jen jeden konkrétní druh zombíků. Jeden tady dokonce řádil s motorovou pilou. Masky byly v rámci možností celkem uspokojivé. Filmu citelně chyběly nějaké masové scény s hordami zombies, které by filmu jen prospěly. Ono to občasné ohrožení života od pár žravých jedinců tak nějak ubíralo z diváckého pohledu obavy o postavy a jejich přežití. Podle mě nebyl velký problém poradit si s tou hrstkou masožravců. Filmu se příiš nepodařilo navodit postapokalyptický dojem. V tomhle ohledu to dost vázlo. Zdlouhavější zdržení se na ranči zabírající dobré dvě třetiny filmu, také nebyl příliš extra nápad. A i těch slečen mohlo být víc. Navíc, když bývalá Playmate pozuje nahá avšak otočená zády ke kameře, nelze až tak jásat. Při těch výtkách nelze od podobného snímku čekat technickou preciznost. Nápad s různě barevnou krví chlístající na kameru, kterou následně "ohodí", byl osvěžující a asi i nejvýraznější. Režisér King však z ničeho velkou vědu nedělal. Připojil slušnou porci zábavného gore a na ten mizivý rozpočet to i několikrát rozbalila kamera s barevným filtrovaním a hudební podkres rovněž nezůstal pozadu, když přihodil i pár dobrých songů. Z mého pohledu se vesměs jedná o upřímnou poctu pokleslým filmům, které jsou s tímhle dílkem vrcholně nepokleslé. Fanouškům žánru v mnoha ohledech radost udělá a svoji kvalitu si v tomhle snímku jistě najdou. Mé hodnocení: 60% () (méně) (více)

ledzepfan

Trejo, pár scén a ty dvě hezky vymodelované pipiny to jakš takš drží nad vodou, ale jinak je to hrozná slabota vyhýbající se nahotě, ostřejšímu slovníku a dokonce i krvi červené barvy. Jako kulervoucí zábava pro dvanáctileté děcka je to vpohodě- Jako cool grindhouse pro dospělého člověka to ale moc nefunguje. ()

Morholt odpad!

Zbytečný a špatný pokus o grindhouse horor se špetkou Resident Evil. Režijně mizerné, akce špatná, masky hrozné, pokus o triky směšné a navrch v hlavní roli učinkovala smrtící kombinace hezounství, amatérství a odpudivosti se střevoidními pohledy. Docela by mě zajímalo, co Dannyho Treja nutí objevit se v každý druhý sračce. ()

• Natáčení probíhalo v Utahu a Nevadě. (Terva)
  • V roce 2013 měl film oficiální premiéru na filmovém festivalu Fantasia v Montrealu. (Terva)
  • Ve scéně v 41. minutě, kdy je Lyle (Jake Suazo) opřený v pokoji o stěnu, lze v pozadí vidět plakáty k filmům Osombie (2012) a Orcs! (2011). (Terva)