Zombie Hunter

Ephraim Smith

Chris Le, Jennifer Kirkham

Chris Le
  • mosnak

Podle hodnocení (7.10.2013 - 71%!!!) jsem asi viděl jiný film než ostatní! Proboha vždyť se to neliší od těch céčkovejch zombiesraček,kterejch je každým rokem víc a víc! Danny Trejo tam "hraje" sotva půlhodinku a ještě k tomu příšerně. Má opravdu vynikající čuch na filmy. Vrcholem je fialová krev zombíků, kreténský "příběh" a otřesné efekty ale Resident Evil! - 0%(7.10.2013)

CITÁT - Buď střízlivý, buď střízlivý, váš protivník, Ďábel, obchází jako "lev řvoucí".......... Je to humus hned od začátku. Krev stříká až na kameru, hudba Christiana Davise je velmi dobrá, kameraman Ephraim Smith si se svým nástrojem také skvěle hraje, čímž dává příběhu krásné vyznění a herecké obsazení slibuje dobrou zábavu. CITÁT - Nic nevyvolá velký úsměv, než masakr. Tequila také vyvolá úsměv............. No a když přišel na scénu Otec Jesús, byl jsem velmi spokojen. Jesúse totiž perfektně zahrál Danny Trejo. Opět má svůj křížek na krku a zase ukáže své originální tělní tetování. Okolo 20 minuty se "hraje" se sekyrou a je to masakr. CITÁT - Venku je Peklo a kdokoliv v tom Pekle přežije musí být kurevská svině............. Krom "gore" scén je tu i sex. Pravda spíše v té humorné "poloze", ale je. ZAJÍMAVOST: Když je Lyle (Jake Suazo) opřený v pokoji o stěnu okolo 41 minuty, můžeme v pozadí vidět plakáty na filmy Osombie z roku 2012 a Orcs! z roku 2011. Hlavní postava Hunter (Martin Copping) občas do filmu promlouvá jako vypravěč, čímž mu dodává skoro noirový nádech. Je sice ve filmu vidět vliv příběhů jako je Mad Max nebo Residen evil, ale je to prostě zábava. Sečteno, podtrženo je to nářez. CITÁT - Pár zlámaných kostí, střela do ucha a pravděpodobně nákaza. Pekelná kocovina.......... Scéna okolo 59 minuty mě rozesmála trochu víc, než ty ostatní. Fuj. Trikově to není moc vyšperkované, ale při této jízdě je to jen detail. CITÁT - Když něco chceš, udělej si to sám!!.......... Na filmu spolupracovalo celkem dost Kingů. Režie a scénář - Kevin King, Produkce - Brian King, Co-producent - Kim King a Danny King. Nejhezčí herečka ve filmu je Claire Niederpruem alias Alison.(29.10.2014)

Štýlové badass béčko, ktoré je plné ružovo-fialovej CGI krvi, lacných efektov a ešte je všetko natočené aj na zelenú. Avšak sú tu perfektne napísané monológy hlavného protagonistu (netalentované dvojča Stephena Dorffa), Danny Trejo, ktorý sa neskutočne vybláznil a pôsobí ako vždy "bombovo", dve škaredé ženské, ktoré majú telá bohyne. Každopádne ide o ultimátne béčko, ktorý mnohých urazí a unudí, ti s pasiou na filmový trash si prídu na svoje. Čo sa týka zombie: low-cost klasika, kde je vidieť prilepený tekutý latex a žerú iba črevá. Spoiler:Nemesisova prítomnosť ako "final" bossa poteší.(22.6.2014)

• Facerr

Styl alá Grind house by byl, nějaký ty zombíci taky, ALE bylo jich málo, stejně jako jakýkoliv atmosféry! Na druhou stranu je fajn, že se tady objevili ještě další zástupci "monster světa". Silně amatérský efekty se evidentně místo snahy o dokonalý provedení situovaly do vizuální elity 80tých let. S podobným nadhledem člověk musel evidentně brát i situace, který měli ASI působit jako odlehčení včetně některých zvracejících scén. Zamrzela smrt největší (a nejprsatější sympaťandy), ale úúplně nejhorší byly dialogy. Fakt strašná snůška keců, který se nedaj brát vážně a bohužel se jim nejde ani smát. Zombie hunter tak zůstal stát na půli cesty. Buď se mělo přidat na akci a ubrat na dementních kecech, nebo měli scénáristi zapracovat trochu na fórech a k žánru přidat slovo komedie.(27.11.2013)

• ledzepfan

Trejo, pár scén a ty dvě hezky vymodelované pipiny to jakš takš drží nad vodou, ale jinak je to hrozná slabota vyhýbající se nahotě, ostřejšímu slovníku a dokonce i krvi červené barvy. Jako kulervoucí zábava pro dvanáctileté děcka je to vpohodě- Jako cool grindhouse pro dospělého člověka to ale moc nefunguje.(27.10.2013)

• - Natáčení probíhalo v Utahu a Nevadě. (Terva)

• - V roce 2013 měl film oficiální premiéru na filmovém festivalu Fantasia v Montrealu.         (Terva)

• - Když v čase 56:30 skupina projíždí autem mezi budovami Dahmeru, v dálce na obzoru projede další vůz. (23Roman23)