Reklama

Reklama

Zombie Hunter

Trailer

Obsahy(1)

Záhadná droga způsobila, že se z některých lidí stanou zombie. Hordy živých mrtvých se stávají nebezpečím pro hrstku přeživších. Hlavní hrdina Hunter (Martin Copping) je alkoholik a je mu vše jedno. Pro zábavu si vezme ojetý vůz, zbraně a hodně chlastu a takto vybaven jezdí a jen tak pro zábavu zabíjí mrtvé. Na své cestě narazí na skupinu lidí, kteří se snaží apokalypsu přežít. (Terva)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (45)

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Buď střízlivý, buď střízlivý, váš protivník, Ďábel, obchází jako "lev řvoucí".......... Je to humus hned od začátku. Krev stříká až na kameru, hudba Christiana Davise je velmi dobrá, kameraman Ephraim Smith si se svým nástrojem také skvěle hraje, čímž dává příběhu krásné vyznění a herecké obsazení slibuje dobrou zábavu. CITÁT - Nic nevyvolá velký úsměv, než masakr. Tequila také vyvolá úsměv............. No a když přišel na scénu Otec Jesús, byl jsem velmi spokojen. Jesúse totiž perfektně zahrál Danny Trejo. Opět má svůj křížek na krku a zase ukáže své originální tělní tetování. Okolo 20 minuty se "hraje" se sekyrou a je to masakr. CITÁT - Venku je Peklo a kdokoliv v tom Pekle přežije musí být kurevská svině............. Krom "gore" scén je tu i sex. Pravda spíše v té humorné "poloze", ale je. ZAJÍMAVOST: Když je Lyle (Jake Suazo) opřený v pokoji o stěnu okolo 41 minuty, můžeme v pozadí vidět plakáty na filmy Osombie z roku 2012 a Orcs! z roku 2011. Hlavní postava Hunter (Martin Copping) občas do filmu promlouvá jako vypravěč, čímž mu dodává skoro noirový nádech. Je sice ve filmu vidět vliv příběhů jako je Mad Max nebo Residen evil, ale je to prostě zábava. Sečteno, podtrženo je to nářez. CITÁT - Pár zlámaných kostí, střela do ucha a pravděpodobně nákaza. Pekelná kocovina.......... Scéna okolo 59 minuty mě rozesmála trochu víc, než ty ostatní. Fuj. Trikově to není moc vyšperkované, ale při této jízdě je to jen detail. CITÁT - Když něco chceš, udělej si to sám!!.......... Na filmu spolupracovalo celkem dost Kingů. Režie a scénář - Kevin King, Produkce - Brian King, Co-producent - Kim King a Danny King. Nejhezčí herečka ve filmu je Claire Niederpruem alias Alison. ()

UncleG odpad!

všechny recenze uživatele

Dvojí šalba: Když velmi špatný film předstírá, že je dobrým filmem, snažícím se tvářit jako film špatný. Zombie Hunter se urputně snaží svézt na populární vlně "jakože braku", ve skutečnosti jde ale o naprosto bezcennej trash, kterej rezignuje i na snahu pobavit diváka trapnou béčkovostí. Absence jakýhokoli rozumnýho vyprávění je samozřejmostí, ústřední hrdinové se plácají odnikud nikam a herecký výkony jsou všechny na nejvyšší filmařský ocenění: Zlatá pěst mezi voči. ()

Reklama

Dexter1 

všechny recenze uživatele

Štýlové badass béčko, ktoré je plné ružovo-fialovej CGI krvi, lacných efektov a ešte je všetko natočené aj na zelenú. Avšak sú tu perfektne napísané monológy hlavného protagonistu (netalentované dvojča Stephena Dorffa), Danny Trejo, ktorý sa neskutočne vybláznil a pôsobí ako vždy "bombovo", dve škaredé ženské, ktoré majú telá bohyne. Každopádne ide o ultimátne béčko, ktorý mnohých urazí a unudí, ti s pasiou na filmový trash si prídu na svoje. Čo sa týka zombie: low-cost klasika, kde je vidieť prilepený tekutý latex a žerú iba črevá. Spoiler:Nemesisova prítomnosť ako "final" bossa poteší. ()

Hapretor 

všechny recenze uživatele

Jedna * za tu podbízející se vnadnou čičinu. Jinak hlavní macho - ten blonďák - to byl teda vopruz - pořád se tvářil tak drsně, a přitom mi připadal jak trapák. Danny Trejo je neherec, to mu ale všichni herci tolerujou a stejně ho uznávaj. Tady měl roli opět Oskarovou. Ono by to bylo koukatelné, prostředí je dobré, triky odpustitelné, ale ono je to nudné, bez nadsázky a nějakého vtipu ... a ten blonďák mi neskutečně lez krkem ... jinak ostatní postavy se daly vydejchat ... jen když chcete ztrácet čas ... ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Akční thriller, hororová komedie nebo laciný trash? No řekl bych, že od každého tak trochu. Každopádně King dokázal vytvořit podivný guláš, který mi místy neskutečně chutnal, no a místy to bylo i dost nepoživatelné. Svého času jsem měl podobně ujeté a bizarní kousky celkem rád, v tomto případě mi ani tak nevadilo, že tu byli nakažení podobní zombíkům – přestože většina masek vypadala hodně lacině (ty počítačově udělané monstra jak z nějaké videohry až směšně), našlo se tu i několik povedených momentů, kvůli kterým stojí za to tento film vidět.   Nesmíte však čekat žádné zázraky. Většina postav se tu chová jak totální dementi, drsňák Trejo je tu spíš do počtu, ale postará se o několik slušných scén – masakr se sekerou byl dobrý, leč hlavní hrdina tu byl někdo úplně jiný. Spousta lidí na něj nadává, ale tenhle ožralý bastard mi byl docela sympatický – no kromě těch dvou ženských taky jediný, na koho se dalo dívat. Několik krvavých masakrů rovněž nebude chybět (efekty slabší), ale ten uřehtaný magor s motorovou pilou – tak to byl zlatý hřeb večera.   King věděl, že na pořádný film nemá prostředky, zkušenosti ani talent, ale zřejmě se shlédl ve filmech ala TROMA a tak si z toho celého udělal jednu velkou prdel (ehm legraci). Pokleslou, ale místy i docela zábavnou. Tedy máte-li rádi podobné filmy, které si dělají legraci sami ze sebe. Jen ten samotný závěr mi lezl poněkud na nervy. Škoda, že se tu pokusili udělat i jakýsi srdceryvný příběh, který stejně místy nedával vůbec smysl, ale tak to už je vedlejší.40% ()

Galerie (6)

Zajímavosti (5)

  • Natáčení probíhalo v Utahu a Nevadě. (Terva)
  • Film byl natočen díky podpoře na webových stránkách Kickstarter. (Terva)
  • V roce 2013 měl film oficiální premiéru na filmovém festivalu Fantasia v Montrealu. (Terva)

Reklama

Reklama