Zombie Hunter

Záhadná droga způsobila, že se z některých lidí stanou zombie. Hordy živých mrtvých se stávají nebezpečím pro hrstku přeživších. Hlavní hrdina Hunter (Martin Copping) je alkoholik a je mu vše jedno. Pro zábavu si vezme ojetý vůz, zbraně a hodně chlastu a takto vybaven jezdí a jen tak pro zábavu zabíjí mrtvé. Na své cestě narazí na skupinu lidí, kteří se snaží apokalypsu přežít. (Terva)

Terva

CITÁT - Buď střízlivý, buď střízlivý, váš protivník, Ďábel, obchází jako "lev řvoucí".......... Je to humus hned od začátku. Krev stříká až na kameru, hudba Christiana Davise je velmi dobrá, kameraman Ephraim Smith si se svým nástrojem také skvěle hraje, čímž dává příběhu krásné vyznění a herecké obsazení slibuje dobrou zábavu. CITÁT - Nic nevyvolá velký úsměv, než masakr. Tequila také vyvolá úsměv............. No a když přišel na scénu Otec Jesús, byl jsem velmi spokojen. Jesúse totiž perfektně zahrál Danny Trejo. Opět má svůj křížek na krku a zase ukáže své originální tělní tetování. Okolo 20 minuty se "hraje" se sekyrou a je to masakr. CITÁT - Venku je Peklo a kdokoliv v tom Pekle přežije musí být kurevská svině............. Krom "gore" scén je tu i sex. Pravda spíše v té humorné "poloze", ale je. ZAJÍMAVOST: Když je Lyle (Jake Suazo) opřený v pokoji o stěnu okolo 41 minuty, můžeme v pozadí vidět plakáty na filmy Osombie z roku 2012 a Orcs! z roku 2011. Hlavní postava Hunter (Martin Copping) občas do filmu promlouvá jako vypravěč, čímž mu dodává skoro noirový nádech. Je sice ve filmu vidět vliv příběhů jako je Mad Max nebo Residen evil, ale je to prostě zábava. Sečteno, podtrženo je to nářez. CITÁT - Pár zlámaných kostí, střela do ucha a pravděpodobně nákaza. Pekelná kocovina.......... Scéna okolo 59 minuty mě rozesmála trochu víc, než ty ostatní. Fuj. Trikově to není moc vyšperkované, ale při této jízdě je to jen detail. CITÁT - Když něco chceš, udělej si to sám!!.......... Na filmu spolupracovalo celkem dost Kingů. Režie a scénář - Kevin King, Produkce - Brian King, Co-producent - Kim King a Danny King. Nejhezčí herečka ve filmu je Claire Niederpruem alias Alison. ()

George Stobbart

Vcelku štýlové, postapokalyptické zombie béčko, ktorému by pomohlo, keby tu Danny Trejo mal hlavnú úlohu. Pretože ten zazerajúci, necharizmatický blbeček mi akurát tak liezol na nervy. Ináč je to ale taká uchádzajúca, nenudiaca grindhouse zábavka a scéna á la Texas Chainsaw Massacre vyložene potešila. ()

kingik

Robert Rodriguez by měl z takového filmu radost. On grindhouse rád. Země je sužována agresivními, masožravými zombies, jež jsou rezultátem pouliční drogy nejasného původu a kteří dostali pojmenování "Žrouti". Vyprahlou krajinou toho času projíždí muž jménen Hunter, který s nevzrušivým výrazem ve tváři (Martin Copping ho tak opravdu hrál a mohl se tvářit o něco sympatičtěji) a s kufrem plným zbraní občas srazí svým Camarem nenáviděného zombíka, jemuž podobní mu vzali před časem jeho milovanou rodinu po níž mu zbyla jen fotografie, kterou stále nosí u sebe. S bolestí v srdci a s alkoholem v krvi a navíc zraněný narazí na skupinku lidí přebývající na ranči, kterou vede kazatel říkající si "Jesus" a to si pište, že nepronáší jen modlitby, a stejně dobře jako to umí s biblí a snad ještě lépe, se umí ohánět sekerou, kterou umně porcuje zombíky. Skupinka ve které jsou dvě sličné dívky, tlustoprd a jiní má v plánu dostat se k letadlu a odletět z kontaminované oblasti. Cesta k letadu však vede přes nepřátelské teritorium. Brakové post-apo se vším všudy a i s nějakou tou stylovostí navrch včetně drobného míchání žánrů. Jinak se to nedá nazvat. Jednotlivé postavy jsou představeny za pomocí tradičních popisek, které jsou žánru vlastní, pochopitelně nesmí chybět prsatá sexbomba, která na okolí působí svým atraktivním zevnějškem, ačkoliv úplně hloupá taky není, jako její protipol je zde sympatická slečna, která ukáže hlavnímu hrdinovi své kvality v posteli a stará se o svého mladšího a zakřiknutého bratra, tlustoprd o kterém už byla zmínka a který se postaral o hrdinovu nucenou zastávku na ranči a kazatel, který se i přes svoje charisma a bijecké schopnosti poroučí ze scény poměrně rychle a předčasně. Herecká sestava poměrně pestrá, pro účely žánru lahůdkově přesná a nepříliš známá s odpovídajícími hereckými výkony a nad nimi dominující Danny Trejo, který měl ve filmu zůstat déle. Film se za sebe nestydí a občas mu nechybí nadhled, ale finance už ano. Odnesla to slabá animace kreatur, které jakoby vypadly z videohry typu "Rezident Evil" a nebyl tím pádem k mání jen jeden konkrétní druh zombíků. Jeden tady dokonce řádil s motorovou pilou. Masky byly v rámci možností celkem uspokojivé. Filmu citelně chyběly nějaké masové scény s hordami zombies, které by filmu jen prospěly. Ono to občasné ohrožení života od pár žravých jedinců tak nějak ubíralo z diváckého pohledu obavy o postavy a jejich přežití. Podle mě nebyl velký problém poradit si s tou hrstkou masožravců. Filmu se příiš nepodařilo navodit postapokalyptický dojem. V tomhle ohledu to dost vázlo. Zdlouhavější zdržení se na ranči zabírající dobré dvě třetiny filmu, také nebyl příliš extra nápad. A i těch slečen mohlo být víc. Navíc, když bývalá Playmate pozuje nahá avšak otočená zády ke kameře, nelze až tak jásat. Při těch výtkách nelze od podobného snímku čekat technickou preciznost. Nápad s různě barevnou krví chlístající na kameru, kterou následně "ohodí", byl osvěžující a asi i nejvýraznější. Režisér King však z ničeho velkou vědu nedělal. Připojil slušnou porci zábavného gore a na ten mizivý rozpočet to i několikrát rozbalila kamera s barevným filtrovaním a hudební podkres rovněž nezůstal pozadu, když přihodil i pár dobrých songů. Z mého pohledu se vesměs jedná o upřímnou poctu pokleslým filmům, které jsou s tímhle dílkem vrcholně nepokleslé. Fanouškům žánru v mnoha ohledech radost udělá a svoji kvalitu si v tomhle snímku jistě najdou. Mé hodnocení: 60% () (méně) (více)

SeBig

Trejo jako Sekera? Růžovej filtr, krev, obrazovka...hl hrdina suchej jak z nosu a ty "nejlepší" postavy nechaj zabít hned na začátku. Bohužel ()

SOLOM.

Akční thriller, hororová komedie nebo laciný trash? No řekl bych, že od každého tak trochu. Každopádně King dokázal vytvořit podivný guláš, který mi místy neskutečně chutnal, no a místy to bylo i dost nepoživatelné. Svého času jsem měl podobně ujeté a bizarní kousky celkem rád, v tomto případě mi ani tak nevadilo, že tu byli nakažení podobní zombíkům – přestože většina masek vypadala hodně lacině (ty počítačově udělané monstra jak z nějaké videohry až směšně), našlo se tu i několik povedených momentů, kvůli kterým stojí za to tento film vidět.   Nesmíte však čekat žádné zázraky. Většina postav se tu chová jak totální dementi, drsňák Trejo je tu spíš do počtu, ale postará se o několik slušných scén – masakr se sekerou byl dobrý, leč hlavní hrdina tu byl někdo úplně jiný. Spousta lidí na něj nadává, ale tenhle ožralý bastard mi byl docela sympatický – no kromě těch dvou ženských taky jediný, na koho se dalo dívat. Několik krvavých masakrů rovněž nebude chybět (efekty slabší), ale ten uřehtaný magor s motorovou pilou – tak to byl zlatý hřeb večera.   King věděl, že na pořádný film nemá prostředky, zkušenosti ani talent, ale zřejmě se shlédl ve filmech ala TROMA a tak si z toho celého udělal jednu velkou prdel (ehm legraci). Pokleslou, ale místy i docela zábavnou. Tedy máte-li rádi podobné filmy, které si dělají legraci sami ze sebe. Jen ten samotný závěr mi lezl poněkud na nervy. Škoda, že se tu pokusili udělat i jakýsi srdceryvný příběh, který stejně místy nedával vůbec smysl, ale tak to už je vedlejší.40% ()

Morholt odpad!

Zbytečný a špatný pokus o grindhouse horor se špetkou Resident Evil. Režijně mizerné, akce špatná, masky hrozné, pokus o triky směšné a navrch v hlavní roli učinkovala smrtící kombinace hezounství, amatérství a odpudivosti se střevoidními pohledy. Docela by mě zajímalo, co Dannyho Treja nutí objevit se v každý druhý sračce. ()

ledzepfan

Trejo, pár scén a ty dvě hezky vymodelované pipiny to jakš takš drží nad vodou, ale jinak je to hrozná slabota vyhýbající se nahotě, ostřejšímu slovníku a dokonce i krvi červené barvy. Jako kulervoucí zábava pro dvanáctileté děcka je to vpohodě- Jako cool grindhouse pro dospělého člověka to ale moc nefunguje. ()

Astaroth12

Už ten začiatok som začínal tušiť,že to bude troška vačší zombie trapas.D.Trejo ako pokerkovaný drsný knaz s veľmi poeticko vycibreným slovníkom,všetko tu nanho sedí okrem knaza,nielenže sa mu to nehodilo ale ani sa v tej roli asi dobre necítil aj keď možem povedať,že neprekvapil stale si vyberá tie isté role ale ten knaz mi tam vadil.Masky boli docela slušné ale všetko ostatné bolo digitálne ako krv(povečšine modrá),niektoré monštrá tiež neboli bohvieaké a aj ten mesiac bol divný.Akčná jazda to bola odsekávanie hlav,končatín alebo poprípade rozpárané brucha a toho tu je dosť a to je asi všetko čo može tento film ponúknuť.Či je to príbeh,dialogy alebo chovanie postáv všetko je jedna trápna sračka.A keď tam nabehol zombík s motorovou pílou tak som zistil,že to je aj parodia ale dosť nepodarená.Hneď po skončení filmu som si išiel pozrieť kto to režíroval,lebo to malo prvky uleteného blázna Rodrigueza a K.King ho riadne napodobnuje.Len mal jednu smolu na rozdiel od majstra bizardnosti tu sú chabé a aj nezaživné triky.Tento film kopiroval tri oveľa lepšie snímky a to Texas chainsaw massacre(disponoval napetím),grindhouse(disponoval premakanými trikmi a aj dobre zvoleným hereckým obsadením) a Resident evil(parádne triky,príbeh aj herecké obsadenie je super) ale tento je len čistá fraška a veľký omyl v zombie filmoch. ()

UncleG odpad!

Dvojí šalba: Když velmi špatný film předstírá, že je dobrým filmem, snažícím se tvářit jako film špatný. Zombie Hunter se urputně snaží svézt na populární vlně "jakože braku", ve skutečnosti jde ale o naprosto bezcennej trash, kterej rezignuje i na snahu pobavit diváka trapnou béčkovostí. Absence jakýhokoli rozumnýho vyprávění je samozřejmostí, ústřední hrdinové se plácají odnikud nikam a herecký výkony jsou všechny na nejvyšší filmařský ocenění: Zlatá pěst mezi voči. ()

Dexter1

Štýlové badass béčko, ktoré je plné ružovo-fialovej CGI krvi, lacných efektov a ešte je všetko natočené aj na zelenú. Avšak sú tu perfektne napísané monológy hlavného protagonistu (netalentované dvojča Stephena Dorffa), Danny Trejo, ktorý sa neskutočne vybláznil a pôsobí ako vždy "bombovo", dve škaredé ženské, ktoré majú telá bohyne. Každopádne ide o ultimátne béčko, ktorý mnohých urazí a unudí, ti s pasiou na filmový trash si prídu na svoje. Čo sa týka zombie: low-cost klasika, kde je vidieť prilepený tekutý latex a žerú iba črevá. Spoiler:Nemesisova prítomnosť ako "final" bossa poteší. ()

ecceHOMMO

Otrepané céčko tváriace sa nehorázne drsne (čo vyznieva smiešne) s mizerným scenárom, kamerou, aj samotnými hereckými výkonmi s občasnými fragmentami štýlovosti. A vtip, poteší, že sa oň aspoň snažili, ale výraznejšie pobaviť nedokáže. ()

lennyd

Drogy jsou špatná věc, to se všeobecně ví. A drogy, které dělají z lidí zombie (dovopravdovský), dvojnásob. Hunter (Martin Copping) by vo tom moh vyprávět - na svých toulkách narazil na leccos. Třebas na skupinu přeživších okolo Jesuse (Danny Trejo), která se snaží o jediné - přežít. Společně by se jim to mohlo podařit, pokud nenarazí na něco, proti čemuž jsou zombie docela neškodní ... Fakt nemám rád, když ze mně filmaři dělaj blbec. Za pár šupů nakoupí hereckou hvězdu (zde Danny Trejo), a pak už jim nezbyde na ostatní herce, scénáristu, režiséra a další - a vznikne z toho úplná slátanina, ale se slavným jménem na plagátu. Přesně případ Zombie Huntera - role Dannyho Treja je jediná - být namalovanej na plakátu a lákat na svý jméno, ve filmu je jednak jeho role zbytečná, a jednak se tam vyskytuje jen pár minut. Takhle se do Treja navážím jen proto, že zbytek filmu stojí za úplný h...o, takže přítomnost Treja je jediné, o čem má smysl u tohoto filmu debatovat. Ostatní je zcela na odpad (snad ještě kára hlavního hrdiny...)... ()

Trustme

Módní vlna zabíjení zombies patří k té pokleslejší tvorbě z lidské fantazie a rok 2013 byl na zombíky až nechutně přesycený. Koho taky bez právních postihů už zabíjet ve filmech a hrách a nemuset se obávat rasových či politických žalob, než právě mutantní zombíky. Kevin King a jeho parta příbuzných si vyzkoušeli natočit videoamatérský počin plný růžového pudingu. Rypák Dannyho Treja je angažován jako lákadlo, kde svým fanouškům předvede, že se umí ohánět sekyrou stejně dobře jako Abraham Lincoln a rozšíří tak svoje portfolio sečných zemědělských nástrojů. Ve filmu je asi 15 minut, což vysvětluje proč stíhá hrát v každém třetím filmu, kde tvůrci potřebují snížit uměleckou hodnotu díla. Zombie Hunter je odpad!, ale za Dannyho vytrvalou snahu hrát v každém filmu úplně stejný typ naštvaného hajzla a ještě nebýt pro smích jako Steven Seagal, dávám hvězdičku. ()

666Carnage

Je to ptákovina né že ne ale to neznamená, že to nebyla rychla jízda s docela dobrejma hláškama a nějakou tou srandou. Trejo výbornej akorát ten hlavní hrdina nemusel bejt furt tak suchej. 40% ()

mosnak odpad!

Podle hodnocení (7.10.2013 - 71%!!!) jsem asi viděl jiný film než ostatní! Proboha vždyť se to neliší od těch céčkovejch zombiesraček,kterejch je každým rokem víc a víc! Danny Trejo tam "hraje" sotva půlhodinku a ještě k tomu příšerně. Má opravdu vynikající čuch na filmy. Vrcholem je fialová krev zombíků, kreténský "příběh" a otřesné efekty ale Resident Evil! - 0% ()

Reverger

Texaský masakr v zombie stylu, podle napodobitele Rodrigueze. Jedno oko nezůstalo suché. Je jasně vidět, že Trejo není moc vybíravý. Pokud jde o jakoukoliv filmovou roli, dokázal by ji přijmout i za kopeček vanilkové zmrzliny, ale jinak to není zase taková slátanina, jak by se mohlo zdát. Je to daleko horší, ale jako akční buřtguláš, který má docela zajímavý styl, to už nevyzní tak zle. Celkem slušně ujetá jednohubka. ()