Pekelná výzva

(pořad)

Zábavný soutěžní pořad, v němž soutěžící odpovídají na poměrně lehké otázky. Jedinečnost Pekelné výzvy ale tkví v tom, že jsou během svých odpovědí vystaveni neobvyklému stresu a všelijakému vyrušování. Soustředit se správně zodpovědět byť i jen triviální dotaz bude opravdu náročné. Mezi rušícími elementy se objeví např. elektrické šoky, hlasovací tlačítko obklopené kaktusy (v tom případě budou mít soutěžící zavázané oči), prst v pastičce na myši, zásah paintballovou puškou, uhýbání wrestlerovi nebo třeba lechtání. V každém z dílů budou diváci svědky nejen nevšedních pokusů, jak soutěžící vyvést z míry a zabránit jim ve správných odpovědích, ale i neopakovatelných reakcí vyrušovaných uchazečů o „pekelné“ vítězství. (oficiální text distributora)

Nolita odpad!

Důkaz toho, že televizní zábava v česku upadá, a upadá... Prima Cool doslova překvapila, bohužel v negativním smyslu. Něco tak nízkého a fekálního bych očekávala hlavně od "novácké bandy", u které je vymýšlení blbostí denním chlebem. To má být nějaká snaha oživit český Faktor strachu? Já z toho totiž vnímám jen těžký amatérismus. Studio, koncept, všechno je hrozné, i ta rádoby drsná moderátorská póza. Rozhodně Pazderková by měla zůstat u role blbé blondýny, protože tohle působí tak nuceně, že je to k pláči. Před natáčením diváci v publiku buďto dostávají zaplaceno, nebo vykouří hodně gramů, jinak si nedovedu představit, co jim připadá tak strašně směšné (hlavně za každým slovem Pazderkové záhadně dostávají salvy smíchu). ()

Blongie

V Pekelné výzvě jde o znalosti a totální znemožnění soutěžících v podobě úkolů, a to mě baví... Nejvíc žeru rozbíjení syrových vajíček o soupeřovu hlavu :D :D ()

gorerated odpad!

Když už si myslím že nemůžou české vysílací stanice přijít s větším hovnem! Tak mě vždy dokáží překvapit! Cool mám celkem rád (i když dokáží krásně zprasit dabing seriálů) tak ve vymýšlení vlastních pořadů jsou naprosto v hajzlu a nejspíše na to mají najmuté kastráty s půlkou mozku. Publikum je zřejmě dobře zaplacené, protože smát se sračkám co tam Pazderkové lezou z huby může jen naprostý retardovaný idiot s lovečákem v jedný ruce, a v druhý se Staropramenem! Který sedí v zaprděným gauči s propoceným bílým umaštěným tílkem a trenclema tak od řitního mazu, že po sundání drží tvar! Jak vůbec můžou tvůrci takového odpadu v klidu spát! Za každé slovo které kdy vypustí nebo napíší na papír by jim měl být sešvihán rypák do krve, pokapaný citronem a posolený posypovou solí silničářů! Udělejte nám laskavost a sežerte sušenky z Polska! ()

bmx6 odpad!

Jéjejeje další český šíleně dementní pořad.Proč bych se měl dívat na takovou sračku.Je to zkrátka UBOHOST a TRAPNOST!!!!!!FUJ ()

unclejack odpad!

Pazderková má síce občas fakt trefné komentáre, ale už samotné gro programu smrdí amatérizmom. Kto videl niektoré z úloh pre súťažiacich ale aj samotný casting musí uznať, že tu niečo nie je v poriadku. Rozťahovač tlamy, všelijaké nechutnosti na tanieri, rozbíjanie fliaš o svoju hlavu ale aj o protivníkovu... To je realita Pekelnej výzvy. ()

Coald

Nápad je to dobrý, občas se i dost směju u některých úkolů, ale ty "vtipy" Pazderkový tento pořád srážejí k zemi. ()

FlySKS odpad!

Moderátorka má asi vzbuzovat dojem, že je strašně zlá a hustá a zároveň nepředstavitelně vtipná. Ve skutečnosti ale vypadá jak žabí královna a cokoli kvákne zní tak strašně trapně, že bych si nejradši uříz uši. Pro představu ukázka soutěžní otázky a obrovské duchaplnosti soutěžících. Kolik strun má triangl? Degén1: Tři... Špatně ty tupý hovado. Přihlásí se degén 2 a odpovídá: Tři... Další otázka: Který tým vyhrál naši nejvyšší fotbalovou soutěž? Odpověď: Španělsko! V tom okamžiku rozbíjím sklenici s mlékem a přepínám program. ()

mrsin

Dlouho se na Pekelnou výzvu dalo dívat, ale časem začala nudit a ve chvíli, kdy se na scéně začali objevovat naháči, jsem ztratil i tu nejmenší chuť pořad sledovat. Pazderková se jako moderátorka snaží, ale vtipná je tak v jednom případě z deseti, takže docela bída, i když s takovým Boučkem si stále nezadá. 30 % ()

dr.Holofaust odpad!

Tělesný trestání a zesměšňování slabomyslných jedinců by i mohla bejt sranda, ale díky übertrapný moderátorce se na to nedá dívat. Vyměnit ji za nějakou sadistickou kanibalku, do disciplín přidat řemeny, biče a waterboarding a bude to bomba. ()

Mukl007 odpad!

Tezko najit v soucasne dobe vetsi sr****u v televizi. Pazderkova uplne mimo se snazi zaujmout vulgaritou, ale je to akorat nechutny a trapny. Soutezici jsou banda loseru a blbcu. Proti fear factoru (vlastne proti vsemu) fakt hruza hruz. ()

v.indruchova odpad!

Některé disciplíny jsou opravdu za hranou, a směšné? Trapné. Jak jsou lidé schopni se ponižovat, kvůli penězům? Opravdu k pláči. ()

Meg348577

Až neuvěřitelné, jak se poměrně zábavné a hlavně vtipné pasáže mohou ve vteřině vystřídat s naprostým nevkusem a s tím spojenou akutní potřebou přepnout na jiný program... :) ()

Infantility

Kvůli výborné Pazderkové tři hvězdy, jinak jsou to trapně lehký otázky (a zdá se mi, že furt stejný - po 7. díle už úkoly nudí)... ()