Bitvy o zavazadla (TV seriál)

• Česko

Války zavazadel

Baggage Battles

Dokumentární

USA, 2012, 30 min

William Leroy

Pořad trošku vymykající se zaběhnutým aukčním pořádům. Celkem zajímavý aktéři i zábavné pojetí... Lehce naprůměrná podívaná.(13.3.2014)

"Každý den cestuje 40 miliard dolarů ukrytých v majetku napříč celým světem. 1% z nich se buď ztratí a nebo se k nim nikdo nepřihlásí. Pokud si tento majetek nikdo nevyzvedne, vloží se do veřejné aukce" Asi tak nějak přibližně by se dala shrnout původní 1-minutovka popisující o co v BB půjde. Konceptem bych to přirovnal třeba k mým oblíbeným Storage Wars. Čtyřka "auction hunterů" je taky snesitelná. WOW efekt se dostavil stejně jako u Auction hunters nebo Storage Wars, tudíž nemám problém dát 5*, protože tohle já můžu!(25.8.2013)

• SeanLSD

Ach jaj, koľko toho ešte bude ? Stratených a opustených vecí zo sveta neubudne, takže materiálu nekonečno... A stále sledovať ako sa v prekvapeniach prehrabujú iní nie je ani z desatiny taká zábava, ako prehrabovať sa sám... Už len dúfať, že tam neuvidím svoj kufrík s diamantmi!(30.1.2014)

Překvapivě navýkové(20.6.2013)

• grizly007