Válka skladů Texas (TV pořad)

Storage Wars: Texas

Reality-TV

USA, 2011, 67x21-22 min

Bryan Sprow

Účinkují:

Mary Padian
  • Alexis74

Mě je úplně jedno jestli je to válka skladů, Miami, New York, Texas nebo Kanada, protože na tom kontinentě je to ksindl vedle ksindla. Ostatně co taky by mělo vzejít z bandy vyvrhelů a budižkničemů, kteří utekli z evropy, asie a zbytku tehdejšího světa do ameriky, aby si tu mohli zadarmo narubat zlato. Zastřílet do bizonů a indiánů a když dostali chuť, tak ojet nějakou tu krávu, kobylu a nebo kozu v lepším případě. Prostě přesně takováhle špína světa, takže Ti amíci můžou být rádi, že nemají kopyta, rohy a nežvýkají trávu po nějaké prabábě nebo praprabábě. Tak asi tak je musíte brát. Proto se ani není čemu divit, že všechno blýskavé jak cigánský kolotoč je super a prodá se úplně samo. Stejně jako, že všechno odřený jak vagína americké krávy v kovbojově pokoji a starší než 20 let je historický velmi cenný a skvost. No a pak se najde jeden, který je křížený s něčím lepší, možná nějaká jihoamerická opička jim utekla na sever a napíše scénář k reality šou, v kterém se všichni vytahují, jak se o zapomenuté hračky dokážou poprat a hrát si na toho, který je nejbohatší. Proto za tu jejich měnu koupí co nejvíc těch krámů a dělá u toho kravál, jako albánská svatba. Přesně proto by na to lidi měli koukat a ještě líp, měli by se sbalit a jet tam se podívat, že vše je doopravdy pravda. Já vím, že nebudete zklamáni, věřte mi. A pokud nevěříte, hoplaj čudlaj, jeďte se tam na ty namyšlené špíny podívat, to jinde neuvidíte. Alespoň by ten pořad byl k něčemu dobrý, když už je jinak úplně na ... . Dodatek který jsem sem prostě musel dát: Hláška: Ten anatomický obraz odhaluje víc než by měl slušný křesťan vědět !!! Tak to je už moc, jsou to nevzdělaný prašivý otroci a jestli bude válka, tak válčím za východ a sejmu každýho zasranýho amíka, který mi přijde pod ruku.(3.12.2019)

• Gulde

Ostatní variace tohoto pořadu jsem zatím neviděl, tak nemohu porovnávat. Svým způsobem zajímavý pořad svým pojetím, na který je docela zábava koukat. Celkový dojem ale hodně sráží nesmysly. Za prvé by mě zajímalo, podle čeho si určují ceny těch krámů, co prodají, jelikož mnohdy mi to přijde jako naprostý výmysl a zhovadilost. Obzvláště jedna z "umělkyň", která občas vypomáhá jednomu z protagonistů "zkrášlovat věci" - relativně vzhledná skřínka, kterou "bych neprodal za víc jak 50 dolarů". Ale jakmile jí předá do rukou téhle ženské, která ze skřínky vyhází šuplíky a narve tam hliníkové trubky, které, dle svých vlastních slov, našla pohozené u silnice, hned máme na světě držák na lahve s vínem. A cena? Nyní zázračných 800 dolarů! Stejně tak uvěřitelně působí fakt, že čirou náhodou se v každém díle najdou vzácnosti v ceně několika tisíc dolarů. Určitě by někdo odložil zlaté prstýnky s diamanty v ceně 50 000 dolarů do nějakého skladiště, aby jej následně neplatil a nechal propadnout státu. Logika!(13.7.2016)

Samotný koncept Storage Wars se mi vcelku líbí, byť uznávám, že některým lidem může vadit, jak je s věcmi nakládáno. Přeci jenom dříve někomu patřily, dotyčný k nim měl nějaký vztah a nakupující teď řeší jenom kolik za ně mohou dostat. Co se týká účinkujících: nejsympatičtější jsou mi Jenny a Mary s Docem, Ricky a Bubba už tolik ne (byť musím uznat, že co se týká samotných nákupů mi přijdou jako nejlepší) a na úplném spodku mám Victora. U něj mi přijde, že někam přijel, vykládal, co potřebuje, co koupí a pak nakonec neměl skoro vždycky nic. :D(10.4.2014)

• grizly007

Proti verzi z Kalifornie je to o dost horší. Schéma je stejné ale je tam strašný množství hrubě nesympatických postav včetně věčně propocenýho negra a jeho slepice......pak ten slizoun s ulízanýma vlasama dozadu což doplňují ti dva balíci z ranče. Tahle verze se prostě nepovedela. Dávám hvězdy jen za schéma. Lidi jsou tam na odpad. Chybí tady prostě Barry a spol.(20.4.2013)

Je jedno jestli to je v Texasu, New Yorku, nebo jiném koutu Ameriky či světa. Koncept je stále stejný, akorát lidé a partičky buyerů jsou jiní. Samozřejmě na naší oblíbenou partičku ze známých kalifornských Storage Wars to nemá (proto o jednu hvězdu méně), ale jinak si nestěžuji, WOW FAKTOR stále funguje a mě tohle mě prostě baví!!(27.5.2013)

• - Bubba Smith je synovec Ricka Smithe. (rafix)

• - Jmení Morise "Moe" Prigoffa činí 4 miliony amerických dolarů, Lesa Lewis má jmění v hodnotě 2,5 milionu dolarů, Victor Rjesnjanský v hodnotě 1 milion, Bubba Smith v hodnotě 500 tisíc, Rick Smith v hodnotě 2 miliony a jmění Jerryho Simpsona, společníka Lesy Lewis, činí 2,5 milionu amerických dolarů. Jmění Mary Padian činí 600 tisíc ameriských dolarů, jmění Jenny Grumbles činí 400 tisíc amerických dolarů a Walt Cade má až 1,5 milionu amerických dolarů. (rafix)