Válka skladů Texas

USA, 2011, 67x21-22 min

Bryan Sprow

Účinkují:

Mary Padian

V každém samostatném díle Války skladů Texas míří naši hrdinové do skladů a s obavami sledují, co je čeká za zavřenými dveřmi. Majitel zařízení odstraní zámek na nepoužívaném skladu a poprvé jej otevře, aby kupci mohli na krátký okamžik jen ve světle baterky nahlédnout dovnitř. Tenhle krátký okamžik je jedinou příležitostí, kdy mohou zvážit, zda je sklad plný smetí nebo pokladů. Když kupci přemýšlejí, jestli sklad stojí za to, je to vždycky dramatické... jak vysoko jsou ochotni zajít? Jeden z nejúspěšnějších dražitelů v zemi - a také nejzuřivější - celou akci pohání. A spolu s ostatními postavami pravidelných kupců vytváří výsledek, který je škoda propásnout. (History Channel)

grizly007

Proti verzi z Kalifornie je to o dost horší. Schéma je stejné ale je tam strašný množství hrubě nesympatických postav včetně věčně propocenýho negra a jeho slepice......pak ten slizoun s ulízanýma vlasama dozadu což doplňují ti dva balíci z ranče. Tahle verze se prostě nepovedela. Dávám hvězdy jen za schéma. Lidi jsou tam na odpad. Chybí tady prostě Barry a spol. ()

FFilipCZ

Je jedno jestli to je v Texasu, New Yorku, nebo jiném koutu Ameriky či světa. Koncept je stále stejný, akorát lidé a partičky buyerů jsou jiní. Samozřejmě na naší oblíbenou partičku ze známých kalifornských Storage Wars to nemá (proto o jednu hvězdu méně), ale jinak si nestěžuji, WOW FAKTOR stále funguje a mě tohle mě prostě baví!! ()

SOLOM.

Jediná válka skladů, které jsem doposud viděl. Na podobné televizní pořady se moc nedívám, ale v tomto případě jsem shlédl asi polovinu dílů. Občas se v těch kójích dají najít skutečné „poklady“, ale mě spíš baví sledovat to hašteření a soupeření mezi naší „bandičkou kupujících“. Mary Padian - Jenny Grumbles: dvojka která pobaví nejvíc, sic mají v hlavě nasráno – tu a tam mají čuch vydělat i nějaký ten slušný balík chechtáků a bylo mi hned jasné, že ta jejich spolupráce moc dlouho fungovat nebude… ()

Big Bear

Další z pořadů History HD, kde se draží opuštěné sklady či kontejnery plné věcí, o něž majitelé již nemají zájem, či jim propadly za neplacení nájmů atd... Tentokráte v Texasu. Bohužel tu nemáme sympaťáky jako je Barry Weis (snad kromě pohledné Mary Padian) a tak mě ti účastnící aukcí o kterých to hlavně je moc neberou. To oni hlavně určují zábavnost hrabání ve věcech a prezentaci zajímavých nálezů... * * ()

lucijelucije

Nevím, v čem se liší tak radikálně hodnocení mezi Storage Wars a Storage Wars: Texas, protože ať se dívám jak se dívám, obojí mi připadá zábavné stejně. Jestli je už Texas víc komerční nebo ne, pro mě moc nehraje roli. A možná tady není můj oblíbený Barry, ale pointa zůstává stejná a o to mi jde =) ()

• Jmení Morise "Moe" Prigoffa činí 4 miliony amerických dolarů, Lesa Lewis má jmění v hodnotě 2,5 milionu dolarů, Victor Rjesnjanský v hodnotě 1 milion, Bubba Smith v hodnotě 500 tisíc, Rick Smith v hodnotě 2 miliony a jmění Jerryho Simpsona, společníka Lesy Lewis, činí 2,5 milionu amerických dolarů. Jmění Mary Padian činí 600 tisíc ameriských dolarů, jmění Jenny Grumbles činí 400 tisíc amerických dolarů a Walt Cade má až 1,5 milionu amerických dolarů. (rafix)
  • Bubba Smith je synovec Ricka Smithe. (rafix)