poster

Válka skladů Texas (TV pořad)

 • USA

  Storage Wars: Texas

Reality-TV

USA, 2011, 67x21-22 min

Kamera:

Bryan Sprow
 • FireTight
  ***

  Samotný koncept Storage Wars se mi vcelku líbí, byť uznávám, že některým lidem může vadit, jak je s věcmi nakládáno. Přeci jenom dříve někomu patřily, dotyčný k nim měl nějaký vztah a nakupující teď řeší jenom kolik za ně mohou dostat. Co se týká účinkujících: nejsympatičtější jsou mi Jenny a Mary s Docem, Ricky a Bubba už tolik ne (byť musím uznat, že co se týká samotných nákupů mi přijdou jako nejlepší) a na úplném spodku mám Victora. U něj mi přijde, že někam přijel, vykládal, co potřebuje, co koupí a pak nakonec neměl skoro vždycky nic. :D(10.4.2014)

 • FFilipCZ
  ****

  Je jedno jestli to je v Texasu, New Yorku, nebo jiném koutu Ameriky či světa. Koncept je stále stejný, akorát lidé a partičky buyerů jsou jiní. Samozřejmě na naší oblíbenou partičku ze známých kalifornských Storage Wars to nemá (proto o jednu hvězdu méně), ale jinak si nestěžuji, WOW FAKTOR stále funguje a mě tohle mě prostě baví!!(27.5.2013)

 • grizly007
  **

  Proti verzi z Kalifornie je to o dost horší. Schéma je stejné ale je tam strašný množství hrubě nesympatických postav včetně věčně propocenýho negra a jeho slepice......pak ten slizoun s ulízanýma vlasama dozadu což doplňují ti dva balíci z ranče. Tahle verze se prostě nepovedela. Dávám hvězdy jen za schéma. Lidi jsou tam na odpad. Chybí tady prostě Barry a spol.(20.4.2013)

 • lucijelucije
  ****

  Nevím, v čem se liší tak radikálně hodnocení mezi Storage Wars a Storage Wars: Texas, protože ať se dívám jak se dívám, obojí mi připadá zábavné stejně. Jestli je už Texas víc komerční nebo ne, pro mě moc nehraje roli. A možná tady není můj oblíbený Barry, ale pointa zůstává stejná a o to mi jde =)(3.11.2014)

 • Gulde
  **

  Ostatní variace tohoto pořadu jsem zatím neviděl, tak nemohu porovnávat. Svým způsobem zajímavý pořad svým pojetím, na který je docela zábava koukat. Celkový dojem ale hodně sráží nesmysly. Za prvé by mě zajímalo, podle čeho si určují ceny těch krámů, co prodají, jelikož mnohdy mi to přijde jako naprostý výmysl a zhovadilost. Obzvláště jedna z "umělkyň", která občas vypomáhá jednomu z protagonistů "zkrášlovat věci" - relativně vzhledná skřínka, kterou "bych neprodal za víc jak 50 dolarů". Ale jakmile jí předá do rukou téhle ženské, která ze skřínky vyhází šuplíky a narve tam hliníkové trubky, které, dle svých vlastních slov, našla pohozené u silnice, hned máme na světě držák na lahve s vínem. A cena? Nyní zázračných 800 dolarů! Stejně tak uvěřitelně působí fakt, že čirou náhodou se v každém díle najdou vzácnosti v ceně několika tisíc dolarů. Určitě by někdo odložil zlaté prstýnky s diamanty v ceně 50 000 dolarů do nějakého skladiště, aby jej následně neplatil a nechal propadnout státu. Logika!(13.7.2016)

 • - Bubba Smith je synovec Ricka Smithe. (rafix)

 • - Jmení Morise "Moe" Prigoffa činí 4 miliony amerických dolarů, Lesa Lewis má jmění v hodnotě 2,5 milionu dolarů, Victor Rjesnjanský v hodnotě 1 milion, Bubba Smith v hodnotě 500 tisíc, Rick Smith v hodnotě 2 miliony a jmění Jerryho Simpsona, společníka Lesy Lewis, činí 2,5 milionu amerických dolarů. Jmění Mary Padian činí 600 tisíc ameriských dolarů, jmění Jenny Grumbles činí 400 tisíc amerických dolarů a Walt Cade má až 1,5 milionu amerických dolarů. (rafix)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace