poster

Catfish: Láska online (TV pořad)

 • USA

  Catfish: The TV Show

Reality-TV

USA, 2012, 60 min

 • IvcaSammet
  ****

  Ano, chápu, čtyři hvězdičky jsou až moc nadhodnocené! ALE ... Nikdy by mě nenapadlo se na něco takového podívat, obzvlášť, pokud to pochází z Ameriky ... Jenže Tyler Oakley je Tyler Oakley a já prostě musím vidět všechno, v čem se kdy objevil, i když se jedná o stupidní Americkou reality show ... Čekala jsem příšerné dramata, pláč, křik, vztek, sem tam nějakou tu facku, typické americké kecy a "vylévání srdce" a hlavně to, že jeden "příběh" bude v každém díle ... Nečekala jsem ale TOHLE ... Po shlédnutí dílu s Tylerem jsem byla docela překvapená a taky trošku zklamaná ... Je pravda, že jsem se na to "drama" těšila ... Ne, že bych zvládla dívat se na to v každém díle, ale protože jsem měla v plánu jen ten jeden s Tylerem, byla jsem ochotná to "přetrpět" a pobavit se nad tím ... Příběh Daisy a Marcuse mě ale docela zaujal a já se rozhodla najít nějaké to "drama" ... Po shlédnutí dalších dvou náhodných dílů jsem ale zase narazila na "pravé" lidi, jejichž příběhy mě zaujaly stejně jako příběh Daisy ... A protože byl každý příběh svým způsobem originální, rozhodla jsem se, že projedu celou druhou sérii ... Pokud se člověk opravdu zamyslí nad tím, jak jsou lidi stupidní, nezaslouží si tato reality show ani půl hvězdčiky ... Ale pokud se chce člověk nad tou hloupostí pobavit, Catfish je rozhodně seriál pro něj!(2.9.2015)

 • Bukk
  ***

  Tak dobře se člověk zasměje u "šokujících odhalení" málokdy. Občas se divím, že to Nev a ten druhej vydrží tam s těmi lidmi sedět a nehnout brvou, protože některé příběhy, to se jen tak nevidí. Prostě psát si s člověkem, kterého jsme nikdy neviděli, jasně, stává se. Ale plánovat si svatbu, mít doma svatební časopisy (jen jeden příklad za všechny) a NIKDY se nevidět aspoň přes skype a žít jen z pár neaktualizovaných fotek, to jako nééé. Kdyby aspoň ty story těch fakerů byly trochu normální, ale ježiš marjá to je jeden dokonalec vedle druhýho, někdo i s tragickým příběhem (jak jinak). No abych to nenatahovala, sranda jak má být. A ne, líto mi těch lidí fakt není.(10.12.2013)

 • FFilipCZ
  ***

  Další typický příklad fráze "tohle se fakt může stát jen v Americe". Lidé, kteří si píší 2, 3, 5 nebo dokonce i 10 let přes internet, případně si volají, aniž by si zaskypovali nebo poslali nějakou utvrzující fotku. Mají jedno společné. Nikdy se nesešli - s tím jim musí pomoci až Nev, který si prošel podobným příběhem (můžete vidět ve filmu CATFISH z roku 2010). Fejkové profily, fejkoví lidé. Někdy je cílem pomsta, někdy se dotyčný pouze stydí za svůj vzhled. Ze začátku zábavné a originální, dokázalo mne udržet u obrazovky, postupně ale stereotypní a začne vás zajímat pouze začátek a seznámení s daným člověkem, párminutové vyhledávání detailů o druhé, ve většině případů fejkové, osobě (což by zvládl každý normální počítačově gramotný člověk který umí vyhledávat v google, google images a má dostatečné IQ na to, aby si alespoň zkontroloval, jestli daný protějšek pracuje tam, kde říká, jestli takové místo existuje a jestli fotky, které má na profilu jsou opravdu jeho) a posléze závěr a vysvětlování. Vyzdvihl bych také formát opětovného setkání po několika měsících - jak se dvojicím daří, jestli jsou dále v kontaktu. Tento "reunion" je v malém podání na konci každého dílu a ve větším je obsažen v závěrečném dílu celé série. Váhám mezi 3* a 4*. Hodím pouze tři, ale hodnocení berte jako 3,5*.(14.10.2013)

 • Petka92
  *****

  Nejdříve mi to přišla jako hrozná hloupost. Ale čím častěji jsem na to v televizi narážela, tím víc mě to zajímalo. Nejvíce se mi to asi začalo líbit ve chvíli, kdy jsem zjistila, že Nev si prošel tím samým a to je vlastně důvod, proč to začal natáčet. Nev je navíc vážně fešák! :) Takže se na to dá koukat i tak :). Myslím si, že lidé by se skutečně měli zamyslet nad tím, s kým si ve skutečnosti píšou. Je to určitě dobrá sonda do světa lidí, čeho jsou vůbec schopni!(26.1.2015)

 • Paity
  *

  Stačilo mi vidět jen trochu a věděl jsem, že tohle je děsná nahraná blbina. Vážně neskutečná americká ptákovina.(27.1.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace