Rodinný víkend

Family Weekend

Komedie / Drama

USA, 2013, 101 min

Zajímavá komedie, která si hraje na hlubokou sondu do duše mladé přebornice ve skoku přes švihadlo :D Kvůli Kristin bych se podíval i na ten největší blábol. Tím jsem očekával, že tento film bude. Byl jsem příjemně překvapen. Začínalo to velice slibně, ale postupem času to začalo poměrně nudit a to kvůli tomu, že se u tohoto filmu, pokud tedy na něj koukáte v dabingu, absolutně nezasmějete. Naštěstí, jsou tu kvalitní herecké výkony, které to celé vcelku zachraňují. Mohu doporučit, ale nečekejte, že vás bude po tomto filmu bolet bránice ;-)(25.9.2015)

V Rodinném víkendu nechybí tradiční autorská berlička, kdy postavy jsou téměř do jednoho ujetí magoři. Každý jiným způsobem, ale normálnost aby divák pohledal. A když jsou karty takto rozdány, to se pak film vyrábí snáze. Ne vždy se to podaří uhrát do koukatelného výsledku, ale zde ano. Zápletka je jednoduchá, ovšem s přimhouřenýma očima si podobnou dokážu představit i v reálu. Zasmějete se určitě a o to tu šlo především. 80 % Oblíbená část- Mickeyho řeč s maňáskem(27.10.2014)

• Johnny.ARN

Film klasika. Nefungujúca rodina a vtipná snaha ich opäť spojiť. Čo je ale plus sú dve veci. Vedeli ste, že v USA sa dá závodne skákať cez švihadlo? Opäť mám o niečo viac rozšírené obzory. A tá druhá bola tá mladá Ruska ako hlavná hrdinka. Tá bola tak zlatá, tak pekná a tak prirodzená, žeby som s ňou rád videl aj iné filmy. 1 z 5(21.8.2018)

Nejdřív jsem myslel, že se budu dívat na komedii s Owenem Wilsonem a Annou Faris, protože přesně tak ti dva na plakátu vypadají. No ale hned jak to začalo jsem se bál, je opravdu složité tomu nedát odpad a utéct. Největší kravina - syn co předstírá, že je teplý? Proč? Ono to má ale kupodivu hlubší myšlenku a když se film dostává do poslední čtvrtiny, tak se mi to nakonec začíná líbit a to nejen kvůli sexy mamce, krásné dceři a nejmladší dceři, která kvalitně napodobuje slavné filmové postavy. Nebýt pár hloupostí, co tam nepatří, je to celkem kvalitní komedie. Sice trošku přeháním, ale nechám tam za čtyři.(18.1.2016)

Taková "povedená" rodinka, každý je svým způsobem docela ujetý. Family Weekend je svým způsobem originální zábavná komedie. Divák místy pocítí i emoce a pokud stejně jako já nemá dokonalou rodinu, tak mu film sedne od začátku. Určitě by mnoho z nás chtělo udělat to, co udělala Emily. Ze všeho nejvíce však musím vyzdvihnout herecký výkon mladé Joey King, která svými gesty a scény bavila, určitě v sobě má herecký talent a v budoucnosti o sobě dá ještě vědět. Jsem s touto komedií nadmíru spokojený, na takové odpolední odreagování a pobavení parádní film .. 7/10 = 78%(17.11.2014)