poster

Rodinný víkend

 • USA

  Family Weekend

Komedie / Drama

USA, 2013, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lovely.Bones
  ***

  Zajímavá komedie, která si hraje na hlubokou sondu do duše mladé přebornice ve skoku přes švihadlo :D Kvůli Kristin bych se podíval i na ten největší blábol. Tím jsem očekával, že tento film bude. Byl jsem příjemně překvapen. Začínalo to velice slibně, ale postupem času to začalo poměrně nudit a to kvůli tomu, že se u tohoto filmu, pokud tedy na něj koukáte v dabingu, absolutně nezasmějete. Naštěstí, jsou tu kvalitní herecké výkony, které to celé vcelku zachraňují. Mohu doporučit, ale nečekejte, že vás bude po tomto filmu bolet bránice ;-)(25.9.2015)

 • Icefist
  ****

  V Rodinném víkendu nechybí tradiční autorská berlička, kdy postavy jsou téměř do jednoho ujetí magoři. Každý jiným způsobem, ale normálnost aby divák pohledal. A když jsou karty takto rozdány, to se pak film vyrábí snáze. Ne vždy se to podaří uhrát do koukatelného výsledku, ale zde ano. Zápletka je jednoduchá, ovšem s přimhouřenýma očima si podobnou dokážu představit i v reálu. Zasmějete se určitě a o to tu šlo především. 80 % Oblíbená část- Mickeyho řeč s maňáskem(27.10.2014)

 • Johnny.ARN
  *

  Film klasika. Nefungujúca rodina a vtipná snaha ich opäť spojiť. Čo je ale plus sú dve veci. Vedeli ste, že v USA sa dá závodne skákať cez švihadlo? Opäť mám o niečo viac rozšírené obzory. A tá druhá bola tá mladá Ruska ako hlavná hrdinka. Tá bola tak zlatá, tak pekná a tak prirodzená, žeby som s ňou rád videl aj iné filmy. 1 z 5(21.8.2018)

 • necisty
  ****

  Nejdřív jsem myslel, že se budu dívat na komedii s Owenem Wilsonem a Annou Faris, protože přesně tak ti dva na plakátu vypadají. No ale hned jak to začalo jsem se bál, je opravdu složité tomu nedát odpad a utéct. Největší kravina - syn co předstírá, že je teplý? Proč? Ono to má ale kupodivu hlubší myšlenku a když se film dostává do poslední čtvrtiny, tak se mi to nakonec začíná líbit a to nejen kvůli sexy mamce, krásné dceři a nejmladší dceři, která kvalitně napodobuje slavné filmové postavy. Nebýt pár hloupostí, co tam nepatří, je to celkem kvalitní komedie. Sice trošku přeháním, ale nechám tam za čtyři.(18.1.2016)

 • Pilda17
  ****

  Taková "povedená" rodinka, každý je svým způsobem docela ujetý. Family Weekend je svým způsobem originální zábavná komedie. Divák místy pocítí i emoce a pokud stejně jako já nemá dokonalou rodinu, tak mu film sedne od začátku. Určitě by mnoho z nás chtělo udělat to, co udělala Emily. Ze všeho nejvíce však musím vyzdvihnout herecký výkon mladé Joey King, která svými gesty a scény bavila, určitě v sobě má herecký talent a v budoucnosti o sobě dá ještě vědět. Jsem s touto komedií nadmíru spokojený, na takové odpolední odreagování a pobavení parádní film .. 7/10 = 78%(17.11.2014)