poster

Rodinný víkend

 • USA

  Family Weekend

Komedie / Drama

USA, 2013, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lovely.Bones
  ***

  Zajímavá komedie, která si hraje na hlubokou sondu do duše mladé přebornice ve skoku přes švihadlo :D Kvůli Kristin bych se podíval i na ten největší blábol. Tím jsem očekával, že tento film bude. Byl jsem příjemně překvapen. Začínalo to velice slibně, ale postupem času to začalo poměrně nudit a to kvůli tomu, že se u tohoto filmu, pokud tedy na něj koukáte v dabingu, absolutně nezasmějete. Naštěstí, jsou tu kvalitní herecké výkony, které to celé vcelku zachraňují. Mohu doporučit, ale nečekejte, že vás bude po tomto filmu bolet bránice ;-)(25.9.2015)

 • zdenny
  ***

  Čas od času se stane, že v člověku bouchnou saze. To se prostě stává - a u každého je to individuální. Potom je člověk schopen udělat něco, co by od něj jeho nejbližší okolí nečekalo. V tomto ohledu byl film podobný např. filmu „Volný pád“ s Michaelem Douglasem. Dá se říct, že by se tento film (dle mého škatulkování) mohl zařadit k tzv. „zvláštním filmům“. Dále v pasáži, kde se v domě střídají návštěv, ale nikdo se už nedostane ven, je zde podobnost s filmem „Černý čtvrtek“. Takže musím říct, že mně se tento film poměrně líbil. Jednalo se o nadsázkovou černou komedii, jejíž happy end byl opravdu jen z říše snů.(31.3.2015)

 • Krissty
  ****

  Čekala jsem to mnohem horší, takže jsem velmi mile překvapená. Potěšilo mě, že to bylo všechno docela uvěřitelné. Už jsem se bála, že to skončí stoprocentním happyendem, což se ale nestalo a to je u mě bodík navíc. Líbilo se mi, že každý tu byl svým originálním způsobem ujetý, protože, přiznejme si to, kdo z nás je úplně normální? Každý máme něco. Nebo aspoň doufám, že v tom nejsem sama. Joey King byla fantastická, asi se na ni začnu trošku zaměřovat.(18.11.2014)

 • necisty
  ****

  Nejdřív jsem myslel, že se budu dívat na komedii s Owenem Wilsonem a Annou Faris, protože přesně tak ti dva na plakátu vypadají. No ale hned jak to začalo jsem se bál, je opravdu složité tomu nedát odpad a utéct. Největší kravina - syn co předstírá, že je teplý? Proč? Ono to má ale kupodivu hlubší myšlenku a když se film dostává do poslední čtvrtiny, tak se mi to nakonec začíná líbit a to nejen kvůli sexy mamce, krásné dceři a nejmladší dceři, která kvalitně napodobuje slavné filmové postavy. Nebýt pár hloupostí, co tam nepatří, je to celkem kvalitní komedie. Sice trošku přeháním, ale nechám tam za čtyři.(18.1.2016)

 • kolodej1
  ***

  vlastně se jedná o slaboduchou ptákovinu, přesto je to tak příjemně ujeté, že se tomu na mnoha místech musím smát. Například když se Emily porozhlédne po členech své rodiny nebo tančící Ricky. Sice závěr, kdy filmem prosvítá snaha docílit jistého poučení, už trochu ztrácí na zábavnosti a přesto, že děj nemá logiku, s chutí jsem se na film podíval a dobře se pobavil. 70%(1.12.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace