Rodinný víkend

Benjamin Epps

Matt K. Turner

Chris Norr

Colleen Halsey

Taková "povedená" rodinka, každý je svým způsobem docela ujetý. Family Weekend je svým způsobem originální zábavná komedie. Divák místy pocítí i emoce a pokud stejně jako já nemá dokonalou rodinu, tak mu film sedne od začátku. Určitě by mnoho z nás chtělo udělat to, co udělala Emily. Ze všeho nejvíce však musím vyzdvihnout herecký výkon mladé Joey King, která svými gesty a scény bavila, určitě v sobě má herecký talent a v budoucnosti o sobě dá ještě vědět. Jsem s touto komedií nadmíru spokojený, na takové odpolední odreagování a pobavení parádní film .. 7/10 = 78%(17.11.2014)

Čekala jsem to mnohem horší, takže jsem velmi mile překvapená. Potěšilo mě, že to bylo všechno docela uvěřitelné. Už jsem se bála, že to skončí stoprocentním happyendem, což se ale nestalo a to je u mě bodík navíc. Líbilo se mi, že každý tu byl svým originálním způsobem ujetý, protože, přiznejme si to, kdo z nás je úplně normální? Každý máme něco. Nebo aspoň doufám, že v tom nejsem sama. Joey King byla fantastická, asi se na ni začnu trošku zaměřovat.(18.11.2014)

Nejdřív jsem myslel, že se budu dívat na komedii s Owenem Wilsonem a Annou Faris, protože přesně tak ti dva na plakátu vypadají. No ale hned jak to začalo jsem se bál, je opravdu složité tomu nedát odpad a utéct. Největší kravina - syn co předstírá, že je teplý? Proč? Ono to má ale kupodivu hlubší myšlenku a když se film dostává do poslední čtvrtiny, tak se mi to nakonec začíná líbit a to nejen kvůli sexy mamce, krásné dceři a nejmladší dceři, která kvalitně napodobuje slavné filmové postavy. Nebýt pár hloupostí, co tam nepatří, je to celkem kvalitní komedie. Sice trošku přeháním, ale nechám tam za čtyři.(18.1.2016)

• Psycho.R

Film absolutně bez atmosféry! Dokázal bych si představit, kdyby toto téma natočil před pár lety Robin Williams, dej mu pán Bůh věčnou slávu, to by byla asi sranda. Ale tohle neni vtipný. Fakt ne. Spíš trapný.(4.12.2014)

Čas od času se stane, že v člověku bouchnou saze. To se prostě stává - a u každého je to individuální. Potom je člověk schopen udělat něco, co by od něj jeho nejbližší okolí nečekalo. V tomto ohledu byl film podobný např. filmu „Volný pád“ s Michaelem Douglasem. Dá se říct, že by se tento film (dle mého škatulkování) mohl zařadit k tzv. „zvláštním filmům“. Dále v pasáži, kde se v domě střídají návštěv, ale nikdo se už nedostane ven, je zde podobnost s filmem „Černý čtvrtek“. Takže musím říct, že mně se tento film poměrně líbil. Jednalo se o nadsázkovou černou komedii, jejíž happy end byl opravdu jen z říše snů.(31.3.2015)