Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Animovaný
  • Drama
  • Krimi

Recenze (1 482)

plakát

Berlín (2023) (seriál) 

Na svého mladšího brášku to samozřejmě nemá, ale je příjemné se znovu vrátit do známého a skvělého prostředí španělských promyšlených loupeží. V druhé třetině bohužel přestáváte věřit tomu, jak se ze všeho dostanou, ale to si naštěstí spraví příjemným závěrem a musím uznat, že mi vyhovovalo, že to tentokrát bylo víc zábavné a romantické, než dříve ponuré. Uvidíme co pokračování.

plakát

6 underground: Tajné operace (2019) 

Vcelku vizuálně ucházející akčňák od starého známého si to pokazil už úvodní sekvencí, kde prostě vůbec nic nedávalo smysl.

plakát

Na nože: Glass Onion (2022) 

Spíš to táhli zkušení herci než kvalitní děj, kterým je už několikátá předělávka a i moderní zpracování tomu bohužel nepomůže. S Danielem asi další díl nepotřebuji.

plakát

Vyproštění (2020) 

Dobře, možná trošku pokulhávají děj, logika a zápletka nejen ve smyslu, jak to, že v konkurenčním boji jeden narcobaron nemá na to, aby zaplatil elitní žoldáckou skupinu a ten druhý ovládá celé město? Trošku to neštymuje a takových blbin je tam víc. Pro co jsem si ale šel, byl akční nářez, a ten jsem dostal! Ten byl tak perfektně zpracovaný - hra s kamerou, neustálé mydlení se hlavního hrdiny s nějakými záporáky se zbraní nebo hezky ručně stručně, dal jen pár momentů na vydechnutí, a to u filmu s bezmála dvěma hodinami, je úctyhodný výkon. Tady by se mnohé nudné filmy měly učit. Možná to ale trochu zkazil ten poslední rozmazaný záběr a dnes už informace, že existuje druhý díl.

plakát

Duna: Část druhá (2024) 

Denisi, dvě vyp*čené hodiny jsem čekal, než ti č*ráci vystřelí ty rakety a že jsem si těch 10 minut náramně užil. Tenhle film je skutečně to nejlepší mezi tou tunou sraček, co poslední 2 roky plní kina. Mě už to ale nebaví. Jednička byla dokonalá, ale tohle mé šesti leté já po hraní druhého dílu PC hry neuspokojilo. Nebudu se dívat na neuvěřitelně dlouhé politicko-náboženské žvásty, aby mi pak Fraser s Zimmerem v 10 minutách ukázali co nového se naučili, na to mi skutečně stačí trajler. Jděte už do do prdele! A Javier? Tak tomu už jsem opravdu chtěl dát za ty kecy přes hubu. ... GA Cinema DA

plakát

1899 (2022) (seriál) 

Tímto seriálem jsem si vzpomněl na Ztracené a taky na to, že mám tento žánr moc rád. Je velká škoda, že měl nejspíš Netflix až přemrštěné očekávání a zbytečně to po první sérii zařízl. Je sice pravda, že původně vás to namlsá na trochu jinou atmosféru než ta co by z toho vznikla, ale pořád to má kvalitní zpracování a já prostě doufal, že se dovím víc. Konec ale naštěstí trochu uzavírá alespoň tu první sérii, takže nebudete tak moc nasraní.

plakát

Sisu (2022) 

Trefilo se mi to do nálady, kdyby ne, tak za 3. Taková klasická náckovská vyvražďovačka. Trochu víc přitažené za vlasy než třeba Hanebný pancharti. Je to ale dobře zahrané neokoukanými tvářemi, aby také Finové nebyli neokoukaní, že? A zábavné, že ten největší drsňák promluví jen a pouze na konci.

plakát

Bod obnovy (2023) 

Na české poměry myslím velmi dobrý počin, věřím, že pro zúčastněné byla i pocta v tom hrát. Děj honby za pachatelem byl vystřižený z kvalitnější české kriminálky, ale puc výjimečnosti tomu přidávala právě hlavní myšlenka bodu obnovy a celé futuristické pojetí. Záběr na jízdu mezi fotovoltaickými pláněmi byl jen třešničkou na dortu.

plakát

Argylle: Tajný agent (2024) 

Matthew ty jsi magor, ale švihnutý tím správným způsobem a chycený správného řemesla. Dávám za 4 ale jen díky té barvičkové scéně, podobné té z Kingsmanů, tady ovšem posunuté zase o kousíček víc do topu. Zbytek byl bohužel celkem shit, chápu, že jsis chtěl trochu zkusit romanťárnu, ale nás odkojené na předešlých peckách ten děj prostě nebavil. ... CC Olympia

plakát

Barry (2018) (seriál) 

Barry mě bavil hned od první série a kvalitu si držel až do 3. Vážně netuším, co tvůrce přimělo to v té 4. tak posrat. Řekli jim, že jim další sérii nedají a oni nestihli vše, co chtěli? Vězení bylo příliš krátké a ten sek s posunem o několik let byl strašně zmateční a Sally se pak chovala jak p*ča. Bohužel ani závěr to příliš nespravil, přestože tam snaha byla a dokonce to chvíli vypadalo, že to vysvětlí jinak. Škoda, potenciál byl, tak trochu mi to připomínalo Dextera.