foto

Olesja Rulin

  • nar. 17.3.1986 (32 let)
    Moskva, Rusko, Sovětský svaz
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Olesya Rulin se narodila 17.3.1986 v Moskvě. Své dětství prožila v malé chudé vesničce, kde žila její rodina. Její otec na začátku 90-tých let emigroval z Ruska do Spojených Států. Dva roky potom ho celá rodina následovala a usídlila se v Texasu.

V 11 letech ji její matka přihlásila na baletní kurz aby jí zlepšila postavení ve společnosti. Olesya nalezla v tanci zalíbení a později zahájila svou hereckou kariéru. V roce 2004 získala roli Trollky Natalie ve filmu HALLOWEENSKÁ STŘEDNÍ. Nejvetší slávu však Olesya získala ve filmu MUZIKÁL ZE STŘEDNÍ v roli nadějné skladatelky Kelsi Nielsen.

V roce 2007 natočila pokračování úspěšného MUZIKÁLU ZE STŘEDNÍ 2 a také si zahrála jednu z hlavních rolí ve filmu AMERICKÁ KRATOCHVÍLE. Kde jsme ji mohli vidět po boku Aarona Yoo. V roce 2008 jste ji mohli vidět v zakončení MUZIKÁLU ZE STŘEDNÍ: MATURITNÍ ROČNÍK.

jablko9

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace