poster

Na hraně

 • Velká Británie

  On Edge

Krátkometrážní / Horor

Velká Británie, 1999, 15 min

Režie:

Frazer Lee

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • movie
  ****

  skvělý krátkometrážní snímek s Dougem Bradleyem o psychopatickém zubaři.(27.5.2002)

 • Aluska88
  ****

  Úžasný Doug Bradley v děsivém krátkém snímku o tom, jak lehce se může "běžná" zubní prohlídka zvrhnout ve středověké mučení. Dva roky předtím, než se "Pinheadovi" dostala do rukou zubní vrtačka, prováděl brutální zubařské zákroy na svých "neposlušných" pacientech Corbin Bernsen v Dentistovi. Navzdory očividnému hororovému potenciálu, který v sobě "Dentist Terror Movies" skrývají, zase tak moc snímků na toto téma natočeno nebylo. On Edge je malým, zapadlým kraťasem, který je v našich končinách téměř neznámý. A je to škoda, protože (závěrečný) "výsledek" je mistrovský...:)(2.1.2016)

 • SOLOM.
  ***

  Zrovna včera jsem se objednal po dlouhé době na preventivní prohlídku k zubaři a po shlédnutí tohoto snímku jí půjdu co nejdříve zrušit. Příběh nás zavede do jedné zubní ordinace, kde přichází s bolavým zubem pan Thurlow. Ujme se ho „doktor“ Matthews a během krátké chvíle mu udělá z huby krvavou fašírku. Co jiného se dá taky čekat od Douga (Pinheada) Bradleyho. S tímto snímkem musíte mít hold trpělivost až do samotného závěru, protože tam na vás čeká sladká odměna. Tedy pokud máte rádi krev, dráty a…..(27.9.2011)

 • corpsy
  ***

  Raz za rok na zubársku prehliadku. Kvôli tomu? Ďakujem pekne. A už chápem, prečo sa mnoho ľudí bojí zubára. A nie je to len zvukom vŕtačky.(13.3.2018)

 • Honziczech
  ****

  Ještě, že mám mladou zubařku a znám ji už několik let, po tomhle filmu bych se velmi zdráhal jít na prohlídku k novému zubaři.(21.1.2012)

 • LudkovaLevaRuka
  ***

  Neznám větší horor, než když si na vás zasedne zdravotní sestra vašeho zubaře. Doprošovat se, aby vám někdo rejdil v obličeji kleštěmi a zapnutou vrtačkou zavání masochismem. "Na hraně" je jako skutečná návštěva zubního lékaře - místy se vleče, pokud ale máte smysl pro černý humor, odnesete si z ordinace víc než jen podivný pocit trnutí v zubech. A samozřejmě: po shlédnutí radši dvě hodiny nejezte.(20.7.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace