Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Profesionální hráč baseballu musí podstoupit léčení z drogové závislosti ve městě, kde se narodil. Jeho život opět dostává smysl, když se vyrovná se svou divokou minulostí, a rozhodne se trénovat místní juniorské baseballové mužstvo. Profesionální baseballový hráč Cory Brand moc dobře ví, jak chutná vítězství. Ale když není na hřišti, vymyká se jeho život kontrole. Poté, co je ze hry suspendován kvůli řízení pod vlivem omamných látek, posílá ho jeho agentka na odvykačku zpátky do města, kde se narodil. Doma z donucení trénuje místní juniorský baseballový team a tráví osm týdnů v centru pro léčbu závislostí. Celou dobu se nemůže dočkat, až se vrátí ke starému životu. Zatímco ho mladí svěřenci učí užívat si znovu hru, Cory si uvědomí, že se musí vyrovnat se svou minulostí a najít naději pro budoucnost... znovu získat zpátky bývalou lásku. Cory se tak díky nečekané druhé šanci ocitá na cestě vlastní proměny a vykoupení. (HBO Europe)

(více)

Videa (5)

Trailer

Recenze (21)

Icefist 

všechny recenze uživatele

Těšil jsem se na oddychový sportovní kousek, ale dostal jsem jen masívní reklamu na křesťanství a proti závislostem všeho druhu. Sportu se člověk téměř nedočká, takže pokud byste právě ten hledali, jděte někam jinam. Nemám pořádně co vypíchnout, vše zde jede v průměru a logicky tak i hodnocení bude mediální. 50 % Oblíbená část- střih v kostele, kdy tam Cory sedí sám s bratrovou ženou ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Křesťanská agitka, citová vydíračka a kýč jako prase. Ale přesto to nějakým způsobem fungovalo. Ačkoliv mi baseball, stejně jako třeba americký fotbal či golf, vůbec nic neříká, tak filmy ze sportovního prostředí mě baví takřka bez rozdílu. Navíc tu bylo celkem sympatické obsazení, takže se dalo přes ledacos přenést. Co mě lezlo na nervy bylo ubrečené chování hlavního hrdiny, který všechny své problémy svádí na chlastajícího otce a bez těch řečiček o Bohu bych se také dokázal obejít. Ale na jedno podívání je to OK. 55% ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Děti, alkoholismus a baseball. Tohle je prostě kombinace, která musí zaručeně fungovat. Drama, které z vás má za každou cenu vymačkat city. Je to strašně průhledné, je to strašně vyumělkované, ale nejspíš to na vás bude fungovat, pokud nebudete čekat, že uvidíte nový "Moneyball" nebo "42". Problém je spojení s náboženstvím, respektive s vírou v Ježíše. Víra je možná cesta k vyléčení, ale já osobně ji neuznávám. Ať člověk věří, ať věří, v co chce, ale ať se nám někdo nesnaží říkat, že jedině Ježíš nás spasí a pomůže nám od alkoholismu. Nesnesitelně předvídatelný film. ()

LangiJ 

všechny recenze uživatele

Další křesťanská agitka, tohle umí natočit jen Amíci. Úplně mi tím zas zkazili celý film, příběh byl jinak dobrý, herci sympatičtí, ale ty křesťanský kecy mi lezly krkem. Člověk sám nic nezvládne, dokud nezačne věřit, bude se v problémech plácat dál a dál a nemá šanci na zlepšení/uzdravení, tohle fakt neberu. Nebýt tý náboženský reklamy, bylo by hodnocení lepší. ()

Tony.cs 

všechny recenze uživatele

Celkem plynule jedoucí drama, které chtělo více momentů s dětmi, které se vlastně staly katalizátorem celého příběhu. Křesťansky přepálený konec mi znechutil předchozí 3/4 filmu. Aćkoli jsem pokřtěn, v Boha věřím asi jako v to, že moje betonový ponožky budou vystupovat před naplněnou Lucernou se hrou "Shaekspear na ukulele." ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama