Reklama

Reklama

Zápas o druhou šanci

  • USA Home Run
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Profesionální hráč baseballu musí podstoupit léčení z drogové závislosti ve městě, kde se narodil. Jeho život opět dostává smysl, když se vyrovná se svou divokou minulostí, a rozhodne se trénovat místní juniorské baseballové mužstvo. Profesionální baseballový hráč Cory Brand moc dobře ví, jak chutná vítězství. Ale když není na hřišti, vymyká se jeho život kontrole. Poté, co je ze hry suspendován kvůli řízení pod vlivem omamných látek, posílá ho jeho agentka na odvykačku zpátky do města, kde se narodil. Doma z donucení trénuje místní juniorský baseballový team a tráví osm týdnů v centru pro léčbu závislostí. Celou dobu se nemůže dočkat, až se vrátí ke starému životu. Zatímco ho mladí svěřenci učí užívat si znovu hru, Cory si uvědomí, že se musí vyrovnat se svou minulostí a najít naději pro budoucnost... znovu získat zpátky bývalou lásku. Cory se tak díky nečekané druhé šanci ocitá na cestě vlastní proměny a vykoupení. (HBO Europe)

(více)

Videa (5)

Trailer

Recenze (22)

LangiJ 

všechny recenze uživatele

Další křesťanská agitka, tohle umí natočit jen Amíci. Úplně mi tím zas zkazili celý film, příběh byl jinak dobrý, herci sympatičtí, ale ty křesťanský kecy mi lezly krkem. Člověk sám nic nezvládne, dokud nezačne věřit, bude se v problémech plácat dál a dál a nemá šanci na zlepšení/uzdravení, tohle fakt neberu. Nebýt tý náboženský reklamy, bylo by hodnocení lepší. ()

Icefist 

všechny recenze uživatele

Těšil jsem se na oddychový sportovní kousek, ale dostal jsem jen masívní reklamu na křesťanství a proti závislostem všeho druhu. Sportu se člověk téměř nedočká, takže pokud byste právě ten hledali, jděte někam jinam. Nemám pořádně co vypíchnout, vše zde jede v průměru a logicky tak i hodnocení bude mediální. 50 % Oblíbená část- střih v kostele, kdy tam Cory sedí sám s bratrovou ženou ()

Reklama

hazaba 

všechny recenze uživatele

Víceméně průměrný snímek o závislosti na alkoholu, která je způsobena otcem a která způsobí problémy v kariéře slibného baseballisty. Samozřejmě bude happy end - on se z toho dostane a kromě zachraněné kariéry se usmíří i se svou rodinou. Nebylo to špatné, jen fakt, že mu pomohl Bůh byla myšlenka, která mi prostě neseděla... podle mě to je zástupný prvek, berlička, kterou obzvlášť američané často využívají... přitom zrovna v tomto případě slo především o rodinu, přátele a komunitu, ktere Coreymu pomohla... Mno, nebyl to špatný film, ale nebyl ani příliš zapamatovatelný. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Křesťanská agitka, citová vydíračka a kýč jako prase. Ale přesto to nějakým způsobem fungovalo. Ačkoliv mi baseball, stejně jako třeba americký fotbal či golf, vůbec nic neříká, tak filmy ze sportovního prostředí mě baví takřka bez rozdílu. Navíc tu bylo celkem sympatické obsazení, takže se dalo přes ledacos přenést. Co mě lezlo na nervy bylo ubrečené chování hlavního hrdiny, který všechny své problémy svádí na chlastajícího otce a bez těch řečiček o Bohu bych se také dokázal obejít. Ale na jedno podívání je to OK. 55% ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Děti, alkoholismus a baseball. Tohle je prostě kombinace, která musí zaručeně fungovat. Drama, které z vás má za každou cenu vymačkat city. Je to strašně průhledné, je to strašně vyumělkované, ale nejspíš to na vás bude fungovat, pokud nebudete čekat, že uvidíte nový "Moneyball" nebo "42". Problém je spojení s náboženstvím, respektive s vírou v Ježíše. Víra je možná cesta k vyléčení, ale já osobně ji neuznávám. Ať člověk věří, ať věří, v co chce, ale ať se nám někdo nesnaží říkat, že jedině Ježíš nás spasí a pomůže nám od alkoholismu. Nesnesitelně předvídatelný film. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama