Zápas o druhou šanci

Scénografie:

Chris Rose

Kostýmy:

Beverly Safier

Víceméně průměrný snímek o závislosti na alkoholu, která je způsobena otcem a která způsobí problémy v kariéře slibného baseballisty. Samozřejmě bude happy end - on se z toho dostane a kromě zachraněné kariéry se usmíří i se svou rodinou. Nebylo to špatné, jen fakt, že mu pomohl Bůh byla myšlenka, která mi prostě neseděla... podle mě to je zástupný prvek, berlička, kterou obzvlášť američané často využívají... přitom zrovna v tomto případě slo především o rodinu, přátele a komunitu, ktere Coreymu pomohla... Mno, nebyl to špatný film, ale nebyl ani příliš zapamatovatelný.(11.8.2016)

Celkem plynule jedoucí drama, které chtělo více momentů s dětmi, které se vlastně staly katalizátorem celého příběhu. Křesťansky přepálený konec mi znechutil předchozí 3/4 filmu. Aćkoli jsem pokřtěn, v Boha věřím asi jako v to, že moje betonový ponožky budou vystupovat před naplněnou Lucernou se hrou "Shaekspear na ukulele."(22.10.2013)

No viem presne popísať pocit, keď som to videl asi taký zmiešaný. Baseball mi ako šport nič nehovorí. Režisér aj scenárista to hrajú na vydieranie pocitov. To sa mi nepáči.Ale aj tak ma film bavil . Kresťanské filmy ma bavia . Tak sa režisér nemusel ani snažiť, aby ma zaujal pri inom žánri by som tv vypnúl.(22.12.2017)

Křesťanská agitka, citová vydíračka a kýč jako prase. Ale přesto to nějakým způsobem fungovalo. Ačkoliv mi baseball, stejně jako třeba americký fotbal či golf, vůbec nic neříká, tak filmy ze sportovního prostředí mě baví takřka bez rozdílu. Navíc tu bylo celkem sympatické obsazení, takže se dalo přes ledacos přenést. Co mě lezlo na nervy bylo ubrečené chování hlavního hrdiny, který všechny své problémy svádí na chlastajícího otce a bez těch řečiček o Bohu bych se také dokázal obejít. Ale na jedno podívání je to OK. 55%(10.1.2015)

• kaylin

Děti, alkoholismus a baseball. Tohle je prostě kombinace, která musí zaručeně fungovat. Drama, které z vás má za každou cenu vymačkat city. Je to strašně průhledné, je to strašně vyumělkované, ale nejspíš to na vás bude fungovat, pokud nebudete čekat, že uvidíte nový "Moneyball" nebo "42". Problém je spojení s náboženstvím, respektive s vírou v Ježíše. Víra je možná cesta k vyléčení, ale já osobně ji neuznávám. Ať člověk věří, ať věří, v co chce, ale ať se nám někdo nesnaží říkat, že jedině Ježíš nás spasí a pomůže nám od alkoholismu. Nesnesitelně předvídatelný film.(19.12.2013)