poster

Zápas o druhou šanci

 • USA

  Home Run

Sportovní / Drama

USA, 2013, 113 min

Režie:

David Boyd

Kamera:

David Boyd

Producenti:

Carol Spann Mathews

Střih:

Ken Conrad

Scénografie:

Chris Rose

Kostýmy:

Beverly Safier
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tony.cs
  ****

  Celkem plynule jedoucí drama, které chtělo více momentů s dětmi, které se vlastně staly katalizátorem celého příběhu. Křesťansky přepálený konec mi znechutil předchozí 3/4 filmu. Aćkoli jsem pokřtěn, v Boha věřím asi jako v to, že moje betonový ponožky budou vystupovat před naplněnou Lucernou se hrou "Shaekspear na ukulele."(22.10.2013)

 • LangiJ
  **

  Další křesťanská agitka, tohle umí natočit jen Amíci. Úplně mi tím zas zkazili celý film, příběh byl jinak dobrý, herci sympatičtí, ale ty křesťanský kecy mi lezly krkem. Člověk sám nic nezvládne, dokud nezačne věřit, bude se v problémech plácat dál a dál a nemá šanci na zlepšení/uzdravení, tohle fakt neberu. Nebýt tý náboženský reklamy, bylo by hodnocení lepší.(27.10.2017)

 • kaylin
  **

  Děti, alkoholismus a baseball. Tohle je prostě kombinace, která musí zaručeně fungovat. Drama, které z vás má za každou cenu vymačkat city. Je to strašně průhledné, je to strašně vyumělkované, ale nejspíš to na vás bude fungovat, pokud nebudete čekat, že uvidíte nový "Moneyball" nebo "42". Problém je spojení s náboženstvím, respektive s vírou v Ježíše. Víra je možná cesta k vyléčení, ale já osobně ji neuznávám. Ať člověk věří, ať věří, v co chce, ale ať se nám někdo nesnaží říkat, že jedině Ježíš nás spasí a pomůže nám od alkoholismu. Nesnesitelně předvídatelný film.(19.12.2013)

 • Morholt
  ***

  Křesťanská agitka, citová vydíračka a kýč jako prase. Ale přesto to nějakým způsobem fungovalo. Ačkoliv mi baseball, stejně jako třeba americký fotbal či golf, vůbec nic neříká, tak filmy ze sportovního prostředí mě baví takřka bez rozdílu. Navíc tu bylo celkem sympatické obsazení, takže se dalo přes ledacos přenést. Co mě lezlo na nervy bylo ubrečené chování hlavního hrdiny, který všechny své problémy svádí na chlastajícího otce a bez těch řečiček o Bohu bych se také dokázal obejít. Ale na jedno podívání je to OK. 55%(10.1.2015)

 • Icefist
  **

  Těšil jsem se na oddychový sportovní kousek, ale dostal jsem jen masívní reklamu na křesťanství a proti závislostem všeho druhu. Sportu se člověk téměř nedočká, takže pokud byste právě ten hledali, jděte někam jinam. Nemám pořádně co vypíchnout, vše zde jede v průměru a logicky tak i hodnocení bude mediální. 50 % Oblíbená část- střih v kostele, kdy tam Cory sedí sám s bratrovou ženou(17.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace