The Battery

• Austrálie The Battery (více)

Dva bývalí hráči baseballu, Ben (Jeremy Gardner) a Mickey (Adam Cronheim), podnikají cestu napříč pustou Novou Anglií. Drží se vedlejších cest a lesů, aby se vyhnuli rušným městům a obcím, kde rozhodně není bezpečno. Aby přežili, musí také překonat vzájemné osobnostní rozdíly. Ben vyznává divoký, nezákonný a kočovný životní styl, zatímco Mickey není schopen přijímat drsnou realitu v novém světě a touží po věcech, které kdysi považovali za samozřejmost - postel, dívka, a bezpečné místo k žití. Když se Mickeymu podaří zachytit rádiový přenos ze zdánlivě prosperující chráněné komunity, nic ho nezastaví, aby ji našel. Přestože jim bylo jasně řečeno, že nejsou vítáni. (FFilipCZ)

RoyBatty444

Na Indie-film celkom ujde a nudiť som sa nenudil. Až na koniec, ale bolo to vrámci deja. Komediálne prvky som nepostrehol. Herecky to bolo trochu prekvapenie, ale zasa nič čo by ma zhodilo zo stoličky. Veľkú zápletku netreba čakať aj keď sa to v polovici filmu trochu oživí. ()

AmunRa

Depresivní road movie "jak si užít konec světa". Minimalistické drama o konci civilizace lidech, kteří jsou mnohem horší než zombie. ()

bertoslaf

Hahaaaa, tak tohle pro me bylo velky a hodne prijemny prekvapeni! Postapo roadmovie s dvouma frajerama co se placaj Novou Anglii a snazi se tak nejak prezit...a trochu si to uzit...asi. Konec sveta nemusi bejt jenom bordel a sracky, prvni hodina je celkem idylicka...dlouhy zabery a dva kluci co maj hriste jenom pro sebe...sem tam nejaky moudro a akce jako safranu, ale vubec to tomu neskodi. Poslednich ctyricet minut jsem cekal cokoliv, ale ne to co prislo...proste mazec. A nejlepsi scena je zpivajici Beny ;) Kazdopadne jedna hvezda dolu za zbytecnosti ve scenari (Orchard? Wtf?) ()

Neaera

Pohodová "zombie road movie" kde zombie neběhají tak rychle jako děcka s průjmem, ale šourají se tak jako kdysi :) Škoda jen slabšího konce. ()

vinducha

Neviděl jsem tam ani horor ani komedii . Škoda času , jen díky tomu , že je to taková slabota , si na to člověk 2. den vzpomene , dlouho jsem se takhle do konce nedonudil.  I když je pravda , že s takovým rozpočtem se veledílo natočit zřejmě nedá. Smazáno , zapomenuto a příště to zkuste líp. ()

P3RS3CUToR

Hah, pecka. Takhle vypadá hodně muziky za málo peněz. V tomdle aj tá správná hudbička, tanečky, zombíci, nadsázka, sranda, ale i ta spravna atmosféra + uvěřitelný pozadí postapo světa funguje, ač z něj nic postapo skoro nevidíme :D. Proč řikat víc. Filmík na jasný 4*. Ale mě to fakt bavilo za 5*. Doporučuju. ()

ProchySBK

Tohle je v pohodě, je vidět že to jde i s méně herci ( i když zombiku je pořád dost). Ovšem, kdyby všichni herci dali do toho umírání alespoň polovinu šťávy, co zdejší kucí tak nám bude dobře. Film působí lehce, přesto věřim, že to nebyla prdel za pár babek poskládat celej ansámbl. 4 hvězdy určitě, mládí v před! ()

Googooplexer

Na toto som sa tešil? Zopár dobrých vtípkov, inak úbohé. Vygraduje to až tak úplne, že to človek pozerá už len zo zvyku. Pretože pozerať záverečnú asi polhodinu, ako postavy nič nerobia a nič sa nedeje!! Hudba baví možno 20 minút, potom je otravnejšia než režisér. Tu prítomný Fr to zhrnul, že sa lepšie ani nedá. ()

lotr222

Od tohto filmu som nečakal veľa, ale bolo to veľmi príjemné prekvapenie vzhľadom na nízky rozpočet.Na rozdiel od iných filmov z tohto žánru nestavia na gore efektoch a kulisách. Celý film ťahajú dvaja týpkovia, ktorý sú výborne zahraní a ich dialógy nenudia. Film taktiež dopĺňa skvelý soundtrack. Jediné negatívum je trochu roztiahnutý záver. ()

Deacon59

Na to, že se ve filmu celou dobu nic neděje se toho stane až dost. Závěr je velmi silnej a napínavej. Doufám, že uvidíme další filmy od tohoto tvůrce. Určitě doporučuju. ()

lineker

Prapodivný film, který má ovšem své kouzlo. A to především v ryzí jednoduchosti. Gardner si opravdu vystačil s málem (nikdy bych neřekl, že vydržím 30 minut koukat na dva týpky zavřené ve volvu kombi ) ať již jde o exteriéry, či dialogy. Film nic nevysvětluje, nabízí příběh, který je nutno domyslet. Pokud tedy domýšlet chcete. Já tu potřebu snad ani neměl. Slušný soundtrack. ()

Pollini

Miluju filmy o zombíkách, ale asi jsem už viděla lepší. Tenhle snímek má úplně klasický příběh, to by nebylo tak zlé, ale vyřešení zápletky na konci bylo poněkud nelogické, mohli to klidně udělat i dřív a rozhodně by si toto zaslolužilo happyend, ne jen napůl. Já jsem si představovala, jak šikovně vymyslí plán, bude to vtipný, ale buď a nebo. Tak jsem si ho domyslela sama a dala bych si 4 Hvězdičky :-D Škoda. ()

hujerita

Objektívne by som mal dať , aj som chcel, tri, ale páčilo sa mi to takže je to za štyri. Úplne pohodová prechádzka nie práve ružovou záhradou, pomedzi zombie poeple. Dokonca ani ten úplný záver ma nenaštval tak ako by mal. Bol som spokojný. ()

Loosser odpad!

Film bez atmosaféry, zápletky, gore, herců, nápadu..čtyři hvězdy si uděluju já, že jsem tuhle nudu byl schopnej dokoukat až do konce, což stále ještě furt nechápu..Není to horor, a zombíkárna už vůbec ne ()

Dalajlada

Za 6,000 dolarů se toho moc vymyslet nedá. Za 6,000 dolarů ale tihle chlapci dokázali vytvořit super film, se super hudbou a výbornou atmosférou. ()

TaToten

Viac než pozerateľný kúsok amatérskej produkcie. Nejde o nič extra objavné, no film svojou pohodovou atmosférou a ľudskousťou rozhodne zaujme. ()