One Direction 3D: This Is Us

• Velká Británie One Direction: This Is Us (více)

Hudební 3D film o momentálně nejslavnější chlapecké popové skupině One Direction natočil Morgan Spurlock, tvůrce kultovního dokumentu Super Size Me. Fanoušky a hlavně fanynky této britské kapely čekají strhující záběry z koncertních pódií i ze zákulisí velkolepých show. Chybět nebude ani komorní pohled do soukromí pětice sympatických mladíků. Skupina One Direction v roce 2010 patřila mezi favority britské talentové soutěže X Factor, do které se mladíci přihlásili individuálně a ž v jejím průběhu vytvořili skupinu. Dnes patří pětice Niall, Zayn, Liam, Harry a Louis mezi největší hvězdy mezinárodní hudební scény, prodali na 30 miliónů desek a jejich zatím poslední album „Take Me Home" se umístilo na první příčce hitparád ve 37 zemích. (oficiální text distributora)

klapqua odpad!

Moja averzia k tejto skupine je tak enormne silná, že nedokážem dať hviezdu ani za produkciu... proste to nejde... grciam len už pri prvých tónoch ich "piesní" (ak to tak možno nazvať) a s obrovským sebazaprením a sebaovládaním dokážem prežiť cca 3 a pol min. keď som ozaj okolnosťami donútená ich počúvať bez nejakej chute si silno ublížiť. Tento skvost som musela pozerať s neterou, zamilovanou do niektorého z pätice "fešákov" a sama seba nechápem, že som vydržala takmer do konca... NO MORE!! ()

petronela86

Jak hodnotit? Tenhle dokument si pustí buď ten, kdo je absolutně žere nebo ten, kdo z nich má totální prdel. Hluboké filosofické přemítání uprostřed lesů bylo zajímavé v tom, že tam chlapci kápli na to, že celá tahle sranda nebude mít dlouhého ducha. Za tuhle sebereflexi si zaslouží alespoň jednu hvězdu! ()

De Large odpad!

Natočiť dokument o skupine, ktorá nič nedokázala je trápne. Celá filmárčina sa zvrhla na biznis a 3D tomu dalo iba dokonalý punc nezmyselnosti a hlúposti... ()

spacefall

ukázka toho jak na csfd.cz se nehodnotí filmy podle zhlédnutí ale jenom podle předsudkům.. na film se nekouknu ale nebudu mu jen tak kazit hodnocení myslím že dost z vás by se mělo probrat a ty odpady smazat... (ale tím chci říct že těch 5* taky rozhodně neuznávám protože je to to samé jak dát odpad!) ()

dennieko odpad!

Přiznávám se - tohle je poprvé co jsem filmu nedala ani šanci a rovnou jsem hodnotila. Snad pomůže (jako moje obhajoba), ze jsem viděla ukázky. ()

Suchic

Nemá smysl hodnotit nebo se na to vůbec koukat... Hateři odpadujou, infantilní faninky milujou.... Nevěřim, že to má něco společnýho s filmem hodným na plátna kin. Blah ()

srada odpad!

další shit,kterej má jen za úkol vytřískat pro boys ještě víc love, a nezpomeňte si u toho děvčata potrhat rodidla :P ()

Footman33 odpad!

Ani jsem to neviděl, ALE!!!!! Takhle stupidní spolek retardovaných buzniček, kteří založili svou kariéru na hordě neméně chytrých a nedospělích kravičkách vidět nechci! Už jsem zvracel... ()

AltairAhad

Neposlouchám ani Biebera ani 1D, ale řekla jsem si... sakra, proč odsuzovat lidi jen kvůli jejich stylu a způsobu života? Vždyť jsou to obyčejní lidi, kteří mají prostě mladší publikum, které je má rádo. Bohužel... odpadu se od "některých" nevyhnou, protože pro více jak polovinu jsou to jen "píčusové a buzíci". Čistě náhodou jsem na to šla do kina a... sakra nic se nestalo. Byl to prostě obyčejný dokument o klucích, co se baví svojí "prací". A musím říct, že díky tomuhle dokumentu jsem si i nějaký ty písničky pustila a ono to není tak strašný jak všichni říkají. Prostě a jednodušše - nelíbí se mi = neodsuzuji. 3* za průměrně dobrý film/dokument ()

dennuska

Uznávám. Pro hatery 1D tohle asi není supr čupr podívaná, a i kdyby jim ve dne v noci někdo tloukl do hlavy, že se jim film musí líbit, stejně nebude. Spurlock se ho totiž ani nesnažil natočit tak, aby byl snesitelný pro všechny. Je určený fanynykám (záměrně uvádím pouze ženský rod). Milonům fanynek, které mají kluci po celém světě a které se bez účasti všech ostatních postarají o to, aby si dokument na sebe dobře vydělal. A takhle je nutno na něj pohlížet. Snad jste nečekali podrobnou psychologickou studii s vědecky podloženými fakty jako od BBC?! Jsou to hvězdy populární kultury a taky číslo jedna komerční reklamy. A samozřejmě podle toho musí film o nich vypadat. Nemůžou chybět brečící maminky, ať je to sebevíc trapné a na druhou stranu nesmí být za žádnou cenu zmíněny přítelkyně. Film má spoustu míst, které mi trochu vadili, avšak nedělalo mi problém je překousnout. V konečném závěru bych řekla, že jsou to sympatičtí , vcelku hezcí, ale úplně normální kluci, kteří prostě měli štěstí. Přejme jim to! ()

MartinSTFC

Film o normálních klucích, co dělají normální hudbu. U filmu jsem se nenudil a chlapcům to přeji. Spousta lidí si je dobírá, ale tato skupina bude jednou stejná legenda, jako Beatles. Už dnes jsou na tom v prodeji vstupenek mnohem lépe, dokonce i jejich fanouškovská základna je neuvěřitelná. A co, že je jejich fanouškům v rozmezí od 10 do 18 let? Však člověk, jako člověk. Navíc, i když je zrovna nemusíte, jméno jejich skupiny zná každý. A to je úspěch, který jim ani milion závistivců a nepřejícných zakomplexovaných lidí bez vlastního názoru nikdy nevezme. Rozhodně jim držím palce. ()

Lucy0011

Myslím že je to určitě dobře zpracovaný dokument, který potěší každého fanouška této skupiny. A to i mě! A to zas taková fanynka této skupiny nejsem, sem tam si poslechnu nějakou písničku. Ale zde jde pěkně vidět, že to jsou úplně normální kluci s talentem, kteří byli ve správný čas na správném místě. Zajímalo by mě, ti co dokument zhodnotili jako "odpad!" jestli jej vůbec celý viděli nebo to jsou prostě jen haters. ()

Mina230692

Nemůžu si pomoct, ale tady mám trochu pocit, že zde bude hodnotit dost lidí, kteří se na to ani nepodívají a prásknout bez přemýšlení odpad, jen z toho titulu, že je to o one direction a nemají rádi jejich hudbu.Já teda nejsem skalním fanouškem. Jo líbí se mi pár písniček, ale že bych je poslouchala dnem i nocí, to se asi nestane. Tento dokument je mířený pro fanoušky, kteří se na to s chutí podívají i několikrát. Má naprosto jasnou cílovou skupinu, které se musí zalíbit a to myslím přesně dělá. Je tam spousta písniček, spoustu záběrů ze zákulisí, nějaký ten monolog od členů skupiny. Takže dokument je natočený slušně, potěší fanoušky, a o to jde ne? ()

janny

Ale nie sú tu len takí čo film nevideli a zle ho hodnotia, ale aj takí čo ho nevideli , videli len názov a hodnotili ho príliš vysokým hodnotením. ()

eba

Na tenhle film jsem zašla se svojí náctiletou dcerou jenom jako doprovod, ale musím uznat, že mě pobavil. Ti kluci mají opravdu smysl pro humor, dobře zpívají i vypadají, tak se nemůže nikdo divit, že si je holky můžou zamilovat. A pro ty co zde tento film označují za odpad a skupinu za chlapečky, kteří nic nedokázali bych měla radu. Když se vám to nelíbí, tak se o to nestarejte. Nechápu, že člověk, který něčím takovým opovrhuje sem vleze a napíše, že film je odpad. Kdo nebo co vás nutí se zajímat o něco, co vám je protivné? Asi na těch chlapcích přece jen něco bude, minimálně proto, že jste si jich všimli ( i když to není tak těžké), ale taky proto, že věnujete svůj čas k tomu sednout a napsat komentář, byť třeba jen o jednom slově. Abyste si náhodou nezadali. Já svého výletu do kina v nejmenším nelituju ;) ()

anniebarlow

Já teda nechápu proč od toho lidi očekávaj příběh když je jasně napsaný dokumentární film kerý jak já vim obvykle děj nemaj. Byla sem překvapená jak krásně někdo dokáže zpívat naživo narozdíl od třeba Rihanny nebo Katy Perry a do mejch chlapců se mi připomínam NIKDO SRÁT NEBUDE!!!!! Vždycky je budu milovat ať se stane co se stane. Tečka. ()