Reklama

Reklama

Pee Mak

(festivalový název)
  • Thajsko Pee Mak Phrakanong
všechny plakáty
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Mak sloužil ve válce na počátku dynastie Rattanakosin. Ve válce se spřátelil s Ter, Puak, Shin a Aey, kteří mu zachránili život. Jakmile válka skončila, Mak pozval své přátele do svého domova a seznámil je se svou krásnou ženou Nak a svým novorozeným synem Dangem. Ve vesnici však koluje pověst, že Nak zemřela při porodu svého mrtvého dítěte. Zdrojem této pověsti je tetička Priak, která byla nalezena mrtvá v řece o několik dní později. Čtyři přátelé cítí, že je čas říct Makovi možnost, že Nak a Dang mohou být duchové, ale tím riskují své životy. Mak bude muset volit mezi láskou a realitou. (spitr)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (31)

rollman1 

všechny recenze uživatele

Toto byla naprostá bomba. Thajsko nezklamalo a opět se mi dostalo skvělé, komediálně naladěné podívané, u které jsem se smál už po první minutě a nepřestal až do uplakaného konce. Film na svou stopáž drží diváka bez jakékoliv hluchého místa a servíruje mu jednu výbornou scénu za druhou. Hlavní hrdinové totální mačové, ale frajeři co mě rozesmáli. Jejich kecy a teorie, mě dostali. Za mě 95% a určitě překvapení. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,OMLOUVÁM SE TI, ALE TY UŽ NEMŮŽEŠ ZEMŘÍT DŘÍVE NEŽ JÁ.…“ /// Romantika + komedie + duchařina. Bláznivá kravina vo pěti kreténech co hledaj/nehledaj ducha, jakoby vypadla z Troškovi dílny. A pozor! Jsou tady i popěvky! Dementi si moje srdce nezískali. A vo citech ani nemluvím. Bát se není čeho, romantiku neřeším a smích? Von ten thajskej humor není pro každýho. Tak zbejvaj jen nekromantský choutky. Aha… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Malej se nám v noci nikdy nebudí. 2.) Když jdem se starou do strašidelnýho hradu, strašidla zdrhaj. 3.) Ujíždím na tomhle. 4.) Thx za titule ,,fredikoun“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ ne ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Banjong Pisanthanakun (Shutter, Alone, Phobia, Phobia 2) zase a opět exceluje! Připravte se křičet a smát se ve stejný čas! Ten chlap je Génius! Tentokrát řemeslně  a technicky perfektně zvládl comedy-horror fest. Je to lehce uřvané, přehnané, ale stále velmi příjemně sledovatelné a velmi vtipné. Je zde mnoho odkazů na různé americké filmy, spousta zvratů a nepředvídatelnost a komplikovanost děje, tenhle Thajský skvost dělá mnohem kvalitnějším. Je to jako sledovat 3 skvělé filmy pokaždé z jiného žánru za cenu jednoho! Velmi milé překvapení  a doporučuji všemi deseti. ()

sniper18 

všechny recenze uživatele

Je to vydarená hororová komédia. Má dosť dobrý príbeh o skupine priateľov, ktorí sa práve vracajú z vojny do rodnej dediny jedného z nich, na ktorého tu čaká manželka s dieťaťom. Lenže v dedine sa neustále šíria klebety, že jeho žena je duch, čomu postupne začínajú veriť aj jeho ostatní priatelia a tak musia urobiť všetko preto, aby o tom presvedčili aj jeho a navyše si pred ňou neustále dávali pozor. Ale aj tak nie sú istí, aká je skutočná pravda. Spracovanie sa mi páči, po krátkom vojnovom úvode sa už dej presunie do dediny, síce pôsobí úplne jednoducho, neustále je vedený tým istým priamočiarym smerom a navyše sa odohráva približne v troch čiastočne rozličných lokáciách, takže o nejakej výraznejšej rozmanitosti tu nemôže byť ani reči, ale aj tak mi to výborne sadlo. Všetky tieto problémy s duchom, snaha presvedčiť ostatných, ale aj všetko ostatné je veľmi dobre zvládnuté a tak sa mi to páčilo po celý čas, pričom niektoré sekvencie sú skutočne výborné. Skvelo sa vydarili aj jednotlivé žánre, najväčší priestor má rozhodne komédia, síce humor nepôsobí práve najinteligentnejšie, ale je tu plno dobrých hlášok a zábavný prístup jednotlivých postáv, takže je to výborná zábava po celý čas, smial som sa celkom často, ako horor to má slušnú atmosféru a dobre zvládnutého ducha a chválim aj romantiku, síce nemá až tak moc priestoru, ale tých pár romantických sekvencií je veľmi príjemných. A najlepšie je, že tieto žánre si to navzájom nekazia, ale práve naopak, dobre sa podporujú. Herecké obsadenie je na tom dobre, najviac si ma rozhodne získala ženská postava, je nielen veľmi sympatická, ale hlavne v tých hororovejších scénach aj dobre zahraná a mužské osadenstvo síce nemá ani štipku charizmy a hereckých schopností, ale aj tak ma bavili neustále, zmysel pre humor im nechýba. Réžia a technická stránka sú na to dobre, vizuálne by sa to ešte dalo vylepšiť, ale všetky žánre fungujú úplne ideálne, takže som rozhodne spokojný. Vôbec som netušil, čo od tohto filmu môžem očakávať, hlavne kvôli jeho kombinácii žánrov, ale som nadmieru spokojný, vydarená zábava. 78% ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Strašný ... strašný, naprosto příšerný!!! A to myslím bez legrace v tom špatným slova smyslu ... Parta ošklivejch přiblblejch chlapíků v bederních rouškách pobíhá 115 min před kamerou a řve, řve, řve a řve tou svoji haťmatilkou pořád dokola stejný sračky typu: "Je to duch/není to duch!!" "Ona je duch/ona není duch, duch je on!" Humor z počátku ok, pak se změní v trapnou, přitroublou a debilní složku (ne složku...ale vložku a řádně použitou a vyschlou!!) tohoto lacinýho flicku pro děcka. Nebavilo mě to, ale ne, že bych se nudil. To by bylo ještě úplně v pohodě, ale já sem fakt už ty postavy, neustálej thajskej jekot postav, stokrát viděnou zápletku úplně NENÁVIDĚL!!! Ten film mi lezl tak na nervy, že sem měl tendenci jej i smazat z disku ...z důvodu jenom že tam prostě je. Otravná krávovina, které sem tu druhou hvězdu dal ani nevím proč, snad z lítosti nebo já nevím ... Tohle prostě fakt ne, nejsem malý děcko, abych koukal na takový trapný idiotský blbiny ... Never more, more!! MORE!!! ...už to zní líp ... Ale lidem se to líbit bude ... stačí jim málo ... ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama