Podvod

Kraig Wenman

Kirk Shaw

Asim Nuraney
  • swater137

CG Jr. hraje a ti ostatní mu nestačí )) je to sranda. Ona žena asi producenta má namalovaný obočí a tvrdí se o ní že plavala za školní team a přitom to nikde nezužitkuje. Nejhorší tryk jak bouchne jachta si nemůžete nechat ujít a jen proto film zkoukněte. Jinak Béééé jak vrata.(6.5.2014)

• tommco

To je vražda napsala, len s krajšími hercami...(16.2.2016)

• kaylin

Coba Gooding Jr. se nám nějak utápí v béčkovém braku a nevadí mu, že scénáře jsou psané v pauze na oběd. On je agentem, ona je reportérkou, která chce pomoct vyřešit smrt vlastního muže. Ten film obsahuje tolik "nečekaných" zvratů, že se tomu ani nechce věřit. Bohužel v dnešní době už je pojem "nečekaný" celkem zprofanovaný. Ne, tohle opravdu není akční "Šestý smysl", ale prostě jenom snaha diváka ochcat. Nestane se.(21.10.2013)

• Googooplexer

Úplná desivá hruza. Ako školský projekt by to dostalo 4/5 mínus.(23.7.2013)

• Lacike

Akcny thriller s predvidatelnym dejom a takmer absentujucimi akcnymi scenami. Rozpocet bol evidentne nulovy, herci hrali za kus zvanca a ani zvysok stabu sa nenadrel. Proste sracka.(18.8.2014)