Únos Air Force One (TV film)

Air Force One is Down

Akční

USA, 2013, 180 min

• LiborGondek

Tohle vážně nemá ani moc smysl komentovat. Film, jež je na tom svou kvalitou řádově ještě o třídu níž, než hrozná německá béčka. Film, který má v názvu něco, co je ve filmu jen velmi, velmi okrajově. Místo toho se zabývá nějakým extra zlým generálem, který ale ani jako generál nevypadá. No prostě obsazení, kostýmy, efekty, scénář, režie, zkrátka všechno je jedna velká katastrofa a naprostá ztráta času.(17.8.2013)

• ohinek

Přistupoval jsem k tomu jako k TV filmu v komerční televizi, který jsem z nudy zapnul náhodou, takže jsem neměl ani žádná očekávání. Sice byla podstatná část filmu zhruba o tom, že se zajatec dostane na svobodu, pokusí se o záchranu dalších, je však znovu zajat a celé se to opakuje asi tak 4x. A i na staré CRT televizi jsem zaznamenal naprosto ubohé triky. Přesto jsem se však asi 2 hodiny celkem dobře bavil a když už celý film bil do očí že bude konec a já se chystal odejít ještě s jakž takž dobrým pocitem, celé to totálně podělala naprosto zbytečná závěrečná 3/4 hodina, ve které se s drobnými úpravami opakuje předešlý děj. Celý ten závěr jsem se musel nutit abych to nevypl.(18.8.2013)

• Reiner

Tohle přeci nemůže být pravda. K čemu takový film, kde rádoby agent (zase, jak jinak) neohroženě sundá koho si zamane? Kde jakási reportérka zabije trénovaného vojáka, protože ten se chová jako ovce na porážku? K čemu tento film, kde vlastně kromě počasí není nic reálného? Chování "únosců" je fakt idiotské a naopak "těch dobrých" je až ukázkově americké. Běžte do háje s takovými blafy, co mají za úkol leda vymývání mozků…!(2.12.2015)

Nahodou mne to tak spatny na televizni film zase neprislo dokonce si tu i Linda Hamiltonova zahrala prezidentku USA nejruznejsich akci a strilecek je celkem dost teroristi maji koule na to unest prezidentku a poslat Air force one se zbytkem cestujicich klidne do oceanu hlavni hrdina ma dostatecny nadhled a i ta trihodinova delka se da vydrzet konec mne taky docela pobavil jak ma hlavniho hajzla na haku prej chtel sem aby sel do vezeni ale k certu s tim! zkratka uchazejici tv snimek ta kritika mi tu prijde trochu prehnana(18.8.2013)

• Lacike

Standardna TV produkcia. Nic co by vas uchvatilo, ale zaroven ked nic lepsie v TV nejde, tak to bez ujmy dopozerate. Mna najviac bavil môj oblubenec Jeremy Sisto ako supr dupr drsny agent, ktory v akcnych scenach likviduje hnusnych Srbov jak na beziacom pase. Akcne sceny su miestami viac a miestami menej vydarene. Nie su nejak vyrazne podfinancovane a prestrelky vyzeraju celkom slusne. Na rozdiel od bitiek, ktore su k smiechu. Keby to nebolo roztiahnute do dvoch dielov, tak by to bola väcsia zabava bez hluchych miest. 4/10.(10.6.2016)